Switch to full style
V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.
Odoslať odpoveď

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 15.10.2015 9:49

Clupko a Deny sa práve rozhodli venčiť v sobotu (17.10.2015) v doobedných hodinách (čas ešte nie je upresnený ale niekedy ráno) za ekonomickou. Pridajte sa ak máte čas, jedinečná príležitosť stretnúť Kobeho na Z Slovensku :angel:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Pia 16.10.2015 15:09

zajtra o 10:00 na luke/parkovisku pri hradzi, za ekonomickou. jedinecna prilezitost stretnut dlhosrsteho vipeta a perfektneho BSO :joint:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Pia 16.10.2015 15:43

Ach a ja som v práci :plac: Kto chce vziať moje psíke? :angel: :joint:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Sob 17.10.2015 21:24

dnes to bolo super! krasne nam vyslo pocasie, psicky v pohode a vysantene. sheilicka samozrejme opat bodovala u opacneho pohlavia :heh:

fotky dam do foto temy, nech to tu nespamujem. tu je jedna ukazkova pozovacia :smile:

Obrázok

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Ned 18.10.2015 9:07

Šely je proste sexica :haha:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Sob 07.11.2015 17:38

Náhodou zajtra ráno niečo?

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Str 30.12.2015 20:36

Kto by zajtra vybehol niekam zničiť zvieratka aby vecer mohli pokojne odfukovat do pelechov???? :smile: :smile: :smile:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:36

clupko píše: sa mozme dohodnut, ze to stretko bude kazdy tyzden v nedelu o 10:00 a o 16:00. a proste kto chce, pride, a to na ten cas, ktory mu prave vyhovuje :smile:


Toto asi v praxi nefunguje ze?

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:38

Ee, ale minuly rok sme chodievali vela k Ekonomickej, ja som tomu otvorena, robim v Petrzke a mozem si sem nosit zverstvo, tak ak by niekto chcel ist niekedy tak na 19:15, sla by som :no:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:38

Tiež by som šla, kedy sa dohodlo viac ľudí.

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:53

ja som tiez za, hoci aj dnes :lol:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:54

Ja do buducej stredy nemozem - mam na krku vsetko a so vsetkym urcite nechcem ist nikam na verejnost :haha: Ked nebudem mat na krku vsetko, mozem ist barskam :joint:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:56

Hej Calwen vsimol som si, zacital som sa do temy, kukol som foto a tak ma napadlo ze ci sem chodite. :smile: Ja teda ano (niekedy pomenej, niekdy casto), je to super miesto. Super luka na aporty a rovnako super prechadzka popri Dunaji k "bobrej zatoke" pripadne dalej az k bunkru. Psickarov tam chodi pomerne dost a tak ma napadlo ci som sa tam niekedy "nevedomky" nestretol s niekym z DF. :lol:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 13:58

My sme tam chodili v lete kupat vela, potom uz ee. Ale sla by som. Len ked nebudem mat na krku aj toho mileho psicka, ktoreho tak velmi lubim :joint:

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Štv 19.05.2016 14:15

Koho, Alana ze Štěnkovského lesa? Dufam ze nevadi ze tak oficialne :lol: Preco, nema rad inych havinov?
Odoslať odpoveď