Chovateľská stanica - názov, čo všetko potrebujem k tomu

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Fraga » Uto 11.03.2008 21:28

Mairi a kedy si si vybavovala? ja totiž prečitala tlačivo...a nič take tam nie je... ani nebolo ked som si davala ja tak :nwm: :nwm:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod mairi » Uto 11.03.2008 21:43

ach, ja uz si to presne nepamatam, len mam taky pocit ze som to vypisovala, alebo som vypisovala do akeho klubu patrim? posielala som to pred rokom a mala som to tlacivo priamo zo skj.
Prissi, ti si to urcite pamatas, co tam bolo na tom tlacive, hm?
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Priscilla » Uto 11.03.2008 22:06

Len klub. S plemenom určite nič.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod mairi » Uto 11.03.2008 22:11

aha, dobre, prepááácte :plac: vsetci ktorych som tym zmiatla, ja som si to pamatala v suvislosti s nazvom klubu, lebo som tam vypisovala ze klub kolii a seltii, tak preto to plemeno, ale v podstate to ma asi ten isty vyznam, okrem toho ze tam je to potvrdenie, ze aby vedeli na ake plemeno sa cca. chces zameriavat a podla toho hodnotia nazvy. niekde somt o tusim citala alebo pocula, ale racej mi uz nic neverte :slzy: lebo ja tu trusim taketo famy a strasim ludi, som hroznyyyy clovek :aaa:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod mairi » Uto 11.03.2008 22:12

:jazyk:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Fraga » Uto 11.03.2008 22:16

mairi píše:aha, dobre, prepááácte :plac: vsetci ktorych som tym zmiatla, ja som si to pamatala v suvislosti s nazvom klubu, lebo som tam vypisovala ze klub kolii a seltii, tak preto to plemeno, ale v podstate to ma asi ten isty vyznam, okrem toho ze tam je to potvrdenie, ze aby vedeli na ake plemeno sa cca. chces zameriavat a podla toho hodnotia nazvy. niekde somt o tusim citala alebo pocula, ale racej mi uz nic neverte :slzy: lebo ja tu trusim taketo famy a strasim ludi, som hroznyyyy clovek :aaa:

Niiije ved v poho...oni to totiž tak často menia, že som myslela, že od kedy ja tak nastala zmena...no..v poho.. :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Priscilla » Str 12.03.2008 21:46

mairi píše:aha, dobre, prepááácte :plac: vsetci ktorych som tym zmiatla, ja som si to pamatala v suvislosti s nazvom klubu, lebo som tam vypisovala ze klub kolii a seltii, tak preto to plemeno, ale v podstate to ma asi ten isty vyznam, okrem toho ze tam je to potvrdenie, ze aby vedeli na ake plemeno sa cca. chces zameriavat a podla toho hodnotia nazvy. niekde somt o tusim citala alebo pocula, ale racej mi uz nic neverte :slzy: lebo ja tu trusim taketo famy a strasim ludi, som hroznyyyy clovek :aaa:

Plemeno sme vypisovali na prihlášku do klubu. Asi sa Ti to pletie s tým. :no:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 8:32

Ahooojte,

mozno to bude hlupa otazka a aj priskora ale chcela by som si
vymysliet nazov pre CHS pre CSV len sa nejak neviem pohnut z
miesta
Tak som sa rozhodla opytat sa ako ste si vlastne vy vymyslali tie
mena, teda podla coho a vsetko okolo toho
Dakujem kraaaaasne :lol:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 9:55

Babula, keď si si všimla, tak ja som s tým mala tiež problémy. Kebyže mám len čsv, tak je to v pohode. Pre nich som mala niekoľko peknýh nápadov. Ale ja tam mám aj rtw, takže sa mi to tam vôbec nehodilo. A pravdupovediac som ešte stále na pochybách. všetko čo sa mi páčilo, tak ostatní to zavrhli, že nie...takže tak
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 10:05

nooo ja mam celkovo problem vymysliet... nejak muza nechce dorazit :aaa:
je to hoodne zle preto som si otvorila novu temu ale presunuli ma sem a dufam ze
ti to nevadi len ked uz tu je ta tema tak aspon to prve pohnutie z miesta mi
snad niekto poradiii :hi:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Silwuska » Štv 13.03.2008 10:16

Nakolko pre mna ako laika su csvecka take "zahadne" tak by som dala nieco ako...je neviem...tajomna rieka... :nwm: alebo ak si citala Nevestu hol (bola aj sfilmovana) tak tam bola ako hlavna postava Zuna...a ta sa nakonci pemenila na vlka...takze by to mohlo byt Tajomna Zuna :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:18

čo mi má vadiť? veď to, že som to založila neznamená, že sa tu vyrieši len môj problém a ostatní nič....
Takže v pohode. Chceš chovať len čsv alebo aj iné plemeno? to je prvá otázka, ktorou by som saaa zaoberala. A potom môžme začať s radením... :heh:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 10:32

Silwuska píše:Nakolko pre mna ako laika su csvecka take "zahadne" tak by som dala nieco ako...je neviem...tajomna rieka... :nwm: alebo ak si citala Nevestu hol (bola aj sfilmovana) tak tam bola ako hlavna postava Zuna...a ta sa nakonci pemenila na vlka...takze by to mohlo byt Tajomna Zuna :smile:



hmm celkom dobree... take nieco ma tiez napadalo ale tym ze Bellku sme zobrali z CHS co mam v
mene Tajomny sme to zatial dali ako jednu z moznostiii :) ale super ze to tiez niekomu hned napadne
asi nadniecim takym velmi pouvazujem teda v dobrom... zacina sa mi to pacit :lol:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 10:35

darley píše:čo mi má vadiť? veď to, že som to založila neznamená, že sa tu vyrieši len môj problém a ostatní nič....
Takže v pohode. Chceš chovať len čsv alebo aj iné plemeno? to je prvá otázka, ktorou by som saaa zaoberala. A potom môžme začať s radením... :heh:



chceme chovat len CSV ... mam doma kokrika este ale on mojko uz doziva svoje posledne roky (pravdepodobne rok) :plac:
takze veselsie ... chceme mat doma len takych nezbedov :lol:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: chovateľská stanica-názov, čo všetko potrebujem...

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:37

Dobre. Tak chceš aby som to napísala verejne alebo cez ss...???
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chovateľstvo