CHS Bushido Kennels

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod zebo » Pia 07.05.2010 13:52

Mirka & Tyson píše:Ja len za AST - nikdy v zivote som chovatela nevidela na ziadnej vystave, na ziadnom fore, importovanych psov podla mojho nazoru nevyuzitelnych v chove predava za 1 000 € pod prezyvkou EXTREME STAFFORD - pre mna nonsens :money:


Mirik, tak zas v pitbull spolocnosti je znamy :no: koluju o nom pikosky, ze dokaze nemozne :lol: najlepsie to vsak vystihol otherside knl "co povie peddler Atila je 100% pravda" :angel:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod meraja » Pia 07.05.2010 14:17

Tiež sa nevyznám do tohto plemena a ani som nikdy nebola do tohoto plemena maniak,ale naozaj chovajú krásne zvieratá
Dočítala som sa na nete toto
Bushido Kennels is an ADBA registered kennel of the world's finest American Dog Breeder's Association registered American Pit Bull Terrier bloodlines...
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod Mirka & Tyson » Pia 07.05.2010 15:45

zebik, tak ja som rada, ze u AST o nom zatial nepocut, pravdou je, ze ho fakt nikto neriesi, kedze ho ani nikto nepozna. No tusim takeho jedneho trikolorneho psa co predava za 1 000 € ma od jedneho Madara, zhodou okolnosti tiez majitela Tysonovej sestry, tak mu napisem, ci vobec tusi, co majitel chovky robi so psom od neho na Slovensku ...

meraja píše:Tiež sa nevyznám do tohto plemena a ani som nikdy nebola do tohoto plemena maniak,ale naozaj chovajú krásne zvieratá
Dočítala som sa na nete toto
Bushido Kennels is an ADBA registered kennel of the world's finest American Dog Breeder's Association registered American Pit Bull Terrier bloodlines...


meraja, no neviem, ci su jeho zvierata krasne, kazdopadne jeho AST ("extreme staffordi") su vacsinou nevhodnej farby, to ze su opticky velki az mastodontni je teraz prave nevyhodou ako vyhodou (taki stafordi boli v kurze par rokov dozadu, teraz sa v chove preferuju lahsie terierovite typy) . Pre mna je vsak dolezitejsie, ako su na tom zdravotne a povahovo, a to asi radsej ani vediet nechcem .... by ma zaujimala "chovatelova" odpoved na otazku, ci maju jeho psy napriklad testy na NCL-A :ach:
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod Nisus » Pia 07.05.2010 19:54

A ja ze odkial mi je to znaaaame!!! :pac: Ze ma to skor nenapadlo..Kamoska ma od neho sucku Boerboela...mala byt papierova, ale on to nenahlasil, takze sucka nema papiere...Uvidime, ako sa to vyriesi, ak v dobrom, tak nic viac neprezradim a ak tak, ako si myslim (cize zle) tak ho roznesiem po celom internete :hmm: Ked uz kamoska nanho zacala kricat, ze co to robi za blbosti a ze teda nech vrati aspon polovicu sumy za psa, tak jej na to povedal ze: Tak doneste mi suku, ja vam dam peniaze :ach:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod sepboro » Pia 21.05.2010 9:09

Hallo vsetci pritomni,

dostal som info, ze majitel tejto CHS je aj predseda klubu Cane Corso. Tak uprimne a na rovinu - Pitbull, Amstaf, Cane Corso - vsetko EXTREME - pri AST Mirka pisala - trikolora nepripustna. Nie je tu fakt niekto, kto ho pozna osobne a dporuci mu, nech sa vyjadri k danym informaciam...

A tia inzeraty idu stale dookola, same Extreme, len pre narocnych (co znamena narocny? - ten co ma dost penazi na obsataranie slona, bez zaujmu o povahu, zdravie, vysledky testov na ataxiu, dysplaziu?).

Existuje na Slovensku klub cane corso? Netusim, ale plemeno to je nadherne :jop:
sepboro
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod meraja » Pia 21.05.2010 9:14

meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod gaya » Sob 22.05.2010 17:18

no tak ja vam to poviem z prvej ruky...Attila Bugyi je predseda CC a DC klubu....sam o sebe hlasi ze ako prvy mal na slovensku CC ale nikdy neodchoval ani jeden papierovy vrh.....co sa tyka jeho pittov k tomu sa nevyjadrujem, vystihol to zebo

a co sa tyka boerbelov tak ano ma ich ale ma vraj fusovane papiere, ktore su v FCI neplatne...viem to z dvoch zdrojov-ceska chovatelka beorbelov a este jedna nemenovana pani velmi zlata, vo vysokej pozicii klubu ktory boerbela zastresuje....on chcel boerbela zastresit do CC klubu ale nastastie ho predbehli

pre klub toho vela nerobi, ked mu clovek zavola tak sa obcas tvari ze nerozumie, pred dvoma rokmi zrusil klubove vystavy a mali sme len specialky vramci zitnoostrovskej vystavy...na svetovke sme mali tiez klubovku, kde sa zucastnil ale na jarnej klubovke sa ani neukazal a pravdepodobne ho to nejak netrapilo, obcas trosku meska s posielanim papierov....ale na druhej strane, nerobi komplikacie a vedenie klubu ma hlavickovo pod palcom on ale prakticky ludia ktori sa do toho rozumeju.....klub vedie uz dlho ale aj napriek komplikaciam a nespokojnosti ktore boli ho nemame dovod odvolat, ajked sa uz nad tym uvazovalo, ale veci sa urovnali a vsetci su v podstate spokojni, klub funguje teraz velmi dobre
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod Nisus » Ned 23.05.2010 10:44

