Sono

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Sono

Poslaťod meraja » Str 26.08.2009 12:03

Podľa mne je gravidná :jop: dúfam,teda skús to merať a keď ešte aj priberá :smile:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Sono

Poslaťod windy » Str 26.08.2009 12:07

No neviem, Seda take brucho na 33 den urcite nemala. Zacala sa viditelne zaokruhlovat az tri tyzdne pred porodom, dnes (49. den) ma velke brucho, znacne zvacsenu mliecnu zlazu (ta sa teraz rapidne meni a zvacsuje) a uz jej vcera vysla kvapka mlieka. Taktiez vcera zacali mali hajzlici kopat, mrvia sa tam, ale moc to nie je citit, lebo Sedina sa mrvi tiez. :lol:

Na sono zajdi urcite, ale mozno by nebolo odveci skusit ineho veterinara s inym sonom. :smile:

Inak Ivi, ako dopadlo sono?
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod meraja » Str 26.08.2009 12:12

od 28.dňa cca sa dá pozorovať zväčšovanie brucha.
no neviem,sóno bude najlepšie a asi ako bolo písné zájdi k inej vtke
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Str 26.08.2009 12:13

mne poradili radsej RTG, ze to je 100%ne, a ze to neskodi :no:
v piatok idem poobede s nou zatial len ku nasej vetoske a naozaj mi potvrdi ze to neskodi tak ju supneme pod RTG
ked nie tak ideme na sono, ale uz niekam inam a nie ku tej kde sme boli pred tym :yes:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Str 26.08.2009 12:57

Mne sa tiež vidí rtg ako jednoznačnejšie, ale nechajme to na veta. :no:

My ideme teraz po robote na sono, ale :nwm: - žiadne nové príznaky nemáme, všetko tak, ako pred týždňom. Je 30. deň od prvého krytia / resp. 28. deň od druhého. Keď prídeme domov, určite napíšem. :ua:

windy - začala si už umývať bradavky? A hlavne utierať? :ahoj:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Str 26.08.2009 13:24

ivana1 držím palce, dufam vsetko bude ok :yes: :ahoj:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod Fraga » Str 26.08.2009 13:32

Ja vam tak závidím heh ešte tyzden to budem musiet vydržať bez Ness :lol: ale mama hovorí, že sa zagulacuje, tak uvidíme.
Dogsite, Ivi držím palčeky. Dajte vediet ako ste dopadli :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Str 26.08.2009 16:25

Tak - a sme doma zo sono. Nič, ničového nič! Raz sa mi aj zazdalo - a aj druhý vetko, čo sa prizeral sa vtedy mykol, priklonil - ale nič... :plac: :plac: Už druhý raz. Vraj na 100% nič.
Keby som sa aj odhodlala na tretí pokus (tak len so psíkom tu v Ba - ak kamarátka uchovní psíka na jeseň) - tak by pôrod cca vychádzal ma koniec mája = Peťa maturuje. No zmaturovali by ste so šteniatkami v byte? :lol: :no: Uvidím, či do tretice skúsim. Som sklamaná.
Fraga, windy - držím palce do krásneho pôrodu!!!
Dogsite - drž sa, tiež držím palce! Nech sa tam maličké nájde! Ale hlavne, nech nie sú komplikácie.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod windy » Str 26.08.2009 16:53

A jeje, to je mi luto :ua: Sakris... :plac:
Kazdopadne na dalsie haranie by som to na tvojom mieste este skusila, pripadne skusila urobit nejake testy fenule, ci je vsetko v poriadku. A maturit sa neboj, ved v septembri je dalsi termin :lol: :no:

Dogsite: RTG by vraj nemalo byt skodlive, ale ja by som radsej skusila to sono, pripadne vymenit veterinara aj so sonom. Az keby sa na sone nic nenaslo, tak skusit RTG, predsalen si myslim, ze je to celkom supa pre maly stenaci organizmus. Drzim palce :jop:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod Fraga » Str 26.08.2009 17:18

Ivi aj mne je to luto tak hádam do tretice to vyjde :ua:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Sono

Poslaťod aponi » Štv 27.08.2009 8:20

dogsite
ja by som RTG nedávala,zajedno musia uspať fenečku a zadruhé si myslím,že to pre malé nie je dobré,
dnes je to sono -teda ak má veto kvalitné- veľmi spoľahlive,ja by som skúsila iného veta
ivana1
je mi to ľúto,ale skúšaj,moja Ajuška na terí pokus :heh:
dogsite,
je ťažko z tých fotiek,ale skús ju postaviť na zadné a tak odfotiť hodˇto sem a potom uvidíme
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Pia 28.08.2009 9:45

Ďakujem Vám veľmi pekne, ste milé. :lol:

aponi - možno skúsim, veeeeľmi chcem

Fraguš - aj ja by som dúfala, hovorí sa, že do tretice všetkého dobrého i zlého...

dogsite - popoludní budeme na Vás obe myslieť

windy - to s tým septembrom :jop: - aj Peťa sa toho chytila, potvorka! :haha:
Naposledy upravil ivana1 dňa Pia 28.08.2009 9:47, celkovo upravené 1
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod calwen » Pia 28.08.2009 9:47

ivana1 píše:Tak - a sme doma zo sono. Nič, ničového nič! Raz sa mi aj zazdalo - a aj druhý vetko, čo sa prizeral sa vtedy mykol, priklonil - ale nič... :plac: :plac: Už druhý raz. Vraj na 100% nič.
Keby som sa aj odhodlala na tretí pokus (tak len so psíkom tu v Ba - ak kamarátka uchovní psíka na jeseň) - tak by pôrod cca vychádzal ma koniec mája = Peťa maturuje. No zmaturovali by ste so šteniatkami v byte? :lol: :no: Uvidím, či do tretice skúsim. Som sklamaná.
Fraga, windy - držím palce do krásneho pôrodu!!!
Dogsite - drž sa, tiež držím palce! Nech sa tam maličké nájde! Ale hlavne, nech nie sú komplikácie.


Frajer zmaturoval aj so steniatkami :no:
No ale budeme drzat palce :ahoj:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Pia 28.08.2009 9:50

:oo: no to bol asi naozaj frajer. Ja by som nezmaturovala, keby som v čase maturít mala šteniatka - trávila by som pri nich celý čas... A to nepíšem o nejakých komplikáciach. ale - díky za správu, budeme rozmýšľať. Najprv mladého musia uchovniť... máme pár mesiacov na rozmyslenie... Ale viem už teraz, že chceeem.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod windy » Pia 28.08.2009 12:16

Ivi: drzime palce :ahoj:

My sme dnes boli na ockovani proti herpesu a urobili sme aj rodinne foto malych kostlivcov :lol:
Obrázok

Na tomto snimku je ho pekne vidiet, hajzlika maleho. :lol:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo