Brno (kam so psom)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod Dana D » Štv 15.11.2012 13:38

Offtopic: Čučoriedka, prosím ťa koľko ty máš rokov?
Prečo máš pocit, že vznikol
čučoriedka píše: pre niekoho nejaky strasny a nevyriesitelny problem...;-)


Trošku váž slová a nezosmiešňuj ľudí, budeme ti moc povďační. Skloniť hlavu a priznať chybu by ti nič zlé neurobilo.
A než založíš novú tému, tak čítaj.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod čučoriedka » Štv 15.11.2012 13:48

Ja som niekoho zosmiesnila??mmm tak sa ospravedlnujem...ako si to mam teda odpracovat?uz som sa raz pytala..a nikto neodpovedal...pardon ze nemam cele dni na to aby som prehladavala temy ci tu uz taka je alebo neni..pokial je to problem tak to zmazte aj so mnou a je to...nic sa nedeje svet sa mi nezruti kvoli foru ;-) tak este raz sklanam hlavu...ospravedlnila som sa vyzsie...co bude teraz?
DONA v mojom avatare hlada novy domov
čučoriedka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Brno

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod blue » Sob 16.02.2013 9:36

je tu niekto kto by chcel socializovat svoje psicata???mam 4 mesacnu fenku leoparda a rada by som stretla niekoho s kym sa budeme moct vysantit... :lol:
blue
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod weron » Ned 07.07.2013 10:04

oprašujem temu, niekto na venč v Brne ? :jazyk:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod CraObs » Ned 07.07.2013 14:10

kedykolvek :haha: :prd:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod weron » Ned 07.07.2013 14:16

ne s tebou ne, ty si furt v robote .... niekto normalny tu neni ? :jazyk:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod CraObs » Ned 07.07.2013 14:31

Offtopic: ..a ty spíš :jazyk:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod weron » Ned 07.07.2013 14:32

Offtopic: :au: doetraz ani raz som nezaspala cez den !
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod elfinka » Pia 02.05.2014 9:20

Helou, nasli by sa tu mile, nie-buldozerske, zdrave a zaockovane (sak to poznate) psicky z Brna? Sme 6kilove hovi-steniatko, a potrebovali by sme sa vyblbnut aj s niekym zabavnejsim nez s tym nudnym clovekom doma :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod merri » Uto 21.10.2014 12:38

Psickari Brna znali, neviete niekto odporucit nejaky parcik alebo podobne prijemne miesto, kde sa da ist so psami, v okoli Jaggy v Brne (Komarovska 5)? Pripadne aj niekde obdalec, len nech to zas nie je na opacnom konci Brna.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod elfinka » Uto 21.10.2014 12:46

Najlepsie mi asi pride tu: http://www.mapy.cz/s/dHvR - tam sa da zaparkovat, okolo popri rieke sa da prechadzat na obe strany, za cvicakom je pole kde by sa tiez mohlo dat pobehat. Ale teda bude tam nejaka premavka ludi so psami, asi naj venciace miesto tam v okoli.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod merri » Uto 21.10.2014 12:50

Diik, len to vyzera take mimo civilizaciu, ja skor hladam nejaky parcik, kde by sa aj lavicka nasla, chcem sa tam s buducimi Zarkinymi majitelmi stretnut, tak nech je kde aj sadnut a papiere vypisat. :smile: Ze nie vyslovene venciace miesto na vypustenie psa, len nieco take dog friendly mestske.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod elfinka » Uto 21.10.2014 13:04

Tak Brno je v podstate uplne cele dog friendly, akurat blizke okolie Jaggy je dost malo civilizovane :heh:
Smerom do centra by sa naslo: http://www.mapy.cz/s/dHxt , minimalne na tom bode 2 som uz urcite psa videla
Alebo tu pri rieke: http://www.mapy.cz/s/dHx7 mam taky pocit ze boli nejake lavicky, aj ked uplne ruku do ohna by som za to nemohla dat (okolo teda ide cyklochodnik, ale v tomto pocasi to uz nebude nejake zasadne preplnene a je tam pekne)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod merri » Uto 21.10.2014 19:12

Ako tak pozeram na mape, tak v okoli Jaggy to ozaj nevyzera bohvieako. :heh: Akurat zopar travnatych ploch medzi panelakmi, takze nic.
Co som nasla parky aj dalej, tak fajn vyzeraju Luzanky alebo Kravi hora.Len zas nechcem nieco az prilis precivilizovane, nech si tam psy aj mozu trocu pobehat. Tie Luzanky ale asi budu, ze. Ta Kravi hora nie je cez den prilis plna?
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Brno (kam so psom)

Poslaťod elfinka » Uto 21.10.2014 19:42

v Luzankach aj na Kravi Hore su vencoviska, v Luzankach psia luka (aspon podla jedinej vyhlasky, ktoru viem najst, aj ked som zatial nikde nenasla kde ta psia luka presne je :nwm:), na kravej hore je celkom frekventovane vencovisko http://mapy.cz/s/dI8M (tzn poobede tam byva ked je pekne tak 10+ psov vacsinou), a inak poobede asi dost ludi v ludskej casti parku ked je pekne, ale urcite nie hlava na hlave.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky