Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Parťák v BA?

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Parťák v BA?

Poslaťod Rock » Str 02.12.2015 2:24

Ahojte ahojte!! Nejaký ten týžden to tu už preluskavam, chcela som aj písať do tém o rady..ale kedže je aj tak najlepšie vysvetlit veci osobne, tak som sa rozhodla to riešiť rovno takto cez stretko :jop: mám 1,5 ročného Tobiasa, kríženca vraj kokra+ labradora. Je to hrooozne živé decko. Od úplneho krpčeka bol v kontakte so psami, dokonca mám aj druhého- 14 ročný dôchodca sitzu, no voľako sa mi príchodom puberty pokazil a zúri steká mi do psov všetkých veľkosti aj pohlavia. Tým pádom sa nám psickari oblúkom vyhýbajú. Pritom on neublíži keď sa niekto odváži s nami zblížiť! Chodíme do výbehu čo mame u nás a nie je problém. Iba má hlučnejsiu formu hry a rad sa so psami naháňa, skáče, pozurkáva si pri tom a šteká. Nenašiel by sa niekto na spoločný venč, nahanǎcku v BA? A teda bodol by psičkar kt by mi vedel povysvetlovat veci, hlavne ohľadom toho jeho chovania sa ku psom kedže v podstate nikoho takého nepoznáme, s cvicakom nemám dobre skúsenosti :ach: No a asi take skôr väčšie plemena, Tobo mi príde že nevie odhadnúť silu a menších psov by asi prigniavil či prefackal :nwm:
Tak čo poviete nemali by ste niekto chuť do toho ísť? :aplause: :aplause: :aplause:
Ďakujem za pripadne odpovede a dúfam že nevadí, že som založila novú tému, neviem ešte moc ako to tu chodí :angel:
Rock
Okoloidúci

Barfer.sk

Späť na Stretávky