Kupírovanie

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Ste za kupirovanie??

Áno
49
28%
Len z časti (uši, chvost)
43
25%
Nie
80
47%
 
Celkom hlasov : 172

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod koletka » Ned 06.09.2009 20:32

Offtopic: aku temu som zaplnil??? :pac:

ja som tu dal odpoved na to ze niekto tu nema cas a napisal som ze preco nema ten cas...potom sa pridal slawin a teraz aj ty tak naco tu odpovedas ked sa ta nikto nic nepytal???ty tu zaplnujes lebo sa zbytocne pridavas :pac:

preco si myslis ze som neodpovedal na odpoved od slawina???
Naposledy upravil koletka dňa Ned 06.09.2009 20:35, celkovo upravené 1
koletka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 190

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Nyssa » Ned 06.09.2009 20:34

Offtopic: no vieš, pridávam sa preto, lebo mám veľmi málo príspevkov :heh: a akože téma APBT je len na pozvanie?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod koletka » Ned 06.09.2009 20:37

Offtopic: co sem pises tak je na to ina TEMA... potom je tu zbytocny bordel ked je tu takych ako si ty :joint:
koletka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 190

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Amaguk » Ned 06.09.2009 20:38

Offtopic: koletka, toto prosim ta co ma teraz cele znamenat? Uz by hadam aj stacilo, nie? :nie: :police:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod koletka » Ned 06.09.2009 20:40

Offtopic: co som napisal zle???
som napisal ze tu je na to ina tema...nemam pravdu???
koletka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 190

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Amaguk » Ned 06.09.2009 20:41

Offtopic: preco sa hras na nechapaveho? dobre vies, co mam na mysli...a ty preco nepises to tej inej temy, ale sem, hmmm? Stazujes sa, ze na fore je bordel a sam k nemu prave hojne prispievas :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod koletka » Ned 06.09.2009 20:44

Offtopic: veru neviem co mas namysli... :nwm:
odpovedal som jej sem lebo to sem napisala ... :jop:
ja som zo slawinom skoncil jak si si nevsimla som neodpisal nic ... :jop:
koletka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 190

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod zebo » Ned 06.09.2009 20:48

Offtopic: tento poznate ??

- Jano ty si primitiv
- pri com som??

ja len tak, aby som mal viac prispevkov :ha:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Nyssa » Ned 06.09.2009 20:52

Offtopic: :haha: :haha: :haha: zebo, tebe teda dnes ide
ale inak, na vtipy tu tiež máme zvlášť tému :haha:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Slawin » Ned 06.09.2009 21:07

Offtopic: ja si to zacnem zapisovat zebo :haha: :haha: :haha: hej,ja a koletka sme debatu medzi nami ukoncili len chcem dodat ze som zena pokial viem a nie chlap :help: :help: :joint:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Tobin » Pon 07.09.2009 15:44

Offtopic: Koletka, vies, kolko si si prispel k zvyseniu ranku s tvojimi OT??? A ak chces niekoho napadat, tak pouzi svoje vlastne vyplody a neuplatnuj na Amaguk, co som uz tebe napisal ja.
BTW, ty sa volas koletka a nepoplietol som ti pohlavie, bo som si ta pre istotu kukol, kazdeho noveho si pozriem, ak nemam istotu, ci je to chlap abo zena. Kludne Slawin oslovovujes ako chlapa. A nemas ani tolko slusnosti, aby si sa ospravedlnil.
zebo píše:- Jano ty si primitiv
- pri com som??

Ozaj, koletka, pri com si? :jazyk:
.............
Amaguk, nevymazes tie irelevantne OT a nepatricne vysplechy, vypady a urazky? Zbytocne to zasiera temu.... A ak pride niekto novy, ani sa mu nebudem cudovat, ak sa hned znechutene na DF vykasle, ked si precita 4-5 stran, kde su namiesto info o APBT iba sprostosti, OT, urazky, osobne utoky a prispevky uuuuuuuuuuuplne bez suvislosti. Prave takyto marast zneprehladnuje temy.
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Amaguk » Pon 07.09.2009 15:59

Offtopic: uvidim, kolko budem mat casu, ale popravde, po tom, co tu pri kazdom moderatorskom zasahu vyrabaju niektori uzivatelia mam 100 chuti sa na akekolvek udrziavanie poriadku vykaslat. Ked sa chcu stazovat, ze je tu bordel, nech sa aspon stazuju po prave
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod max » Pon 07.09.2009 21:43

Eva píše:Offtopic: Amaguk - opäť sa mi potvrdilo, že nevieš normálne nikomu poradiť, ani nič napísať.


Offtopic: Mozno budem reagovat trosku oneskorene ale predsa...Mne a myslim, ze nie len mne dala Amaguk toho strasne vela. Jednak rady ohladom vyzivy a Barfu, vdaka nej som nan vobec nabrala odvahu prejst a tiez mnohe rady ohladom vychovy a vycviku, zaujimave linky na tieto temy, zahranicne clanky...vdaka nej by som sa k nim nikdy nedostala. Okrem toho ma strasnu trpezlivost davat tie rady zas a zas.
Treba sledovat aj ostatne temy a hlavne zvazit svoje slova.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod Amaguk » Pon 07.09.2009 22:09

Offtopic: max, vdaka. :hi: tak snad nie som az taky odlud, za akeho ma poniektori maju :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Americký pitbull terriér

Poslaťod egreska » Uto 08.09.2009 12:34

Amaguk píše:Offtopic: max, vdaka. :hi: tak snad nie som az taky odlud, za akeho ma poniektori maju :heh:

Amaguk, pre mňa aj napriek miernemu nedorozumeniu si úplne o.k. :jop:
Nemám rada len svojich psov, ale všetky zvieratá tejto planéty, lebo si to na rozdiel od nás - ľudí zaslúžia.
egreska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: HC

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo