Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pôrod

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Pôrod

Poslaťod Renata » Pon 29.02.2016 8:00

veeeelka gratulka :smile: uzite si to, nech je to zdrave a super panickov zelam a na NO super pomer, chlapci su ziadanejsi :hi: aj nieco ostava?
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Nyssa » Pon 29.02.2016 8:20

Ak by bolo miesto na ďalšieho psa a bolo to na mne, tak ostane určite malý "Avenger", keďže ak si ten život a miesto pri mamine vybojuje, bude to malý hrdina :hi: (to je ten posledný narodený)
Q by nechal jedinú sučku, ako pokračovateľku rodu :smile:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pon 29.02.2016 9:01

Nyssa píše:malý "Avenger", keďže ak si ten život a miesto pri mamine vybojuje

vybojuje, s takym menom ? tss, lavou zadnou :hi:
no a je teda miesto na dalsieho, ci? kolko vy teraz vlastne toho vo stvorke mate Q 2 ks ty 2 ks? ci?
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pon 29.02.2016 9:22

Offtopic: miesto žiaľ, momentálne nie je, nakoľko dosť pendlujeme medzi Tatrami a TO a kvôli tomu máme stop stav. Keby už sme mali niečo svoje, tak sa jeden stratí, len to by boli vlastne dvaja, lebo môj Avi a Q sučina :heh:
ja už mám len Apola, takže kamoš by sa mu zišiel, len to by som bola asi z domu vyhodená už :aaa:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 29.02.2016 9:28

držela jsem palce - bylo to dlouhe...
ale zvladli jste to :yes: - moc gratuluju!
Prckum i mamine hodne zdravi a uzijte si je :ahoj:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pon 29.02.2016 9:33

no ja musím smeknúť dolu klobúk pred Quintim, zvládol to úúúplne sám napriek tomu, že boli aj s Quintou obaja prvorodiči :pusa:
a až mu závidím, že si malé užíva. ale už len týždeň a čaká aj mňa s nimi snáď týždňová materská :jupi:
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 29.02.2016 10:03

od 14ti dnu jsou stenda nejlepší :no:

Offtopic: na me ted FB chrli vzpomínky na moje stenata "před rokem" - tak jsem takova dojmuta :hi:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pon 29.02.2016 12:49

môj malý Avenger :love: :love: :hi:
Prílohy
avi 1.jpg
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Pôrod fenky

Poslaťod Tina_Beny » Uto 01.03.2016 7:33

Dobrý deň, mám fenku labradora a každú chvíľu čakáme príchod šteniatok. Kedže fenka je prvorodička a ja tiež :) nemám skúsenosti v tejto oblasti. Čítala som už mnoho na internete, ale chcela by som poradiť od Vás, od skúsených psíčkarov. Ako zistím, že už je ten správny čas a šteniatka sa hlásia na svet? Ako sa starať o fenku počas pôrodu? Ďakujem Vám za rady.
Tina_Beny
Okoloidúci

Poslaťod Administrátor » Uto 01.03.2016 9:42

Tina_Beny príspevok bol presunutý do príslušnej témy, môžeš si ju celú prečítať, určite tu nájdeš množstvo nových informáciíí :smile:
Administrátor
Administrátor

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo