Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vyšetrenie progesterónu

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Vyšetrenie progesterónu

Poslaťod lara » Štv 02.02.2017 13:17

Podla mna aj mne zle povedal, lebo v utorok Furinka vobec nechcela. v štvrtok už aj chcela, ale aj tak sa nepodarilo. Hlavne že 2x som ju poslala s frajerom na progesteron, lebo ja som nebola doma. Cestovala som 2x GA-BA-GA-Brno-GA, v utorok som si zaplatila odvoz lebo som nemala vlastný a nič z toho. Možno keby sme šli štvrtok a sobota tak by sa podarilo. Lenže vo štvrtok som už mala všetkého fakt dosť, tak som to ďalej netlačila. možno skúsim o pol roka.
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod raky » Sob 04.02.2017 1:55

lara píše:Podla mna aj mne zle povedal, lebo v utorok Furinka vobec nechcela. v štvrtok už aj chcela, ale aj tak sa nepodarilo. Hlavne že 2x som ju poslala s frajerom na progesteron, lebo ja som nebola doma. Cestovala som 2x GA-BA-GA-Brno-GA, v utorok som si zaplatila odvoz lebo som nemala vlastný a nič z toho. Možno keby sme šli štvrtok a sobota tak by sa podarilo. Lenže vo štvrtok som už mala všetkého fakt dosť, tak som to ďalej netlačila. možno skúsim o pol roka.

tak to zamrzí... ja už verím v tomto asi dvom len veterinárom
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Crossa » Sob 04.02.2017 7:31

Niekedy napriek tomu,ze progesteron je podla tabuliek v tom rozmedzi,ze treba kryt, pes suku odmieta,alebo aj naopak. Idealne je to kombinovat-skuseny kryci pes a(nie taky ktory chce kryť aj keď suka nehara) a progesteronovy test.
Crossa
Junior
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo