S - ružomberok

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 14:35

Kľudne by som si ju zapriahla, takže by si nemal starosti :jazyk: .
Už len zvážiť to cestovanie, či sa Ti s ňou chce trepať, keď ho moc dobre neznáša :smile: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 14:45

No tak cestu vlakom by hádam zvládla, aj ja si myslím, že je to debilné keby som šiel bez psa :lol: . Len to vodítko...má len jedno asi 2 metre dlhé, možno aj menej, takže buď dačo dlhšie zoženiem a kúpim, alebo si pískam :jeah: . Inak spoje by neboli problém, už som stihol pozrieť a je to v pohode, už to len nejak vyriešiť :lol: .
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 14:48

Výbavičku si prinesiem :no: :heh: .

Obsi, sa Ti teraz vraví, čo? :lol: . On je teraz náš dvorný fotograf, ako Ty predtým :smile: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 14:52

Akú výbavičku? :hih: :lol:

No, len ja nemám tak dobré koponenty ako Obsi, mám len seťák a potom ešte požičaný (od koho iného ako Obsiho :lol: ) jeden 50mm f/1.8 objektív :lol: .
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 15:02

Hlavne, že tie fotky budú :smile: .
Jaaaaj, to by si chcel vedieť... aký to zvedavý :lol: . Však sa dočkáš, nemboj ništ :no: .
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 15:09

Budú, a budú aj kvalitnejšie ako naposledy :jazyk:
no tak zvedavý som od prírody :lol: . No nič, idem skúsiť zohnať dačo dlhé na čom by som ju mal :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod obsidian » Pon 03.01.2011 15:13

Rika, ano, hovori. :lol: Ale ked ma tu moznost zobrat so sebou hafana, tak preco vahat, no nie?
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 15:41

Ták, už som našiel aj nejakú stopovačku a kamenný obchod je v DK, takže ešte uvidím ako to bude, či si po to prídem, či mi to donesie kamoška, ak pôjde, každopádne nejak vymámiť z rodičov aspoň nejaké percento na to, najlepšie však plnú sumu :lol: . To celkovo vidím asi ako jediný problém, ak nerátam tú nevoľnosť v aute (čo vo vlaku byť nemusí).
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod mart.ina » Pon 03.01.2011 16:52

Sa mi moc páči koľko sa nás nazbieralo, dúfam, že aj v reáli to tak bude. Z počasia by mi vadil asi len totálny lejak, čo dúfam nebude. A keďže sme sa nedostali, keď bol Choč, tak teraz ma nič nezastaví :lol: Však kedy sa tu zas dačo zorganizuje?
Inak poslušnosť aj u nás občas pokulháva, ale ona našťastie nechodí ďaleko, ďalej ako dákych 50 m proste neodíde, len občas sa jej z tej vzdialen soti enchce vrátiť.
Tak o 9 teda? A kde dáme to stretko? decák či dačo iné?
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: ružomberok

Poslaťod Daida » Pon 03.01.2011 19:22

mozme aj pri tom kamziku, ak chcete, lebo podla tej mapky to mame aj tak po ceste(kebyze ideme k decaku) a mam aj zafixovanu jednu krcmu v pamati, takze je to vpoho.
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ružomberok

Poslaťod Bee House » Uto 04.01.2011 19:21

Ahoj, rozmyslam, ze by som sa pridala s mojou Sunny. Bestia nie je konfliktna, ale zistila som, ze velkych psov sa boji, takze mozno bude chvilku vystrajat na zaciatku. Ad2 je to taky slon v porcelane, ktory lubi kazdeho obskakovat, vtierat sa a tak podobne. Ale zvladnut ju zvladnem, ak nebude dobra, ma na krku stopku. :no:
Ale neviem ako to bude s dopravou, kedze my sme z V. Tatier. Prisla by som autom, navigaciu mame. Avsak, ak budu zle cesty, rodicia ma nepustia. Teraz nie som doma, ale zajtra snad dam vediet,ci naisto pridem. :yes:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: ružomberok

Poslaťod maktub » Uto 04.01.2011 19:30

Bee House píše:Ahoj, rozmyslam, ze by som sa pridala s mojou Sunny. Bestia nie je konfliktna, ale zistila som, ze velkych psov sa boji, takze mozno bude chvilku vystrajat na zaciatku. Ad2 je to taky slon v porcelane, ktory lubi kazdeho obskakovat, vtierat sa a tak podobne. Ale zvladnut ju zvladnem, ak nebude dobra, ma na krku stopku. :no:
Ale neviem ako to bude s dopravou, kedze my sme z V. Tatier. Prisla by som autom, navigaciu mame. Avsak, ak budu zle cesty, rodicia ma nepustia. Teraz nie som doma, ale zajtra snad dam vediet,ci naisto pridem. :yes:


Teším sa, len príďte :aaa:, aspoň tam Magis nebude až tak moc veľkosťou vytŕčať. :heh: So Sunny problém určite nebude mať, keď je to fenka, na začiatku ich hneď zoznámime...joj, to sa zas rozšalie, zas ho budem mať problém udržať. Ale keď začneme stúpať do kopca, hneď sa upokojí. :lol:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: ružomberok

Poslaťod Bee House » Uto 04.01.2011 19:39

No neviem, ja mam labradorku ,takze aj tak budete najvacsi, ak pridem :no: Hm, no snad mi nebude velmi vystrajat, ked nas tam nebude az tak vela. Popripade ju tiez zapriahnem :joint:
A aka dlha a narocna je ta tura? Ja totiz turistiku velmi nemusim, kvoli psovi to vsak prezijem, takze sa pytam len informativne :no:

A este mi napadlo, ze ja mam doma dve stopky, tak v pripade potreby mozem pozicat jednu :yes:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: ružomberok

Poslaťod maktub » Uto 04.01.2011 19:42

To hej, ale pri jednom retrieverovi a jednom labradorovi už nebude tak kričať. :no: :lol:
Nie je to veľmi náročné, tuším takú hodinku? Nie som si istá...
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: ružomberok

Poslaťod Bee House » Uto 04.01.2011 19:52

Ok good :lol: Takze sa zo vsetkych sil posnazime prijst, a snad to vyjde. A mozno pridem dokonca s dvoma psami, ale to uz moc fantazirujem a planujem. Radsej sa do toho nezazieram, aby to vyslo :aaa:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky