Kotné sučky a naše šteniky

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Pon 07.09.2009 17:28

takto vyzera Lonny
Obrázok

este zajtra ideme za inym veterinarom (ktory by mal robit cisarsky, ak bude treba) aby ju pokukal ze ci je vsetko ok
v stredu bude mat 58.den :ahoj:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod meraja » Pon 07.09.2009 17:43

Mne sa zdá,že má ešte menšie bruško. :ach:
No,ale uvidíme po sóne,som zvedavá čo a ako.Dúfam,že tam toho bude veľa :no:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Sono

Poslaťod aponi » Pon 07.09.2009 20:14

už sa začína nalievať,taks to som teda hrozne zvedavá
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Sono

Poslaťod Fraga » Uto 08.09.2009 12:20

Nesskine phootooo v teme jazvečík :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Sono

Poslaťod windy » Uto 08.09.2009 14:08

Ufuff, mame to za sebou :lol: Mame 2 holky (hnedobiela a tricolor) a 4 chalanov (hnedobiely s palenim, 2x tricolor a ciernobiely). Narodilo sa este aj 7. steniatko, ale zial uz sa nedalo rozdychat. :plac:
Obrázok

Viac foto na strankach :no:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod meraja » Uto 08.09.2009 14:17

Gratulujem sú krásne.Nech sa im darí :ahoj: :jop:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Uto 08.09.2009 15:11

windy píše:Ufuff, mame to za sebou :lol: Mame 2 holky (hnedobiela a tricolor) a 4 chalanov (hnedobiely s palenim, 2x tricolor a ciernobiely). Narodilo sa este aj 7. steniatko, ale zial uz sa nedalo rozdychat. :plac:
Obrázok

Viac foto na strankach :no:


:jupi: G.R.A.T.U.L.U.J.E.M. :aplause:
ako ste yvladli porod? dlho to trvalo?
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod Fraga » Uto 08.09.2009 15:29

Windy gratulujem a teším s tebou :jupi: sú nádherné :yes: Offtopic: Asi by sme mali založit novu temu Kotné sučky a naše šteníky a tam pridávať photááá :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Sono

Poslaťod windy » Uto 08.09.2009 15:42

Fraga: ta tema ma tiez napadla :lol:

Inak sme rodili celkom kratko, ale tie pripravy trvali pekne dlho. Seda zacala vyvadzat uz v noci z nedele na pondelok, chodila a hrabala a dychcala. Rano vybehla von, vyvencila sa a potom doma kludne zalahla, akoze sa nic nekona. Pocas dna zase zacala jancit a okolo 18tej sa objavili prve kontrakcie. O 19:40 sme mali prveho psika vonku. Dalsi isiel hned po nom, potom nasledovala dvojhodinova pauza a zase vysli dve steniatka naraz. Potom po hodine islo dalsie, po dalsej hodine islo zase jedno a na poslednych dvoch som si zase dve hodiny pockala. O pol druhej rano sme mali uz odrodene. Sedu cakala sprcha a vymena plachiet a potom sme isli spat. Akurat sa nikto nevyspal, lebo som kazdu chvilu musela vyberat pistiace stena spod Sedi. :ach: Teraz si uz dava pozor, neslape po nich, ale teda vcera bola hrozna. Chvilu jej trvalo, kym sa do role matky dostala. :lol:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod Kača » Uto 08.09.2009 19:39

Windy: strašne veľká GRATULÁCIA!!!
Práve som dopozerala aj fotečky, úžasné! :jop:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Kotné sučky a naše šteniky

Poslaťod Bibiana » Uto 08.09.2009 21:36

Windy, pridávam sa ku gratuláciám!! Šteníky sú kráásne!! Prajem im veľa zdravíčka a nech len pekne rastú :pusa:

Dogsite, Lonnyka je nádhernučká, veľmi sa teším na miminká :love: No ak sa narodí biely chlapec, tak :help: :lol:

Príspevky z témy "Sono" som presunula, no niektoré boli otázne- bolo tam aj o sone aj o nesone :lol: Tak keby vám tu niečo z tej témy chýbalo, nie je problém dať to sem :yes:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Kotné sučky a naše šteniky

Poslaťod shishi » Uto 08.09.2009 21:46

aj ja gratulujeeeem! treba si naplno uzit tie 2 mesiace s nimi a potom anjst skvelych majitelov!!! :ahoj:
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Kotné sučky a naše šteniky

Poslaťod LiiLuska » Str 09.09.2009 6:32

tak a máme 2 krásne a zdravé šteniatka, síce mali byť 4 ale aj tak fajn...prebiehalo to ani neviem ako, pretože ráno o šiestej som sa iba zobudila na to ako Lily stále mlaská...no a to už šteniatka boli na svete a poumývané...šikulka tá moja Lily, zvládla to úplne sama.. :aaa: :lol: :foto:
LiiLuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: Kotné sučky a naše šteniky

Poslaťod aponi » Str 09.09.2009 8:07

Všetkým gratulujem ku šteniatkam,no keby nám to trvalo tak ako Vám ,u nás to išlo veľmi pomaly a na každé šteniatko sme si museli počkať 2 hodiny,ale stálo to zato :jupi:
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Kotné sučky a naše šteniky

Poslaťod ivana1 » Str 09.09.2009 9:04

windy - veeeeeľká gratulácia :aplause: :aplause: :aplause: , prajem zdravíčko mamine aj malinkým!!

LiiLuska - závidím Ti pokojný pôrod fenky, ale asi by som sa bála - prespať ho... Nech len bude všetko v poriadku aj u Vás!
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo