Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Strata PP, vystavenie duplikátu

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Strata PP, vystavenie duplikátu

Poslaťod Administrátor » Ned 09.03.2008 21:28

A čo keď sa stratia papiere ??? Na výstave napr. keď sa zapisujú výsledky. Vystavia sa nové ???
Administrátor
Administrátor

Barfer.sk

Re: Strata očkovacieho preukazu

Poslaťod Bibiana » Ned 09.03.2008 22:30

Môžeš na SKJ požiadať o vystavenie duplikátu, ale ako to funguje presnejšie to neviem.. Je tam aj nejaký poplatok, len teraz to asi nenájdem koľko to je..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Strata PP

Poslaťod bruno636 » Pon 08.09.2008 15:55

Ahojte chcem sa opýtať, ako vybaviť PP pri strate?
bruno636
Okoloidúci

Re: Strata PP

Poslaťod Offca » Pon 08.09.2008 16:19

Treba stratu nahlásiť na SKJ (prip. SPZ - dla toho, kde ma tvoje plemeno plemennú knihu), oni majú následne tuším mesiac na to, aby zverejnili zámer vystaviť duplikát do tlače (zverejní sa preto, aby sa zamedzilo tvorbe dalších a dalších PP jedného jedinca, čo by sa mohlo dostať do nesprávnych rúk a prideliť nesprávnym psom, teda falšovať identitu jedinca). Ak nikto nebude mať námietky, vystavia ti duplikát.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Duplikat PP

Poslaťod Laura » Pia 30.01.2009 15:08

Kolko trva priblizne vybavenie duplikatu PP? Ak sa original nenajde, prevezme duplikat "funkcie" a stane sa normalnym PP? Kolko stoji jeho vybavenie?
"Border collie, pravému a neúnavnému pastierovi by v srdci vždy malo ostať miesto na stádo oviec kľudne sa pasúcich na rozľahlých lúkach a pasienkoch."
Laura
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Re: Duplikat PP

Poslaťod Efa » Pia 30.01.2009 15:12

Duplikát stojí 8 € (http://www.skj.sk/sekretariat.html) s vystavením sa čaká 3 mesiace ak by sa orginál našiel
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ema 012 » Uto 03.02.2009 14:08

Podla toho čo viem tak dávajú aj informácie a inzeráty do roznych časopisov o tom kto a pre akého psa žiada o vystavenie duplikátu. Aby zabránili vydaniu duplykátu pre odcudzené zvieratá :yes:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Uto 03.02.2009 14:16

ano pravidelne to je v KR :yes:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Fraga » Uto 03.02.2009 15:12

myslim že by to mali uverejnovat na SKJ nie kazdy kupuje KR
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 01.09.2010 17:15

Prosim Vas komu mam na SPZ nahlasit o strate PP a ako to mam napisat? Ma to byt na formalny sposob? Zistila som to len teraz nedavno, ale je dost mozne, ze som PP stratila na poslednej vystave a to bolo uz peknych par mesiacov dozadu :ua:
Dakujem za odpoved!
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Fraga » Str 01.09.2010 19:44

Misheliq podla toho kam patriš ak medzi polovne plemena tak na SPZ ak medzi ostatne tak na SKJ :no: na SPZ to ma na starosti pani Cwiecekova - plemenná kniha :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Štv 02.09.2010 9:04

Fragus si poklad. Vzdy tak rychlo pomozes :klobuk: Idem napisat tej pani Cwiecekovej.
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Fraga » Štv 02.09.2010 10:43

Nie je zač :no:
Obrázok
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Re: Strata PP, vystavenie duplikátu

Poslaťod Connie » Ned 04.01.2015 3:47

Ahojte, asi pred pol rokom mi pes zožral papiere od Veverky a Flecky (+očkováky, pasy atď...) Lenže akosi budem ten Veverkin rodokmeň tento rok potrebovať, tak je čas aby som to začala vybavovať. Problém mám s číslom SPKP. Veverka je chovná. Mám napísať iba SPKP (395) alebo aj to ďalšie čo mala dopísané v pôvodnom PP? Tj. 395/13
Jo a do dôvodu žiadosti mám proste napísať, že mi ho pred pol rokom zožral pes, hej? :lol:
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Re: Strata PP, vystavenie duplikátu

Poslaťod bubka » Ned 04.01.2015 10:53

Connie a neostalo ti z toho preukazu nic? Lebo mne Chester tiez roztrhal PP a kus z neho zozral, ked bol maly. Tak som volala na SKJ a CMKU a povedali mi, ze im mam poslat zvysky ( :lol: :lol: ) a vystavia mi iba OPIS. Lebo ked z toho nic nezvysilo, tak by sa to muselo riesit ako strata a to je zdlhavy proces, lebo oni to musia niekde zverejnit a cakat 30 ci 60 dni atd a neviem co este k tomu...
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Chovateľstvo