Co sa tych boerboelov tyka, tak myslim, ze sa ma na co tesit :nie:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod Efa » Uto 25.05.2010 7:48

gaya píše:...Attila Bugyi je predseda CC a DC klubu....sam o sebe hlasi ze ako prvy mal na slovensku CC ale nikdy neodchoval ani jeden papierovy vrh.....klub vedie uz dlho ....


... a koľko vrhov odchoval nepapierových? je to riadne postavené na hlavu!, že predsedom klubu môže byť človek čo hrubo porušuje pravidlá FCI! o čom je potom celá snaha "obyčajných radových pešiakov" snažiacich sa o posunutie plemena či šírenie osvety o chove s PP, keď sám predseda klubu zastrešeného FCI ich ku.ví hneď viacero?!
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod gaya » Uto 25.05.2010 10:23

Efa je to cele na hlavu postavene ale my sa radsej do neho nestarieme a snazime sa s nim vychadzat...mna tiez s.rie ze niekto hromadi nepapierakov ale v tomto pripade mame zviazane ruky....a pokial viem Pittov ma na americke papiere alebo nieco take :ach:
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod zebo » Uto 25.05.2010 11:36

gaya, pokial ide o APBT, niekedy mal vyradenych psov od Neznam knl. cca rok dozadu babenka z tohoto fora od neho kupila psa, ktoreho aj tak on neodchoval a nejak sa k nemu dostal od DGK&TK2 knl. pochybujem, ze niekto zo spominanych knl registruje psov v ADBA (americky register). keby bol zaujem regnem aj spojenie gaya x efa a predam len narocnym :oo: nejak tak to u neho funguje :no: :smile:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod janas » Uto 25.05.2010 11:54

Tak toto je sila :oo: , v inej téme sa snažíme o osvetu a tu :censored:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod gaya » Uto 25.05.2010 12:03

zebo píše:gaya, pokial ide o APBT, niekedy mal vyradenych psov od Neznam knl. cca rok dozadu babenka z tohoto fora od neho kupila psa, ktoreho aj tak on neodchoval a nejak sa k nemu dostal od DGK&TK2 knl. pochybujem, ze niekto zo spominanych knl registruje psov v ADBA (americky register). keby bol zaujem regnem aj spojenie gaya x efa a predam len narocnym :oo: nejak tak to u neho funguje :no: :smile:


zebo...tieto veci vies ty a vies isto o com hovoris, takze mne to len doplnuje register informacii

janas viem co chces povedat ale v prvom rade nechcem do toho rypat lebo nemam kompletne info ako to vlastne je a pokial nemam vsetko overene a z viacerych zdrojov tak sa jednoducho do toho pichat nemozem...a dalsia vec, nechcem s nim mat problemi, vie byt velmi neprijemny a robit napriek.....mame s nim ako tak vyriesenu situaciu v klube a poviem do egoisticky ale k nam jeho vycinanie velmi nezasahuje ajked ma serie ze sa s tym neda nic robit
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod janas » Uto 25.05.2010 12:07

Gaya to mne je jasné, že človek si nepomôže :ach: Myslela som to všeobecne a keďže som klikla sem, tak mi to udrelo no okáľov :no: A nie je to jediná téma, kde sa práve dnes rozoberajú problémy CHS :ua:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: BUSHIDO KENNELS - CHS

Poslaťod gaya » Uto 25.05.2010 12:58

Offtopic: vsetci dobre vedia ze neznasam mnozitelov a nemam problem narobit s takymito cirkus aj niekde na ulici, alebo celkovo na verejnosti....ale obcas musim mysliet aj na seba a buducnost mojej chs a hlavne planov do buducnosti, lebo ci chcem alebo nie budem attilu potrebovat nie len pri stenatach a pre uchovnenie ale budem potrebovat jeho odporucania a preto s nim viac menej do ostrejsich konfliktov nejdem ale viem si dupnut...a tak asi aj ostatni chovatelia v klube...sice s chovatelmi DC mal problem, alebo lepsie povedane oni s nim a furt na neho kydali ze nic nerobi a ze porusil klubovky, ze nespolupracuje, omeskava sa neviem co....zacali sme konat, mame webku klubovu, mavame stretka CC a DC, klubovka uz bola ale nasich kolegovcov od DC nikde nieto....tak neviem kto sa zucastnuje a kto nie....a platia clenske len ten rok ked planuju stence, tento rok zaplatila z chovatelov DC len jedna (jedina z nich zodpovedna) a majitelka novej krvi u DC a myslim ze aj jeden nemenovany co ma aj CC a DC ale inak nic moc ich aktivita....takze sa mu obcas ani necudujem ze mal postoj taky aky mal ale to zase neospravedlnuje jeho cinnost vramci psov
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo