V - Košice

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: V - Košice

Poslaťod blueberry » Uto 04.09.2012 16:04

Aspoň nezavadzajú :heh:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: V - Košice

Poslaťod Retuska » Uto 04.09.2012 19:16

no ja sama mam dvoch psov takze nepodporujem tieto zakazy,ale napr tieto dovody mne udala starostka MC Jazero....
samozrejme,niektori maju zo psov strach,chapem,ale ak ide pes pri nohe pripadne po luke kde nieje pesia zona kvazi ymslimz e by nemal byt problem.ale ak je majitel vedomi ze pes neznesie bicyklistov,korculiarov a zacne ich nahanat tak si ho ma riadne strazit.bohuzial,niektori to nerespektuju....ved ja sama,co psy milujem sa zlaknem ked oproti mne bezi nejaky 60 kilovy macko
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: V - Košice

Poslaťod bubka » Ned 09.09.2012 8:57

Na Anicke sa rozhodne pokuty nedavaju a ani nedavali pokial ja pamatam. My tam chodievame takmer denne, stale tam stretavame policajtov, jazdia tadial asi 1x za hodinu-dve cez cely park a nikdy sa pri psoch ani len nepristavili, pritom tam volne pobehuje vzdy cela svorka alebo aj jednotlivo :smile:
Vsetko je o ludoch, kym su psy pod kontrolou a neobtazuju inych ludi - neskacu okolo nich, neotravuju ich, tak aj ludia ich beru v pohode. Navyse vacsina rodin, co tam chodi, si je vedoma toho, ze tam budu pobehovat psy, takze ani nezvyknu chytat hystericke zachvaty, ked nieco bezi okolo a velakrat sami chodia za psami, aby ich mohli hladkat :smile: Stretla som sa aj s negativnymi reakciami, ale to bolo vyslovene ked isiel pes niekoho cudzieho otravovat a ten clovek o to nemal zaujem, ale necudujem sa, tiez by sa mi to nepacilo :)
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod Mackie » Ned 09.09.2012 14:55

ja som v korzari v diskusiach citala, ze pokuty sa tam davaju, ale je mozne, ze len ked niekto policajtov zavolal a postrazil si to
ale urcite treba vediet, ze to nie je vybeh pre psy, aby potom ludia neboli prekvapeni :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: V - Košice

Poslaťod Retuska » Ned 09.09.2012 20:16

pripojila y som sa s Foxinkou..ak niekto chodi na Jazero vencit :)
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: V - Košice

Poslaťod TrishaCarmen » Ned 09.09.2012 21:49

Nechce sa niekomu zajtra alebo pozajtra , alebo kedykoľvek cez týždeň skočiť na súdky? :-) alebo niekde inde ? Carmen sa s radosťou prebehne :lol: okolo 4 alebo 5 .
TrishaCarmen
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod Retuska » Ned 09.09.2012 22:05

skoda,dnes som bola...ale cez tyzden,okrem zajtrajska kedykolvek rady pojdeme :)
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: V - Košice

Poslaťod TrishaCarmen » Pon 10.09.2012 17:06

Skoda , ale tak nevadi ja mozem kedykolvek po skole ked nebude vela ucenia :yes:
Posles do SS alebo sem ako chces nejaky kontakt na teba? najlepsie facebook alebo nieco tomu podobne a dohodneme sa :jop: Diky :lol:
TrishaCarmen
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod Retuska » Uto 11.09.2012 10:33

chodi niekto na bankov-kvp?ci je to bezpecne pre psov....lebo som kade tade citala,ze na kvp su rozne otravy pohodene po zemi
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: V - Košice

Poslaťod Amis » Uto 11.09.2012 17:37

TrishaCarmen píše:Skoda , ale tak nevadi ja mozem kedykolvek po skole ked nebude vela ucenia :yes:
Posles do SS alebo sem ako chces nejaky kontakt na teba? najlepsie facebook alebo nieco tomu podobne a dohodneme sa :jop: Diky :lol:


a ty mi co nezavolas ? kedykolvek sa mozme ist prebehnut.. cislo na mna mas nie? zavolaj alebo mi napis, a skocime ak chces :no:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: V - Košice

Poslaťod TrishaCarmen » Uto 11.09.2012 20:18

Amis : :au: :angel: , prepááč , a to som ti chcela napísať že či sa nepôjdeme prebehnúť niekde na lúku , židak , Aničku alebo niekde a úplne mi to vypadlo :pac: :hi: Jasné že môžme , akurát nemám kredit takže najlepšie bude cez facebook :jop: mohla by si niekedy tento štvrtok?
TrishaCarmen
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod Retuska » Uto 11.09.2012 21:23

kocky,pridam sa,ale tento stvrtok nie,lebo ma prsat a kvalitne sa ochladit :ua:
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: V - Košice

Poslaťod Amis » Str 12.09.2012 5:49

Peťka : jou, uz sa tesim :smile:

Offtopic: inac to ochladenie je blaznive. zajtra 22 stupnov a v piatok zrazu 18 :oo:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: V - Košice

Poslaťod TrishaCarmen » Str 12.09.2012 12:49

Amis , Peťka : Máte pravdu , teraz majú byť veľké ochladenia :ua:
Tak ja neviem , ozvite sa niekto ked a kedy budete môcť , my sa s Carmen pridáme :lol:
TrishaCarmen
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod Amis » Str 12.09.2012 15:34

Offtopic: Carmen : vy sa s Peťkou už poznáte ? :smile: napíšem, ale v štvrtok asi nie
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky