Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Rika » Štv 25.08.2011 17:48

:lol: hh, tak to, ze je kastrovany a inych psov neriesi na mojho vobec nemusi zabrat. On si vybera, niekedy mu ani stena, ci fenka bezkonfliktnej povahy nepasuje.

Ale dovolim si ho na taketo stretka brat, pretoze si ho viem spacifikovat a zbytocne ho ku psom nepustam ani len cuchnut, kym sa neodreaguje a som si uz ista, ze nezacne zabrdat. Takze mozete byt kludni :no: .
Len potom by som bola rada, keby ste ani vy vasich psov zbytocne k nemu nepustali, kym nepoviem :lol: . A to ani ked sa stretneme. On si po chvili chodze mozocek zamestna a bude sa kamaratit s kazdym. Kaca a Lindchen z DF by vam to vedeli potvrdit. Boli sme 2 dni po sebe v Tatrach, oboch ich psov vobec nemusi a nakoniec sme ich spolu bez problemov fotili a cely cas bol vzornucky. :smile:

Btw, on len strasidelne vrci, ale nehryzie.. tak sa pripadne nezlaknite.

Na otravovanie maju moju biglicu :ha: .

Jolly, nejde o to, kolko a ako casto je medzi psami. Musis ho vediet usmernit, tak sa to bude casom len zlepsovat. Ale pokial to nevies, tak praveze situacia, kedy je vo velkej skupine psov moze to spravanie len zhorsovat, prip. este Tvoja (mozno nie vhodna) reakcia na jeho spravanie. Nanajvys, pre nieco taky musi byt.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Matt Noir » Štv 25.08.2011 18:01

Áno, ja môžem potvrdiť Alfove správanie sa :lol:
A ako som už písal viackrát, miesto, ani čas mne problém nerobí, ja som flexibilný a prispôsobím sa :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 18:02

Rika: Dobre, to budem rešpektovať :smile: Roko je v pohode pes, ale tiež neviem ako bude ragovať na veľkú svorku, kěďže neviem či ho niekto socializoval a tak to dobieham ja :) Zatiaľ čo sme boli 2 v Ke na Aničke nemal problém :smile: A nie je dominantný čo je dobre :smile:

Tak ako ja som za PP :smile: Lebo je bližšie ako LM a myslím, že to netreba komplikovať. Preotže uža j tak cesta je dosť dlhá :D Kto chce príde do PP :smile:

Matt: Mať tak tvoju prispôsobivosť Tomáši :D A nechceš prísť najprv do Ke dám ti BŠO a tak pôjdeme do PP? :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Matt Noir » Štv 25.08.2011 18:09

Prišiel by som bez problémov, ale nemám taký dostatok vitamínu € :ua: :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 20:08

Hm.. škoda, ale nevadí.. Niekedy ti ju do KE doveziem na ďalšie fotenie ak budeš chcieť :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod moncika.s » Štv 25.08.2011 20:23

Ja by som opäť rada zareagovala na miesto. Za letiskom je 80 ha pastvín - všade tam tečú malé potôčiky. Chodníčkov je tam kopec, kde by sa dalo ísť.
Na ukážku
http://lewiksmejo.rajce.idnes.cz/20km_vylet/

Ak by bol môj drahý doma, mohla by som ísť aj na štôlu, inak to bude problém. LM sa mi tiež páči :-))))
moncika.s
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 190

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 20:48

moncika.s: To by bolo potom super za tým letiskom, 80ha, je obrovská plocha :lol: Tak na Štôlu nemôžme ísť mi pocestný, lebo Sadka nás nevezme a no neviem či chcete ísť do LM? Mne zatiaľ vyhovuje PP a tie trasy čo navrhujete vy. A ak sa dá dostať za to letisko MHD alebo pešo niesom proti. :smile:

Chcem sa spýtať či vyhovuje termín 1.9. a aký čas by ste si dali na stretávku?
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Rika » Štv 25.08.2011 21:00

Myslím, že za letiskom by to bolo fajn a to pre obe strany. Navyše je tam viac pľacu pre vylietanie psov. :no:
Na ako dlho to chcete?... lebo byť von cez naväčší úpek ak bude tak teplo ako bolo teraz, nie je bůhvíco. Ani pre nás, ani pre priská.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 21:15

Tak čo som pozerala počasie tak v stredu má byť v Tatrách okolo 22 stupňov čo je v pohode ešte a ak tam bude voda bude to fajn :smile: Tak neviem ako ostaný, ale nám pocestným myslím že sa oplatí tak na pol dňa tam byť.. Napr od nejakej 10 - 17 ? Ono sa to zdá veľa, ale čo sme boli minule na Aničke, tak to zbehlo rýchlo také stretko a psy potom spali vo vlakoch :smile:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Rika » Štv 25.08.2011 21:35

Ja si tiez myslim, ze stretko o takej 9 - 10:00 am je tak akurat. :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 21:42

:smile: Ešte sa dobre vtedy cestuje a aj naspäť. A to najväčšie teplo môžu byť hafani vo vode a im myslím, že aj tak bude jedno koľko je hodín, keď uvidia takú svorku psov zabudnú navšetko :lol: Jedine ak nebude 35stupňov čo myslím, že by v PP nemalo byť :)
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Rika » Štv 25.08.2011 22:13

Offtopic: No to si veris :D Ved teraz tu bolo 37°C :heh: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 25.08.2011 22:35

Mne ide bus do PP o 9:00, o 9:30 by som vystúpila na Západe a do 10 môžem byť niekde pri letisku....naspäť mi ide 16:25... alebo by možno pre mňa muž skočil...
Ja myslím, že do septembra sa troška ochladí, inak ak by nejak lialo, neideme, nám afričanom viac vyhovuje teplo a sucho...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Diandra » Pia 26.08.2011 10:46

Tento týždeň sa tie hrozitánske úpeky už skončia pokiaľ viem. Malo by byť už len tak okolo 30tky čo je síce tiež dosť ale keď tam budú potôčiky budeme sa stále ochladzovať tak myslím že to psy nejako prežijú
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Pia 26.08.2011 14:00

Tatranská Afrika: Samozrejme, keď bude pršať mi nejdeme..To sa neoplatí ale čo som pozerala predpoveď má byť pekne a tak akurát teplo :smile:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky