Účelové, pracovné kríženie

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Účelové, pracovné kríženie

Poslaťod jairco » Ned 27.11.2011 9:34

zapožičiame, môžete vyskúšať a vrátiť... to je čo nejaký priemyselný tovar, kupiš si nohavice nesadnu ti tak ich vrátiš... dobrý kennel http://samota.mushing.cz/Kennel/Prodej.html , perfektné rodokmene úžasne popísané vlastnosti...
jairco
Šteniatko
 
Príspevky: 91

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Dream » Ned 27.11.2011 13:28

to čo sú za dementi co vlastnia tu stránku oni predávajú kríženca za 12 500 czk - uplný blázni ze z kvalitnej krvi :pac: :pac: :pac:
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod tonamie » Ned 27.11.2011 13:40

http://mushing.topholiday.sk/index.php? ... s-for-sale
to sú pejsci - kríženci zo športových línií behajúci 40km/h a ich spojenia a línie sú starostlivo sledované, zväčša svoj aktívny život žijú len v športových kenneloch. A správny majitelia im zabezpečia aj dôstojny dôchodok.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin


Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Margita » Ned 27.11.2011 13:57

myslim ze jairco narazal skor na to ze mozte vyskusat a potom vratit akokeby sa jednalo o nejaku vec,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Dream » Ned 27.11.2011 16:04

Offtopic: no zase som o nieco mudrejsi a uz som si myslel ze ide o mnozitelov takze beriem spat co som o nich napisal i ked ten Europsky sanovy pes mi aj tak pripada ako krizenec
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod LiENKA » Ned 27.11.2011 16:57

Samozrejme, ze hento je ciste mnozenie..
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod mairi » Ned 27.11.2011 18:04

Mimochodom, bavite sa o Hele Levickovej, ktora vlasti aj firmu Mush go - predpokladam ze dost z vas si ju pamata z Orava Challenge a MKDT a ma od nej okrem ineho stena aj Silvuch, viete o tom, ze? :no:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod janajka » Ned 27.11.2011 18:17

A nielen Silvuch. Silvuche bolo stena predana za ovela menej ako tam pisu na stranke (za taku cenu ako sa bezne predavaju bezpapieraky) a Hela ho vyradila, lebo je priliz male.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod LiENKA » Ned 27.11.2011 18:20

Ja viem o kom sa bavime.. a preto som aj trosku v soku, ze si Silvuch zobrala od nej stena..
Ako to co som tam citala a to co vidim.. JA TO NEPODPORUJEM..
(krizenie rychlych krizencov za cielom predavat, vyhravat a zarabat na rychlych krizencov?) aspon ja to tak vnimam..
pritom plemien je tu kopa.. ci uz dlhonohych, kratkorstych, dlhosrstych a podobne.. stale sa da vybrat a odmalicka robit s tymi psami..
na co je hento dobre? na BIZNIS..
:blee:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod janajka » Ned 27.11.2011 18:24

Krizenec ako krizenec. Silvuch zrejme ma slabost na modrooke cierne stenata.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Dream » Ned 27.11.2011 18:27

zase nevidim dovod za krizenca platit take sumy
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod LiENKA » Ned 27.11.2011 18:38

Tak to sme dopadli.. to je asi tak ako ked si niekto kupuje huskyho lebo ma modre oci.. alebo leoparda, lebo je merle..
:ua:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Donna » Ned 27.11.2011 19:18

ked ide o ucelove krizenie... ja tiez nepodporujem nePP a podobne... ale pokial viem tak taketo psy spolu s espckami len tazko dostanu uplne mimo musherske kruhy. a ano ide o to mat rychlejsie a vyhravat...sak neviem ako vy ale ja ked nieco robim tak chcem vyhravat. by som vyzdvihla ze su to PRACOVNE psy pre ktorych je robota zivot. a tie psy makaju a dosahuju uspechy... neni to ze si ich krizi a sedia psy doma na gauci. ono treba na to podla mna pozerat aj z trosku ineho pohladu. nie len z toho ze co ma PP je skvele ostatne je odpad .... sto krat blizsi mi je clovek co ucelovo krizi aj nePP psy, su na robotu, dosahuju vysledky ako chovatelia s PP co ich psy sa vedia akurat horko tazko prebehnut po vystavnom kruhu. mozno ma budete mnohy zatracovat ale pre mna je asi prednejsie robit so psom ako cokovel ine a je jedno s akym. na zaver by som asi len napisala ze mam doma 2 papieraky a nehodlam to menit...
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod mairi » Ned 27.11.2011 19:23

Donna :jop: Osobne su mi stokrat sympatickejsi chovatelia, ktori chovaju skutocne pracovne psy z nejakeho ineho dovodu, ako "len" na to aby bol pes pekny a bol skvely domaci milacik :no:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Ďalší

Späť na Chovateľstvo