Revúca

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Revúca

Poslaťod Poca » Pon 13.09.2010 12:03

Je tu niekto z Revúcej, alebo okolia? V stredu sa chystáme na nejaký výletík, keďže je sviatok. Kto tu nemá psa, lebo je na služobnej ceste, alebo na intraku (psickar, nie pes) tomu psika poziciame.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Revúca

Poslaťod zuzkafuny » Pon 13.09.2010 12:33

Ja som z neďalekého okolia a tiež sa chystám na nejaký výletík... s deťmi... teda už len s jedným, lebo pubiška sa nikde po lese motať nemieni :ach: ...A kde to bude u vás? a čo na taký výlet vziať? Psa máme :ha:
Hoci mnohí ľudia nevedia, čo je dobro, predsa ho majú v sebe...KONFUCIUS...
zuzkafuny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: Hnúšťa

Re: Revúca

Poslaťod Poca » Pon 13.09.2010 12:48

Už dlhšiu dobu sa plánuje výlet na Malý Kohút, v prípade teplého počasia by sme však mohli ísť lesom na Flipra (vodná nádrž Miková) Treba zobrať jedlo a pitie pre seba, psa a organizátora :joint: ale nie, organizátor si vezme sám. Vhodné oblečenie, pršiplášť aby nepršalo..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Revúca

Poslaťod zuzkafuny » Pon 13.09.2010 13:01

A ešte by ma zaujímalo, či by to 3.5ročné dieťa zvládlo :plac: dosť aktívne dieťa... a o koľkej by bol odchod... Mrkla by som na nejaké autobusy, alebo by ma možno aj otec môjho syna trhol autom... hm...
Hoci mnohí ľudia nevedia, čo je dobro, predsa ho majú v sebe...KONFUCIUS...
zuzkafuny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: Hnúšťa

Re: Revúca

Poslaťod aliii » Uto 14.09.2010 9:18

:plac: ..keby to bolo cez víkend alebo na budúci týžden bez váhania by som šla :ach: ....ale teraz som chorá takže... :ua:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Revúca

Poslaťod vinička » Pon 20.09.2010 12:11

zuzkafuny píše:A ešte by ma zaujímalo, či by to 3.5ročné dieťa zvládlo :plac: dosť aktívne dieťa... a o koľkej by bol odchod... Mrkla by som na nejaké autobusy, alebo by ma možno aj otec môjho syna trhol autom... hm...


Malý Kohút nezvládne určite, ten Fliper by sa dal zvládnuť aj s 3.5ročným prckom. :lol:

Ja by som sa tiež pridala, ale najradšej na nejakú túrku, ktorú zvládnu aj malé deti, neviem, či ste ochotný sa prispôsobiť tempu detí? :no:

Poca, nad Stolicou ste nerozmýšľali? Je to menej náročné z Javoriniek, ako Kohút, problém je len s dopravou na Javorinky /bus by asi viac psov nezobral :plac: .
vinička
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Revúca

Re: Revúca

Poslaťod Poca » Pon 20.09.2010 19:08

to je na :kak: ze vlaky nechodia spravnym smerom a busom sa nikam nedostaneme so psami..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Revúca

Poslaťod vinička » Uto 21.09.2010 6:54

Veru, je to na :kak:, stačí keď idem sama s Dragym a mám občas problém. I keď autobusár do Popradu je sympaťák a možno by nás zobral aj s viacerými psami. :lol: Ešte nám ostáva motoráčik do Muráňa a odtiaľ nejaký ten výletík. :smile:
vinička
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Revúca

Re: Revúca

Poslaťod vinička » Pia 01.10.2010 11:55

V piatok 8.10. bude v Muráni o 10:00 slávnostné otvorenie náučného chodníka na hrad Muráň. Ak bude pekné počasie, možno si spravíme výletík.
Nepridáte sa niekto?
vinička
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Revúca

Re: Revúca

Poslaťod aliii » Pia 01.10.2010 14:58

noo..ak zohnám niaky odvoz tak by sme sa radi pridali :smile:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Revúca

Poslaťod Jana 1 » Uto 12.10.2010 13:33

ahojte,no čo boli ste na nejakom výlete?ja chodím rada na túry,ale u nás nemám s kým a do RA už chodím málo aj to už bez psa a miesto neho s 2-ročným synom,ale je to super ked sa zíde partia so psami a ide sa na výlet :smile:
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Re: Revúca

Poslaťod vinička » Str 13.10.2010 7:32

Ja som nakoniec bola na hrade s dcérkou a psom. Vyšlo krásne počasie, bohužiaľ, možno kvôli pracovnému dňu sme boli sami. :no:
vinička
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Revúca

Re: Revúca

Poslaťod Betka » Sob 16.10.2010 20:59

Nezorganizujeme nejakú vychádzku? Mne by sa osobne dalo len cez týždeň.
:ahoj:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Revúca

Poslaťod Dastuch » Ned 17.10.2010 18:40

Jana 1 píše:ahojte,no čo boli ste na nejakom výlete?ja chodím rada na túry,ale u nás nemám s kým a do RA už chodím málo aj to už bez psa a miesto neho s 2-ročným synom,ale je to super ked sa zíde partia so psami a ide sa na výlet :smile:

ahoj,ja som z tornale:)takze keby sme sa niekedy vedeli dohodnut tak by sme niekam mohli vyrazit? :no:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Revúca

Poslaťod Jana 1 » Uto 19.10.2010 19:45

diamonds17 píše:
Jana 1 píše:ahojte,no čo boli ste na nejakom výlete?ja chodím rada na túry,ale u nás nemám s kým a do RA už chodím málo aj to už bez psa a miesto neho s 2-ročným synom,ale je to super ked sa zíde partia so psami a ide sa na výlet :smile:

ahoj,ja som z tornale:)takze keby sme sa niekedy vedeli dohodnut tak by sme niekam mohli vyrazit? :no:


jasné,môžme sa na niekedy dohodnúť,akého starého máš hafana? poznáš nejaké dobré miesta kde by sa nám psy vybehali? a čo dieťa,vieš či ho mám nechať doma ,alebo nie...
presnejšie sa môžme dohodnúš cez ss
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Ďalší

Späť na Stretávky