Z - Bratislavský dogtrekking

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Z - Bratislavský dogtrekking

Poslaťod lulu939075 » Štv 06.01.2011 20:33

Takže otvorila som novú tému, Týka sa nás blavákov a "dogtrekkingu" ak sa to tak dá nazvať :) najbližšia trasa - Dlhé diely, Kuklovská, Devínska kobyla - Devínska Nová Ves. Dalsia trasa?? Hlasujte Eiblin písala nejaku trasu okolo Smoleníc, može byť tiež udávam trasu - Zochova Chata - Pezinok - Ba, alebo petržalka - rusovce - rajka. S pezinka bud busom alebo po svojich :DNejake dalsie navrhy. Myslim že tie dlhšie su skor letné, kratšie zimné, čo napríklad železná studnička - koliba - rača??
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Eiblin » Štv 06.01.2011 21:34

Super Lulu :jop:
Úplne presne si to trafila - kratšie sú na tieto zimné dni ako stvorené! No a tie dlhšie - na pol dňa, príp. aj na celý deň sú vhodné skôr na leto, keď je aj dlhšie svetlo a aj počasie príjemnejšie :smile:
Možno by bol zaujímavý aj výlet na Pajštún :angel: (neskorá jar - leto)
Eiblin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: BA-Petržalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Mage » Pia 07.01.2011 11:26

na pajstun by ste ma dostali :smile: uz dlhsie hladam nejake obete s kym tam ist :smile: v mojom okoli sa nachadzaju iba ludia co tam za posledny rok a pol boli aspon 5 krat :smile:

a preco tie dlhsie len na leto? vsak ked sa nahodi trochu sviznejsie tempo tak sa prijemne zahrejeme a nebude zima. si predstavte potom tu teplu vanu po takomto vykone :lol: :lol:

a este. cas na prechadzky mam skor iba cez vikendy. cez tyzden mam skolu a robotu :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod ??Maria?? » Pia 07.01.2011 11:35

aj ja by som išla, ale len víkendy a sviatky. :smile:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod mairi » Pia 07.01.2011 11:55

pajstun :prd: :haha:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Basha » Pia 07.01.2011 12:01

Co sa smejes nad Pajstunom Mairi :otaznik: Ved to je minikopcek, ktori sme pomaly vybiehali, ked sme boli este na strednej :lol:
Offtopic: (nasadili ste mi chrobaka do hlavy vyhnat staru partiu zlenivenu v ich pravdepodobnom terajsom stave na Pajstun :heh: )
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod niky » Pia 07.01.2011 14:34

hmm, dobre treningove nasadenie :lol: ak by to bol vikend aleb sviatky mozno by sme sa aj pridali... pekne tresy su aj zo zeleznej na marianku, alebo okolo bieleho kriza (start niekde v krasnanoch)...a co sa zimy tyka, pokial neni jak v ruskej rozpravke, tak neni problem aj celodnovky :yes:
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod mairi » Pia 07.01.2011 14:40

Basha píše:Co sa smejes nad Pajstunom Mairi :otaznik: Ved to je minikopcek, ktori sme pomaly vybiehali, ked sme boli este na strednej :lol:
Offtopic: (nasadili ste mi chrobaka do hlavy vyhnat staru partiu zlenivenu v ich pravdepodobnom terajsom stave na Pajstun :heh: )

o to by neslo, ale pajstun mi uz minuly rok dva krat celkom stacil, prvy raz mi zabil kolena, druhy pluca :heh:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Amy01 » Pia 07.01.2011 17:42

Jaaa jaaa jaaa :smile:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod janas » Pia 07.01.2011 18:27

mairi píše:pajstun :prd: :haha:

:heh:
Basha píše:Co sa smejes nad Pajstunom Mairi :otaznik: Ved to je minikopcek, ktori sme pomaly vybiehali, ked sme boli este na strednej :lol:

ja viem, ja viem a aj mňa to vtedy dosť zabilo, ale potom to zas šlo :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Eiblin » Pia 07.01.2011 19:37

Pozerám, že zatiaľ vedie Pajštún :no:
No aj tá Marianka, Borinka... to znie celkom zaujímavo - potrebujeme sa "rozchodiť"... ak chceme neskôr zvládnuť nejaký ten dogtrekking... ale prosím, berte ohľady na vek - môj - :aaa: Hafo je v pohode :jop:
Eiblin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: BA-Petržalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod niky » Pia 07.01.2011 22:24

allle ved jak sa hovori: co ta nezabije, ta posilni, ako napriklad taky Pajstun :heh:
Tak kedy je prvy trening? :hih:
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod lulu939075 » Pia 07.01.2011 22:36

no ma sa oteplit co tak koncom mesiaca vikend??? to by som mala mat volno 29 a 30
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Eiblin » Pia 07.01.2011 22:41

Na niečo "light" by som vybehla aj zajtra (to "vybehla" berte s rezervou :joint: ). Potom v nedeľu mám dennú od 7 do 19, takže to môžem zabudnúť :ua:
Taká túlačka na .... ???

KTO MôŽE ZAJTRA???
Eiblin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: BA-Petržalka

Re: Bratislavský dogtrekking

Poslaťod Niki » Sob 08.01.2011 13:18

Ahojte, na túričku sa pridáme aj my. Treba sa nám rozhýbať. Náhodou my Pajštún milujeme. Ale pekná trasa je z Marianky cez Kačín na železnú a späť alebo naopak vyraziť zo Železnej smer Marianka. Tiež môžeme len cez víkendy.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Ďalší

Späť na Stretávky