Kam so psom v Bratislave

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Štv 25.09.2008 16:46

Tak Blavaci, spropagujme si tu dobre lokality na vychadzky. Nemyslim bezne denne vencenie, ale kde mozu byt psy na volno, kde sa vybehaju, vyblaznia, pohraju. Ja tu spropagujem Petrzku - Dunaj, ramena, luhy... (ma male obr. KLIK pre zvacsenie...)

1. Vychodisko: Ekonomicka univerzita. Kratka, jednoducha trasa, asi tak na 1.5 hodiny, vhodna pre male aj velke psy, leto/zima:
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

2. Dlhsia trasy, tak zo 4 hodiny, vhodne pre male aj velke psy, zima/leto. Da sa ist aj odtial, ako je ten cerveny trojuholnik, ale tam je brod a nie vzdy suchy (podla satvu priehrady), takze iba autom, alebo bosky... Samozrejme, ma to furu variant, aj kratsich, da sa ist kadetade :no:
Obrázok
Gaja, slecna s utulku s Tobom pri V. Zemniku
Obrázok Obrázok Obrázok
Velky Zemnik
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
okolo Rusovskeho ramena
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Maly Zemnik a okolie
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Idyla v bufete a doma po veeelkom behani...
Obrázok Obrázok

3. A - Vychodisko Ekonomicka univerzita. Prijemna, pohodlna vychadzka, tak 1.5-2 hod., pre vsetky psiky, zima/leto
B - Vychodisko benzinka Agip na Dolnozemskej. Narocnejsia vychadzka cez hustiny, asi tak na 1-1.5 hod., nadherne scenerie, vhodna iba pre vacsie psy, jar/leto/jesen
C - predlzena varianta Acka - dobrodruzna cesta, namahava pre psa, aj cloveka, ale fakt stoji za to. Fotky z A. nedavam, je to klasika, podobna ako tie dve predtym.
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

No a este stale je leto/zima k dispozicii hradza. Panstvo ide pohodlne pokial sa mu zachce po hradzi, psiska saleju okolo hradze:
Obrázok
Samozrejme, tie trasy su len orientacne, ako chodievame my, kazda ma fuuuuru variant, hlvane podla dlzky (casu).
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod gaab » Štv 25.09.2008 17:00

Veľmi dobre sa dá prebehnúť aj na opačnej strane... Neviem to sem zadať ako Tobin,kúsok je vidieť na tej druhej snímke... Rovno oproti na druhej strane Dunaja sú také veľké kopy štrku.... Dá sa ísť celkom dozadu,je tam tiež taká veľká lúka.... A tiež aj na druhej strane hrádze sú pekné miesta
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Štv 25.09.2008 17:06

JJ, aj to dam sem, len teraz uz peso opruzuje, musime von na nejaku tu kratsiu trasu... Ale dam sem aj ten lavy breh...
Ale to je pre Dlhodielcanov a Devinskonovovestanov este viac od ruky...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 25.09.2008 17:11

Tobin, máme rovnaký gauč :vykricnik: :lol:

Tak ja propagujem samozrejme
Pasienok: http://www.ulfarr.estranky.cz/clanky/ti ... y/pasienok
Devínska Nová Ves luhy: http://www.ulfarr.estranky.cz/clanky/ti ... eky-morava

A super je Železná studnička, ale najlepšia je cez týždeň okolo obeda, neni tam ani nohy. Páči sa mi ešte na Devínskej Kobyle
Obrázok

Ďalej okolie galérie v Čuňove. Veľa volného priestoru na behanie, ale neodporúčam v dobe, keď fučí silnejší vietor.
Obrázok
Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Amaguk » Štv 25.09.2008 17:17

Ulfheiðr píše:Tak ja propagujem samozrejme
Pasienok: http://www.ulfarr.estranky.cz/clanky/ti ... y/pasienok


tak Pasienok, puosim pjenkne, aj tu:
http://amaguk.rajce.idnes.cz/Luka/
:smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Whip it » Štv 25.09.2008 17:50

ja sice nemam linky, ani foto, ale chodime nad lamac, smer na Kacin,ale aj na zeleznu :smile: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod calwen » Štv 25.09.2008 21:47

Tak ja ako devinskonovovestanka jednoznacne propagujem nivu Moravy-smer Marcheggske mosty, dalej les nad DNV-smer Dubravka ci Devin, pak samozrejme sandberg, vajtov lom.
Da sa urobit aj dlhsia aj kratsia prechadzka-kratsia napr na ten sandberg alebo vajtov lom(cas zavisi od tempa :no: ) a z dlhsich stopro ten devin a dubravka. No a Morava je taka univerzalna :smile:
Fotky bohuzial nemam-vsetky su v pokazenom PC, ale este fotecky s mojim starym hafim pri Morave som nasla http://www.mojcavalier.estranky.cz/foto ... pri-morave no moc tam toho nie je... :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Amaguk » Štv 25.09.2008 21:52

ked spominas ten sandberg: ja obcas davam trasu: od nas (Dlhe Diely), cez Kobylu, na Sanberg a do Devina
:jop:
taka akurat nenarocna prijemna turistika s hafanom...hoci o vybehani na volno to s nasim moc nie je (ale to s nim nie je nikde v lese)
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod calwen » Štv 25.09.2008 21:55

No take nieco je na nas este moc...este trosku setrime klbiky a panicku :ha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Amaguk » Štv 25.09.2008 21:56

tak to hej, vy ste este vo vyvoji :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod calwen » Štv 25.09.2008 21:59

No ja sa skor obavam ze taketo pre mna uz sportove vykony nebudeme podavat-ja by som sa tyzden nepostavila-problemy s kolenami :ach: Ale v agilitoch to nevadi a trdlo aj tak najradsej terorizuje ine psy a aportuje :jop: A ked by sme sa na to chceli dat tak ja asi konecne skocim k ortopedovi :ua: nezaskodi :hi:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Amaguk » Štv 25.09.2008 22:07

ono, toto nie je nejaka narocna trasa, ziadne stupaky, prevysenie velmi mierne :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Pia 26.09.2008 0:18

Amaguk píše:ziadne stupaky, prevysenie velmi mierne

Co je to mierne???? Hore kopcom je hore kopcom, aj tak treba zas zist dolu :plac:
Moje kredo: Nejnezmyselnejsi pohyb je smerom do kopca :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Amaguk » Pia 26.09.2008 9:07

no neviem, ako ti to mam vysvetlit, mierne je proste mierne, aj ked kazdy mame tu mieru asi inac nastavenu :haha:
mne napr. pohyb do kopca nevadi :jazyk:
prudke stupanie je podla mna na Teryho chatu,
v tomto pripade mierne znamena nieco, ako ked ides napr. z deviskeho parkoviska na hrad Devin, len trochu dhsie
ale neboj, v nedelu tam nepojeme :joint:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod camon » Pia 26.09.2008 9:30

v nedelu si vyslape len ten "prijazdovy kopcek" na luku :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Ďalší

Späť na Stretávky