V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

Poslaťod Bellss » Sob 13.08.2011 21:11

Ahojte :smile:

nájde sa tu pár milých ľudí s veselými hafanami, ktorí nemajú nič proti pár stretávkam? Je jedno či ste z Trebišova, Sečoviec alebo Vranova nad Topľou, hlavné je aby sme sa stretli :lol: Samozrejme stretávka môže byť spríjemnená o fotenie hafanov :foto: výmenu skúsenosti :yes: a veselé rozprávania príhod :lol:

Takže ak sa niekto nájde kto by nebol proti takej stretávke tak sa stačí ozvať, mi budeme iba radi :jupi:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

Poslaťod rissoto » Sob 13.08.2011 21:19

Ahojte my sme z Trebišova/košíc takže sa môžeme stretnúť.. len.. ja mám psa teroristu na malých a poseru u veľkých takže skúsiť môžme.. ale neručím za veľa :ach:
rissoto
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 130
Bydlisko: Trebišov

Re: V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

Poslaťod Bellss » Sob 13.08.2011 21:41

rissoto: :lol: tak moji dvaja sú celkom v pohode. Steffi nemá problém so žiadnymi psami a Roko potrebuje socializáciu, ale inak je tiež celkom fajn. Len by som asi musela dôjsť s mamkou, lebo s dvoma psami na buse nemôžem veľmi, ale možno by som mohla niekedy zobrať Steffi iba samú :jop: Len ešte taký týždeň musím počkať, kvôli jej labke aby sa to zahojilo
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

Poslaťod rissoto » Sob 13.08.2011 22:29

ja budem teraz aj tak pravdepodobne do 25.8 mimo... 18.8 mam skusku ale neviem ci ju spravim a dalsi termin je 25. takže radšej sa nikomu na nic neslubujem :ua: a ja aktivne pracujem na odnauceni teroristickych chutiek ale ide to po milimetroch.... neni sprosta.. ale prečo by ona poslúchala keď neni na vodítku žeano.. :pac:
rissoto
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 130
Bydlisko: Trebišov

Re: V - Trebišov, Sečovce a Vranov nad Topľou

Poslaťod Bellss » Ned 14.08.2011 10:31

Veď niekedy sa dohodneme, keď vám to bude vyhovovať a uvidí sa :smile: Tak oni radi skúšajú či musia poslúchať alebo nie :D
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany


Späť na Stretávky