V - Košice

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: V - Košice

Poslaťod Dastuch » Pia 01.02.2013 22:42

potrebuuuuujem surne pomoc...nemate pozicat prepravku,alebo klietku na labradora?cca na 3 dni...velmi by ste mi pomohli..
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: V - Košice

Poslaťod MisheliQ » Pia 08.03.2013 10:18

Našiel by sa niekto na aprílovú túru v Košiciach a okolí? Ja Košice nepoznám, tak by som bola rada, keby tu mohol niekto navrhnúť kde a kam sa dá ísť aj so psom :-) ďakujem
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: V - Košice

Poslaťod jakut » Pia 08.03.2013 10:49

Keď v okolí tak Háj, Zádielská dolina, sv. Anna (Rudník), Zlatá idka, Jasov, ale to už je také širšie okolie - 25 - 35 km od ke :nwm: a je toho oveľa viac
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: V - Košice

Poslaťod Amis » Pia 15.03.2013 19:48

Zádielskú dolinu odporúčam :jop:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: V - Košice

Poslaťod jakut » Pia 15.03.2013 21:36

Ono stojí za to ísť do zádielu pokiaľ nie sú na stromoch listy. Vtedy je všetko krásne vidieť :smile:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: V - Košice

Poslaťod blueberry » Pia 15.03.2013 22:38

Pokiaľ viem, tak do Zádielu bolo zakázané chodiť so psom :nwm:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: V - Košice

Poslaťod jakut » Pia 15.03.2013 22:44

čože ???......, boli sme v januári, 2 + 4 psy a 2 + 3 psy. Fajna prechajda, stretli sme ešte minimálne 2 psov. V rovnakom zložení sme boli aj v lete. Nejaký zákaz som tam nevidela, nechápem prečo by tam mal byť zákaz :nwm:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: V - Košice

Poslaťod Amis » Sob 16.03.2013 10:14

ono tam sú ceduľky ale my chodíme z tej strany od dediny Zádiel a tam nie sú. Takže keď mal ujo veľa rečí, že na ceduľke stojí zákaz psov, tak sme mu jednoducho vysvetlili, že sme žiadnu nevideli. Veď ani tam nebola, napísané to je akurát z tej druhej strany ako je dedina :no: Nechápem prečo by tam nemali chodiť psy, aj tak tam chodia a nikto nič nehovorí :smile:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: V - Košice

Poslaťod hruska » Sob 16.03.2013 13:56

Ked som si Fox doninesla, sli sme si pobehat okolie Zadielu a zastavil nas tam pan, ze psi maju ist na voditko. O tom, ze tam nemaju co robit nevravel, akurat maju byt pripnuti. To bolo cca dva a pol roka dozadu.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: V - Košice

Poslaťod blueberry » Sob 16.03.2013 17:48

Aj my sme tam stále stretávali psov. Iba pri vstupe sú také tabuľky, kde je napísané, že netrhať kvety, neklásť ohne a pod. a bola tam aj tabuľka, že zákaz vstupu so psom... Ale to nikto tak či tak nedodržiava. A myslím, že pokiaľ psy nikoho neotravujú a nerobia bordel, nikomu nebude vadiť a nič sa nemôže stať, ak tam chodiť budú.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: V - Košice

Poslaťod Jannka » Sob 16.03.2013 17:54

Moj pes chodi navolno vsade v prirode. Veru aj v Tatrach. Ked sa nerespektuju ine zakazy a nikto ludom neda pokutu za robenie ohnisk mimo, za odhadzovanie bordelu, za trhanie kvetov ci zbieranie hub (aj toto je veru vsade v ch.k.o. zakazane) tak nech si trhnu. Moj pes nic nenici, nic nelovi, nikoho neobtazuje a ked idu turisti okolo, psa si volam k nohe, aby neonuchaval cudzich. Mesto mi zakazuje mat psa navolno, vydrbem sa do prirody na vylet a este aj tam mam mat svojho slusneho, neagresivneho psa na voditku? Odmietam respektovat tieto debilne zakony (aj s rizikom pokuty!).

ps: do Zadielu chodim viackrat rocne, so psom navolno a rovnako tak tam psy stretavam. Zhodou okolnosti sme tam boli i dnes a psy mohli aj do Zadielskej chaty.

ps1: ak uz chceme byt presni, tak pripadne tabulky zakaz zo psom su protipravne, nakolko navstevny poriadok Slovenskeho krasu zneje: "Na území národného parku môžu návštevníci vodit psy len na vôdzke."
Zdroj: http://www.zadielskadolina.sk/navporiadok.html
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: V - Košice

Poslaťod jakut » Pon 18.03.2013 8:24

Ja som si to už medzičasom pozrela, že 5 stupeň ochrany tuším a hej pes len na vôdzke... No čo od teraz budem vedieť a nabudúce to tiež risknem. Lebo to už aby som sa ich bála púšťať mimo dvora :oo:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: V - Košice

Poslaťod MisheliQ » Str 01.05.2013 10:40

Obrázok
Kosice - sever POZOR!
Rozsypany jed medzi jedlom v podchode medzi Kisdyho a Tolsteho.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: V - Košice

Poslaťod kaciatko2121 » Štv 16.05.2013 22:33

na fb koluje:
na Furči, zatiaľ viem o Fábryho je akási viróza, veľmi veľa psíkov ochorelo, prejavuje sa to silným dusením, kašľom až vracaním, o 4 psíčkaroch viem že chodia na atb alebo infúzie, v piatok že vraj bolo zaznamenaných týchto prípadov na veterine veľmi veľa.
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: V - Košice

Poslaťod MisheliQ » Pia 17.05.2013 7:30

Nechce sa ist niekomu vybehnut na venc na Anicku alebo niekam,kde sa da ist so psami??
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky