Switch to full style
V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.
Odoslať odpoveď

stretnutie Border Kólii :)

Str 12.08.2015 10:10

hojte všetci vlastníci plemena Border kólia , chcela by som sa opýtať či by sa niekomu páčil môj nápad zorganizovať stretnutie Border Kólii :) kľudne píšte svoje názory či by sa vám to páčilo alebo nie ..ale bola by som zvedavá aké krásne borderky máme tu na Slovensku a určite by sa potešil aj náš malý chlpáč :smile: je to zatiaľ len nápad, ak by sme sa našli viacerí verím že by sme sa dohodli na mieste a dátume :) Prosím vyjadrite sa. Ďakujem :aplause:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Ned 16.08.2015 21:57

Ked nikto nič tak teda nič :) pardon za nápad

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 9:57

Kedysi sme sa stretavali. Dnes chodia borderkari malo na firum, alebo
Maju malo času, alebo majú dospelých psov, co neradi mladých vyryvacov.

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 10:00

by som skor skusila spravit na fb udalost a hodit to do roznych skupin..
toto forum je uz iba mamickovske a chudnuce a zariadovacie sa :angel: :lol:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 13:56

Hruška tieź mám taký pocit :D neviem či som nejaká zastaralá ale mne by sa také stretko pacilo ale tu sa fakt uź nikto nezapája..baby sme dopadli

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 14:05

sme zostarli, okrem toho, si kosice ni? My sme vacsinou zapad..

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 14:11

taky tak, mám mladého psa čo ešte doceňuje spoločnosť tak som sa aj potešila, ale z BA sa pre to nepohnem :nwm:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pon 17.08.2015 14:14

zilina je medzi :angel: :lol: ale chytro, kym mi pes nezasocialni jak ja :heh:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Uto 18.08.2015 16:07

moj pes sice antisocial je, ale prisli by sme, mozno by jej sokova terapia pomohla :lol: a ZA by mi vyhovovala, bud niekde blizko nech to je alebo nech tam chodia casto vlaky

Re: stretnutie Border Kólii :)

Str 19.08.2015 19:08

My by sme došli hockde..a ZA je fakt fajn :smile:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Str 19.08.2015 19:22

Myslim, ze zapadniari sa sem trepat nebudu...
Ale naozaj. Skus spravit fb udalost, hodi sa to do border skupin a snad sa niekto najde. Tu vela bockarov nie je..

Re: stretnutie Border Kólii :)

Str 19.08.2015 19:25

Do ZA by som sa aj ja s babami dotrepala :angel:

Re: stretnutie Border Kólii :)

Str 19.08.2015 20:46

Dobre idem na to :) vytvorím na fb udalosť a som zvedavá ako to dopadne..ak budete niekto chcieť napíšte mi a a napíšem meno na fb :)

Re: stretnutie Border Kólii :)

Štv 20.08.2015 11:22

Tak som teda vytvorila udalost :) bola by som rada ak by ste mi ju pomohli rozbehnúť :lol: https://m.facebook.com/events/146009774 ... ext=%7B%7D

Re: stretnutie Border Kólii :)

Pia 21.08.2015 9:23

neber to v zlom, ale ak chceš stretko mala by si to naplánovať a ľudí volať už na hotovú vec. Vybrať termín, čas, mesto a podstatné je vybrať pekné miesto, čo vie byť dosť problém. Nie všade je možné vypustiť xy psov. Dá a vymyslieť spoločná túra, kúpanie pri vode,... možností je kopec, len chce to niekoho iniciatívneho s časom a chuťou no a teda znalosťou nejakého takého miestečka kde nepríde ku konfliktu s nepsíčkarmi, nebodaj políciou či poľovníkmi.
Ak sa Ti do toho nechce, ale chce chceš vidieť kopec border, tak choď na nejakú psiu akciu ktorú už zorganizoval niekto iný. Moderné psie športy sú poväčšine o borderkách a aj sa niečo naučíte.
Odoslať odpoveď