Sono

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: nakryta / nenakryta?

Poslaťod Tatranská Afrika » Pia 09.01.2009 13:10

my sme boli 24. den podla nasho RR kalendara a uz bolo vidno... ale kryli sme pri dost velkej hladine progesteronu, cize vajicka uz boli na ceste.. isli sme tak skoro, pretoze sme chceli vysledok vediet pred odchodom na dovolenku, inak by som odporucala aspon tak 27. den
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Str 29.07.2009 9:21

kedy je ist najlepsie na sono? v ktorom tyzdni?
moja je uz 16.den nakryta (ak pocitam 1.krytie)
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Str 29.07.2009 11:06

Nám veterinár kázal prísť na 22-23 deň. On v rámci ceny - ak prvý raz nič nezistí - urobí o týždeň opakované vyšetrenie.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod muffin » Str 29.07.2009 11:22

inac ked mate problem s tym ze kolko steniatok ze 3 - 10 tak jednoducha matika 3+10=13:2=6,5 ... zaokruhlene 7 :ha: ale neviem ci to tak bude fungovat ja len by som to asi tak :hi:
Naposledy upravil muffin dňa Str 29.07.2009 11:22, celkovo upravené 1
♥MUFFIN♥DAG♥
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba. (Josh Billings)
muffin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 246
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Sono

Poslaťod korra » Str 29.07.2009 11:22

ohladom ako tak presneho poctu stenuchov - asi najspolahlivejsie je rtg - ale moze sa robit az par dni pred porodom (v skorej gravidite oziarenie stenuchom uskodi), ked su stenuchy plne vyvinute a co chvila pridu na svet, podla kostier sa da spolahlivejsie urcit pocet. Sono je skor take info, ze ci steniky vobec budu...i ked aj to zalezi od mnohych veci...nie je takou raritou (aj to tu uz niekto spomenul) ze steniky na ten 20-23 den boli, a potom sa proste vstrebali :ua: A navyse, zalezi aj od kvality sona a od skusenosti veta...
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

Re: Sono

Poslaťod aponi » Štv 30.07.2009 9:24

Ja som bola na sono na 31. deň a takto to tam vyzeralo,povedal,že ich tam je viac ako 5,bližšie sa to určiť nedalo

Obrázok
Obrázok
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Štv 30.07.2009 9:45

jéééééééééééééééj pekne obrazky, skoda ze sa do toho nerozumiem a vidim len flaky (steniky) ale su krasne aj cez sono :yes:
tak uz aj ja mam termin zajednany na 33.den :jupi: ale este je to trosku daleko :no:
_______________________________________________________________________________________________________

prve priznaky tehotenstva???
1,Lonnyka sa zacala ku mne viac tulit, lahne si na chrbat aby som jej hladkala brusko
2,vcera pri venceni sa skoro unavila, len cupitala za mnou
3,vecer uz nespava s nami, ale odide do kuchyne, kde je sama
4,pribrala 2kg
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod ivana1 » Štv 30.07.2009 10:16

Keď Ti je to ďaleko, prečo na sono nejdeš už budúci týždeň? :no: :smile:
Ja sa chystám hneď, ako bude mať službu náš vetko - po 22. dni možnotehotenstva. :lol:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Sono

Poslaťod aponi » Štv 30.07.2009 10:41

Mne povedal veto,že skor ako na 29.deň je skoro,lebo tam nie je nič vidno,aaaale to čakanie stojí zato,držím palce
Inak na tej prvej foto je vidieť aj hlavičku a nohy aj zadné aj predné
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Štv 30.07.2009 10:52

mne tiez veto povedal ze medzi 28. a 35.dnom, radsej pockam aby som uz potom aj ja videla steniky normalne :joint:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod shishi » Pia 31.07.2009 21:21

nam povedala vetka ked sme boli na progesteron, ze oplati sa az po 30.-35 dni, lebo dovtedy ich moze suka aj vstrebat... ja som uz skor videla, ze je ina, aj som jej merala brusko... na sono sme sli na 30. den lebo ja som uz bola straaasne zvedava a chcela som mat istotu a tesit sa "oficialne" videli sme na sono (po stojacky za 2 min bez holenia sucky) 4 krpcov, bola to krasa, spadla mi aj slzicka :ha: a narodilo sa nam 9 zdravych krasnych bambuliek ktore su uz rozutekane :smile: nabuduce pojdem mozno aj neskor, aby sa dal mozno aj lepsie urcit pocet malych... skor je podla mna zbytocne... :ahoj:
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Sono

Poslaťod windy » Štv 06.08.2009 15:42

Dnes sme boli na sone a bolo nam potvrdene, ze cakame male Sedicata. :lol: :jupi: Podla sona by ich tam malo byt 4 az 5 kuskov, co mi teda ohromne odlahlo. :no:

Obrázok
Obrázok
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Sono

Poslaťod dogsite » Štv 06.08.2009 15:49

jéééééééééj GRATULUJEM :jupi: :aplause:
a drzim palce nadalej :ahoj:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Sono

Poslaťod Fraga » Štv 06.08.2009 16:49

Jeeej aj my gratulujemeeee a tešíme s vamiii :jupi:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Sono

Poslaťod windy » Štv 06.08.2009 17:13

Diky :no:
Fraga: a vy na sono nejdete? Pozri ake pekne fotecky robia :lol:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo