Dodatočné vydanie PP

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Kača » Str 03.09.2008 10:57

Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Sunny » Str 03.09.2008 11:16

Hmm, no čo k tomu dodať... Zjavne tí "vyvolení" dostanú papiere na akékoľvek šteniatka, stačí poznať správnych ľudí...
Ja som sa pýtala na oficiálne, právne možnosti, o takéto niečo nemám záujem ani najmenší.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Sunny » Pia 14.05.2010 8:03

Puk píše:Sunny, odsleduj osudy tých šteniatok a ozvi sa o rok. Potom podebatujeme. Ale už asi nebude o čom.


Len som si tak po dlllllhej dobe spomenula na túto tému - tož, osudy šteniatok sledujem stále, už sú to skoro 2 roky, stále viem o všetkých, majú sa výborne. Chovateľom sa teraz narodili ďalšie šteniatka - riadne naplánované, s PP. Chystáme sa tam opäť raz na návštevu. Tož, naozaj sa nedajú všetci hádzať do jedného vreca :no:
A spätne k tej téme - o dodatočné vybavenie som sa vzhľadom na úraz fenečky prestala zaujímať, šteniatka by som na nej neodchovávala aj keby tie PP mala. Takže vlastne neviem, ako by to dopadlo (je mi jasné, že na 99% nijako, ale kto sa nepýta, nič sa nedozvie :joint: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

daju sa dodatocne ziskat PP

Poslaťod monika1591 » Pon 03.12.2012 16:40

Dobry den, mam jednu otazku. Mame doma fenu labradora. Je bez PP. Ale jej otec a jej mama obaja maju PP, len majitel predaval prve 2 stenatka s PP a ona bola asi piata z vrhu
monika1591
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Sunny » Pon 03.12.2012 17:06

Ďalšia "obeť", ktorá na tú rozprávočku o vydaní PP len prvým šteniatkam z vrhu naletela...
Stavím sa o hocičo, že ani matka, ani otec žiadne PP nemali a pán "chovateľ" vás len krásne oklamal.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod raky » Pon 03.12.2012 17:17

Sunny píše:Ďalšia "obeť", ktorá na tú rozprávočku o vydaní PP len prvým šteniatkam z vrhu naletela...
Stavím sa o hocičo, že ani matka, ani otec žiadne PP nemali a pán "chovateľ" vás len krásne oklamal.

presne tak - ja len nerozumiem či ľudia - ktorí chcú konkrétneho psa si niečo nenaštudujú - pretože ak sa dajú oklamať v tomto - čo vedeli o plemene - povahe fenky - psa... je to smutné.... :ua:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Buchťa » Pon 03.12.2012 21:17

Monika,
PP již nikdo Tvé fenečce nevydá,ale určitě ji nebudete o to míň mít rádi :lol:
Ten pán,co Vám ji prodal,se nezachoval fér - možná měl psa a fenku s PP,ale asi je neměl uchovněné.To je potřeba k tomu,aby štěňata po těchto rodičích dostala PP - a to VŠECHNA.Nejlépe si je najít stránky slov.klubu a tam si přesně vše najdeš :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: daju sa dodatocne ziskat PP

Poslaťod Nisus » Uto 04.12.2012 21:31

monika1591 píše:Dobry den, mam jednu otazku. Mame doma fenu labradora. Je bez PP. Ale jej otec a jej mama obaja maju PP, len majitel predaval prve 2 stenatka s PP a ona bola asi piata z vrhu

No skús povedať meno toho ,,chovateľa" a ja ti poviem, či odchoval vôbec niekedy šteňatá s PP :no:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Puk » Str 12.12.2012 17:05

Nisus píše:[No skús povedať meno toho ,,chovateľa" a ja ti poviem, či odchoval vôbec niekedy šteňatá s PP :no:


Offtopic: Vidíš... A zrazu ticho... Mám pocit, že celý príspevok len malá provokácia.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 13.12.2012 14:44

no keďže v ten deň, kedy napísala prvý príspevok tu bola aj naposledy, tak jasné, že ani ťuk.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod irwin » Štv 13.12.2012 15:09

Sunny píše:Nooo, tak ja viem o prípade maďarskej vyžly - chovný pes nakryl neplánovane fenku ešte pred skúškami, takže neuchovnenú. :


to fakt??? a vies mi povedat meno fenecky a psa ktoy nakryl??? :angel:
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Sunny » Štv 13.12.2012 15:19

Uff, to by si po mne veľa chcela, bolo to dávno a podrobnosti si už nepamätám.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod irwin » Štv 13.12.2012 15:25

skoda by som chcela vediet komu sa od nas takto postastilo :no:
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod monika1591 » Str 27.02.2013 0:32

Leiluska píše:no keďže v ten deň, kedy napísala prvý príspevok tu bola aj naposledy, tak jasné, že ani ťuk.


neznamena to ze ked nie som prihlasena tak to nemusim citat....kazdopadne dakujem za vase odpovede :jop: aj tak ju lubime..:) :smile:
monika1591
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Dodatočné vydanie PP

Poslaťod Nisus » Štv 28.02.2013 20:05

A to meno chovateľa? :no:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo