tak z tohoto som odpadla!!!

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: tak z tohoto som odpadla!!!

Poslaťod hermy69 » Pon 05.12.2011 13:24

Ja som na prvej návšteve u chovateľa bola keď mali šteniatka 1 týždeň. Vtedy som ale išla k nemu na návštevu s tým,že sa porozprávame a dohodneme na kúpe a dal mi zopár rád čo sa starostlivosti týka. Taktiež mi poukazoval a vysvetlil rodokmene. Šteniatka mi tiež ukázal, hoci som to nežiadala. Všetko prebehlo bez najmenších problémov. Neviem ako to chodí inde ale my sme s tým problém nemali :ahoj:
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: tak z tohoto som odpadla!!!

Poslaťod sibra » Pon 05.12.2011 16:49

ja púšťam k šteňatám vážnych záujemcov cca od 4-tého dňa (ak je všetko tak ako má byť) :smile: sučka-matka to vždy berie optimisticky a pyšne šteniatka ukazuje. Samozrejme, nechodia celé davy a sprievody. Myslím, že je to dobré aj na lepšie spoznanie budúceho majiteľa, socializáciu šteniat. Nemyslím, že by ľudia mali byť výrazným zdrojom chorôb pre šteňatá. :no:
sibra
Junior
 
Príspevky: 334
Bydlisko: BA/MA

Re: tak z tohoto som odpadla!!!

Poslaťod Dream » Pon 05.12.2011 22:52

Margita píše:fraga mal sa im otec tych steniat vystriekat na ruku a mali by skorostena aj na vsech svatych :heh:

:jop: :jop: :jop: :jop: :jop: silnu si dala :smile: :smile: :smile: :smile:
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: tak z tohoto som odpadla!!!

Poslaťod Fraga » Uto 06.12.2011 22:18

K nam cca na tretí den prišla navsteva (rodinní známi) a nevedela som Emu ukludniť, ešte aj hodinu po tom čo odišli ked som šla ku nej čumela poza dvere či náhodou niekto nie je za mnou, kto tam nemá byť... a to boli len v kuchyni a Ema je v pivnici... Asi to závisí od plemena, Ema je ostrá aj ked nemá štenata. A Ness ked mala šteniatka bola v inej izbe ako návšteva a tiež z toho nebola nadšena frflala po celú dobu čo boli u nás.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo