Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 25.08.2011 14:11

Bolo by fajn, ak by niekto išiel z Popradu autom a spojili by ste sa.. my veľmi busom nechodíme, tak nemám skúsenosti, či by zobrali viac ľudí so psami, ale je možné, že nie...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod bubka » Štv 25.08.2011 15:14

no s tym autobusom bude problem :ua: este som nestretla autobusara, ktory by bol ochotny vziat naraz viac psov do busu - aj ten jeden pes im kolkokrat robi problem a odmietnu ho :ua:
a s autom bude problem asi taky, ze ho ma malokto z nas :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Matt Noir » Štv 25.08.2011 15:50

Nó, takže aj mne vyhovuje každý z termínov, len teraz mi napadlo, že neviem ako to bude s dopravou, preukážka na vlak mi končí 31.8. :heh: :pac: . Musím sa spýtať ako by sa to dalo spraviť, snáď sa to vyrieši :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 15:55

Hm.. Busom nás nevezmú.. A ani psi nebudú chcieť ísť :ua: Jedine MHD alebo niekde Električkou sa dá ísť s viacerými psami.. Štôlňa vyzerá podľa opisu fajn :jop: Len nie je v okolí Popradu nejaká rieka? Nejaký park? Pretože tým busom bude problém vážny.. A ak počítam tak z východu zatiaľ ideme:

bubka + chester

Diandra + Lilka

Bellss + Roko (obor)

To sú 3 psi a ak by sa pridala k nám Rika + pes alebpo 2 tak už je to 5 a ešte aj bubkina známa z 2 ausíkmi tak je psov okolo 7.. To Busom nepôjde :ua:

Hm.. ja to vidím na nejaké miesto v Porade alebo dostať sa Elektirčkou, MHD niekde na Štrbu alebo také miesto kde niečo také ide.. :ua:

Matt: zaplatíš celý.. nič sa nedeje :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 25.08.2011 16:11

prosím Štôla, nie Štôlňa... :ach:
MHD na Štrbu nechodí, to skôr keby ste vystúpili z vlaku rovno v Štrbe...
V Poprade sa dá ísť na peknú prechádzku napríklad pri letisku, (plánovali sme to asi pred týždňom, nakoniec sme boli len ja s Berry a Misheliq s westíkmi, tak sme zvolili náhradú trasu), ale z vlakovej stanice je to kus cesty... v téme stretnutia Poprad a okolie je aj mapka od Misheliq...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 16:21

Pozerala som tú mapku, vyzerá to fajn.. MHD by sme sa mali dostať z vlakovej stanice smerom k letisku? A je tam voda alebo nejaký potom aspoň?

A na tej Štrbe asi psí nemôžu byť navoľno? :ach:

Ospravedlňujem sa za tú štôlňu :hi:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod MisheliQ » Štv 25.08.2011 16:26

V PP môžeme ísť tu
Obrázok

alebo

Obrázok
http://maps.google.com/
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod jolly » Štv 25.08.2011 16:33

My by sme sa tiež radi pripojili ale to asi nepôjde keďže moja BOC Baryk je dosť dominantný.Možno inokedy :lol: .Ale ak chcete mám pre vás typ na miesto.Medzi Závažnou Porubou a Iľanovom je taký lesík a v ňom je veľké jazero.Príroda krásna.Keby ste išli náhodou tam tak by som sa pripojila s naším jazvečíkom a jazvečíčkou.
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Rika » Štv 25.08.2011 16:40

Jolly, to nevadí.. teda aspoň mne nie. To by si potom mala vidieť môjho drzáňa.
Je pravda, že pokiaľ sa stretnú takí viacerí, bude problém skôr ako keď tam bude len jeden.
Ale aspoň by si mala príležitosť trošku pousmerňovať jeho správanie :no: . Možno by si sa čudovala ako by sa za ten deň vedelo jeho správanie zmeniť.

Bells, áno, ja pôjdem s dvoma psami :no:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod jolly » Štv 25.08.2011 16:44

ja som s tým už bola aj na cvičáku aj 7 dní v tábore medzi ostatnými psami a veľmi to nepomohlo.Už ma napadá jedine kastrovanie ale to musím niekedy cez prázdniny keď nebude škola.A keby sme sa dohodli ku tej Porube tak by som vedela ešte o 2 osobách čo by sa možno pripojili.Jedna má zlatého retrívra a druhá írskeho setra
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 16:49

MisheliQ: Ďakujem za mapku..

Ktorú trasu navrhujete vy čo to tam poznáte? :smile:

jolly, Rika: Mne to nevadí, jedine ak vaši psi nemajú nič proti obrovi :lol: pretože beriem len to čierne čudo. S dvoma obrami sa vo vlaku a ani tak nepohnem, hoci by poslúchali ale predsa jeden dá zabrať. Roko je vykastrovaný a nie ej dominantný k psom, čiže nám to nevadí, pokiaľ mi nebude silou mocou nejaký hafan skákať do psa :smile: Predsa je to Kaukaz,a le nemá agresívne správanie k psom, len sa miluje s nimi hrať. A čo viem tak bubka má mladého pubertiaka Chestera a ten nie je agresívny k psom :smile:


jolly: a ako sa dá dostať tam kde to navrhuješ? Neviem ale asi bude lepšie ak niekde v PP to zorganizujeme to stretko? pretože doprava by bol problém pri takom počte psov :lol:

inak pozerala som vlaky čo idú KOŠICE ---> POPRAD 1.9. a idú takto: Rýchlik 8:07 ---> 9:22, Osobný vlak 8:20 ---> 10:18, Rýchlik 10:07 ---> 11:22 Ak mám povedať som za tie prvé dva vlaky, lebo ešte psom nebude horúco a zase najlepšie vyzerá prvý vlak lebo ide kratšie ako osobný..
Naposledy upravil Bellss dňa Štv 25.08.2011 17:15, celkovo upravené 1
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod jolly » Štv 25.08.2011 17:11

Bellss -
Mne je to jedno to bol len návrh :D.No tak ak to bude v poprade tak ja nepôjdem :smile: .Potom napíšte že ako bolo :D

A k tomu ako sa dá dostať.Tak do LM kadejako a potom do Závažnej Poruby alebo Iľanova buď autobusom alebo peši.
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 17:37

A ešte sa chcem spýtať asi Liptovská Mara a LM je ďaleko? Alebo?

MisheliQ: pozerala som tú cestu, čo si písala v Téme Poprad, kde ste boli nakoniec s Ester a to vyzerá tiež fajn?
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod MisheliQ » Štv 25.08.2011 17:40

Ale tamtá cesta je celkom úzka, ak by šlo viacero ľudí, tak by sme museli chodiť za sebou po dvoch
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Stretnutie z témy "Kríženci" a ostatných :)

Poslaťod Bellss » Štv 25.08.2011 17:44

Aha, tak potom som za tie dve čo si poslala skôr a hlavne tam kde je voda :smile: Ostatný neviem.. A inak vám čo ste z okolia PP a z PP, kedy vyhovuje čas stretávky?
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky