Z - Bratislava - canicross

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Z - Bratislava - canicross

Poslaťod Zooey » Štv 17.03.2011 15:48

Neviem ci s tym mate problem aj niekto iny, ale ja osobne som neskutocna knedla a kym nie som s niekym dohodnuta, vsetky moje plany na pravidelne behavanie a nahananie kondicky koncia neuspesne.
S narastajucim poctom takychto pokusov sa ale zhorsuje moj pocit zo samej seba a uz by som s tym fakt chcela nieco spravit.

Myslim si, ze by mohlo byt fajn keby sme sa tu par ludi aspon 1-2 krat tyzdenne dohodli na spolocnom treningu- aj by nas to motivovalo a urcite by sa nam behalo lepsie.

Pre mna idealne miesto je Petrzalka- ci uz hradza alebo Chorvatske rameno, ale vedela by som sa dopravit aj inde.

Hlasi sa niekto? :hih: :hih:

:aplause:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Offca » Štv 17.03.2011 15:57

My s jednou nemenovanou šarmantnou mladou dámou zavádzame do praxe pojem "canicross s vidinou chutného, oroseného" :pivko: A teda 4km behu do krčmy (každá to máme z opačnej strany, krčma je tak vhodne situovaná, že aj od jej bejváku znesitelne daleko, aj odomna), tam posedenie pri tom vysnívanom :lol: a pak odbeh dalšách 4km domov, teraz už s krásnou predstavou babušenia sa v posteli :love: Motivácia VELMI slušná v obidvoch smeroch.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Zooey » Štv 17.03.2011 16:03

:lol: Neviem si celkom dobre predstavit, ako by som odbehla 4 km so zblnkotaujucim bruchom..
Ale vas uspech asi spociva v tvrdom treningu, ze? :devil:

V ktorej lokalite je situovana spominana krcmicka??
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Lindchen » Štv 17.03.2011 16:05

Ja by som sa rada pridala :lol: . Krčmičku nie, ja nemlúbim pivko, ale beh jj :yes: . Plánujem korčule, ale ešte je furt zima a mokro, to by korčule nerozchodili, behanie bude faaaajn :jop: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Offca » Štv 17.03.2011 16:06

To už potom nevnímaš. Skôr ten mechúr, ale ten poháňa o to rýchlejšie domov :heh:
Dyť právě, že dost mimo Petržky. V Dimitrovke.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Zooey » Štv 17.03.2011 16:11

Lindi: a aj by si sa na to realne dala?? Kurnik, len zasa bude problem to miesto :hmm:
Offca: Uf, tak to je fakt dost v pecku.

Nechcete sa prestahovat?? :angel:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Lindchen » Štv 17.03.2011 16:18

Jasné, prečo nie? Ja to robím tak, že si to spájam s dogtrekkingom. Pomáha mi to "natiahnuť kosti", po pár km rýchlej chôdze si niečo prebehnem, potom zase rýchla chôdza, zase čo-to prebehnem. Mne sa toto celkom osvedčilo.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Zooey » Štv 17.03.2011 16:39

Nuz, beriem Ta za slovo. Buduci tyzden mozeme zacat!! :lol: :yes:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Lindchen » Štv 17.03.2011 16:53

Tešííííím :aaa: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Sunny » Štv 17.03.2011 17:32

Že šarmantnou mladou dámou :haha: :prd: Ale jo, je to super. Tiež mám problém sa k nejakej pravidelnosti dokopať. A toto je taká celkom fajn motivácia. My nejaké spoločné behacie tréningy - neviem, jedine že by ste nás nechali bežať prvé. Husky (najmä Foxy) sú hodne súťaživé, neznesú aby boli druhé. Takže beh nejako pokope by bol pre mňa utrpením, povláčili by ma. Ale teoreticky by sme to mohli vyskúšať - cez víkend sa v Petržke zvyknem vyskytovať (návštevy u rodičov). :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Zooey » Štv 17.03.2011 21:41

Nam by prave pomohlo, keby sme bezali za niekym...Rheusa sice taha, ale len tak lezerne (ide poklusom). Ked je ale niekto pred nou, maka o 100% viac :yes:

Tento vikend sme v Nitre, no buduci by sme to mohli vyskusat!!

Juuchuu, uz sa normalne tesim :aaa:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod ShiShinQa » Pia 18.03.2011 1:31

Jú, toto vyzerá dosť dobre! :yes: Tak isto mám problém sa k niečomu pravidelnému dokopať :lol: (Veď ja už vlastne behám spolu s mamou už 5 rokov :ach: hm možno len tak po rozume :heh: )
Veľmi rada by som sa pripojila, ale upozorňujem, že dlho nevydržím, takže to čo napísala Linda, že chvíľu pobehnúť potom rýchlo chôdza a zase pobehnúť :lol: Ja by som sa asi zabila, keby teraz zabehnem veľa naraz :heh: Mne teda vyhovuje aj Petržalská hrádza a tak isto aj Chorvácke rameno :yes:
Brittany má problém pochopiť, že má ťahať, takže tak isto by nám pomohlo bežať za niekym aj keď sa toho dosť obávam, že ona mi moc nepomôže, ťahať asi nebude :ua: Ale za pokus to stojí, kondičku potrebujem hlavne ja :lol:

Aj my sa budeme tešiť ak nás prijmete medzi seba :hi:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod lulu939075 » Pia 18.03.2011 9:25

AJ my by sme sa pridali velmi radi, tiež som rozmýšlala že by som korčulovala, ale skrz to počasie musíme počkať, tak kdý pvý beh? :dancing:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod Sunny » Pia 18.03.2011 10:16

Tento víkend som v BA, v sobotu poobede dokonca v Petržalke, budúci víkend zatiaľ netuším, možno budeme v ČR na pretekoch. Akurát že netuším, či by som bola schopná zajtra niečo zabehnúť, keďže od stredy chodím ako káčer Donald :heh: Plus to blato čo bude všade... :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - canicross

Poslaťod ShiShinQa » Pia 18.03.2011 11:06

My sme v sobotu v Nitre a v nedeľu máme asi tréning :ua: Skôr by bolo možno lepšie počkať na trošku suchšie počasie :lol:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Stretávky