Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická un

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod hruska » Pon 14.09.2015 15:14

kludne aj viac aporterov, zas nie kazdy pes ide kvoli lopte druhych pozabijat
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod pigie » Pon 14.09.2015 15:14

Offtopic: ale ved nie kazdy pes sa pobije kvoli lopticke :heh: Su aporteri, co sa vedia dohodnut. Prvy pri lopticke proste vyhrava :aaa: Slusne vychovani psici! :jazyk:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Margita » Pon 14.09.2015 15:18

ved moji dvaja sa tiez vedia dohodnut,Darina je aporter Derik nie,ale tak ked sa medzi dvoch zamiesa tretia "osoba" tak to nikdy nevesti nic dobre :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Lindchen » Pon 14.09.2015 15:27

Tak, kto príde prvý, ten berie :heh: . Arisiak akurát z 1,5 m od psa huláka a kuká na mňa, že čo akože toto malo byť, ťažké reklamácie :haha: . Trebárs Aris nevezme loptu ani keď je na zemi a iný pes nad ňou stojí. Z papule by ho ani nenapadlo.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Bibiana » Ned 20.09.2015 22:26

Offtopic: Ja len ohľadom Vrakunského lesíka- je tam zákaz voľného pohybu psov a v poslednom čase tade celkom často chodieva aj mestský, ktorý to kontroluje. Keď je pekne, tak je (vzhľadom na to, že je to asi posledná zachovalá upravovaná zeleň v tejto časti :lol: ) plný hysteriek s deťmi, ktoré sú rozlezené kde- tu, čiže ani nie je moc priestor. A potom ešte, my domáci sme radi, že tam zatiaľ nezakázali vstup so psom úplne, čiže je lepšie tam moc neprovokovať :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod moschino » Pon 21.09.2015 6:28

Offtopic: Bibiana, ty si z Vrakune? Nikdy som ťa v lesíku nevidela
Ono chodia dvaja mestský na bicykloch, ale vždy keď sme mali psa na voľno, tak len poprosili, či si nemôžeme dať na vodítko, úplne milo :yes: raz sa nám tam psy nahaňali na takom kúsku, došiel policajt, že keď sa psíky dohrajú, či by sme ich potom mohli zapnúť na vodítka :oo: kukám, že aký prístup :jop: ale zas treba to tam trochu regulovať, neraz som sa skoro po :kak: keď som videla nepríčetne si pobehovať boxera krížom cez lesík a majiteľa široko - ďaleko nikde. Obťažoval každého psa, čo stretol a ja som bola rada, že nás si nevšimol. Alebo weimar tak chodí. Zrazu z kríkov vybehne a hrrr do psov :ach: ako kde sme? Nech sa venčia na voľno, ale nech majú privolanie a neobťažujú ďalších
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Barbor » Pon 21.09.2015 6:35

Offtopic: podla mna to preto ze tvoji chalani su maly. Keby tam behá nejaky väčší pes nebodaj typu "bull" bez vodzky tak to riešia razantnejšie...a je miiiiilioooon super miest na venčenie kde zakáz nie je. Tak preco provokovať???
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod pigie » Pon 21.09.2015 6:36

No super miest ako super, ked niekomu pes lovi, tak sa pocet tych miest fakt zuzuje :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod moschino » Pon 21.09.2015 7:19

Offtopic: tak to áno. Ale moji nie len že sú malí, ale aspoň vedia prísť na zavolanie, teda keď Fr ešte nevedel, chodil na vodítku, nech nikoho neobťažuje. Baxy na voľno mi chodí meter za zadkom. A práve že veľa tých psov tam behá hore dole a fakt obťažuje. Neraz som si povedala, že kde sú tí policajti teraz? Už tam síce moc nechodím, ale ako mne celkom vyhovuje, ak by aj všetci niekde v parku chodili na vodítkach :angel: moje psy netúžia po tom, aby k nám behali iné a vyvenčiť sa vyvenčia aj na vodítku. Fr i tak venčím len na vodítku, púšťam iba na poli za domom. Len bohužiaľ niekto príde za modrý most a hneď púšťa psa z vodítka, nech si beží a zabáva sa s každým, koho stretne :ach:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Bibiana » Pon 21.09.2015 20:14

Offtopic: Som som a mne sa práveže zdá, že sme sa tam už párkrát aj míňali :smile: A súhlasím- aj s tým o bajkeroch :lol: aj s tým o neriadených strelách, ktoré dobehnú ani neviem odkiaľ a majiteľa akosi nikde :ua: Minule tak vyletel dáky weimar a namieril si to rovno na deco, ktoré sa hralo s paličkou, no trikrát úsmevné to tým rodičom neprišlo.. Ale už končím s OT, ja som tým prvým príspevkom chcela len toľko, že zrovna ten lesík mi nepríde ako úplne vhodné miestečko na nejaký hromadnejší venč aportérov, tak aby ste neboli "sklamané", ak by ste sa tam za pekného počasia vybrali :smile: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Margita » Pon 21.09.2015 21:15

ja som Bibianu uz viackrat zazrela v lesiku
ale my sme taki asociali,ze ani bu ani mu :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod hriva » Pon 21.09.2015 21:18

Ale no Margita. Sak ty ked zacnes neni konca :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Margita » Pon 21.09.2015 21:19

no ale my asociali sa zdruzujeme len s asocialmi,a to je ine,to ked uz je uzavreta skupina asocialov :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod hriva » Pon 21.09.2015 21:28

Dneska mi pisal stano ze chcel ist kuknut Nera ale ze videl ze sa bavim s tebou tak nechcel rusit lebo ze on je asocial..tak kludne mohol dojst :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Socializačné venčenia dogforákov, Bratislava, Ekonomická

Poslaťod Margita » Pon 21.09.2015 21:33

ved my sme ho streli a prehodili rec,tak neviem co otalal :heh:
ale jeho som ani skoro nespoznala,z dlhovlaseho anjelika riadna premena
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky