Členstvo v klube

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Členstvo v klube

Poslaťod MisheliQ » Ned 06.03.2011 21:41

Chcem sa stať členkou klubu SKCHTaF v prihláške sa však spomína niečo o tom, či som členom oko-r...(nejaká skratka začínajúca na r) SPZ. Mám to chápať tak, že na to, aby som bola členkou na začiatku spomínaného klubu, musím byť najskôr členkou organizácie SPZ?? Ďakujem
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Členstvo v klube

Poslaťod MIRBULLO » Pon 07.03.2011 9:38

Nie nemusis byt clenkou OkO-RgO SPZ.Mas tam aj napisane som clen ineho chovatelskeho klubu,ak niesi tak tam samozrejme napis NIE a podtym je som clen OkO-RgO SPZ v,tam mozes napisat NIESOM.A je to hotove. :ahoj:
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Členstvo v klube

Poslaťod lucinki » Pon 07.03.2011 13:05

presne nemusis byt clenom, akurat dostanes preukaz kolektivneho clena :)
lucinki
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 400
Bydlisko: Madarsko - Mariakalnok/Bratislava-Petrzalka

Re: Členstvo v klube

Poslaťod MisheliQ » Pon 07.03.2011 19:54

Ďakujem!
A na čo je dobré byť členom OkO-RgO SPZ? Čo to vlastne znamená? Z :google: som sa dozvedela len (neviem či správne), že to má súvis s poľovníctvom
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Členstvo v klube

Poslaťod MIRBULLO » Pon 07.03.2011 21:29

Dobre si sa dozvedela,touto skratkou sa vlastne informuju ci si clenkou miestneho polovnickeho zdruzenia.Byt clenom polovnickeho zdruzenia je dobre ked sa chces zucastnovat na polovacke a polovat na zver.Ked niesi clenom a polujes tak si pytliak!!
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Členstvo v klube

Poslaťod Vikiki22 » Pon 07.03.2011 21:50

OkO-RgO SPZ znamená Okresná organizácia - Regionálna organizácia SPZ. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Členstvo v klube

Poslaťod MisheliQ » Uto 08.03.2011 17:41

Veľmi pekne vám ďakujem, dievčatá. Veľmi ste mi pomohli. Hneď mám v tom jasnejšie :klobuk:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Členstvo v klube

Poslaťod hermy69 » Sob 19.03.2011 12:05

Ja mám tiež otázočku. Chcem sa prihlásiť do klubu nemeckých krátkosrstých stavačov a v prihláške stojí kolonka Držiteľ plemena a Chovateľ plemena. Viem, že ako budúca majiteľka budem spadať do kolonky držiteľ plemena, len ma zaujíma, keďže psík je ešte u fenky a odstav bude až v máji, či mám nárok sa zapísať do kolonky držiteľ plemena NKS aj keď ešte oficiálne nie som majiteľom. Alebo bude lepšie počkať až do odstavu a potom sa zaregistrovať do klubu?
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: Členstvo v klube

Poslaťod lucinki » Pon 21.03.2011 13:50

hermy69 pockaj kym nebudes mat krpca doma a potom sa prihlas :no: nic ti neutecie :lol: a potom sa zapises ako majitel, resp. drzitel :no: . Z ktorej CHS si beries steniatko?
lucinki
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 400
Bydlisko: Madarsko - Mariakalnok/Bratislava-Petrzalka

Re: Členstvo v klube

Poslaťod katkariinka » Pon 21.03.2011 13:52

Ja sa tiez idem asi prihlasit do klubu a to este nemam ani len vrh vybraty :) ale mam v hlave napad na meno CHS, tak by som si ju dala co najskor zaregistrovat - a na to musim byt clenom klubu.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Členstvo v klube

Poslaťod hermy69 » Pon 21.03.2011 16:56

OK, vďaka lucinki za radu. :jop: Veď máj je už skoro za dverami :lol: Šteniatko bude z CHS z Potônskej lúky od p. Kovacsa
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: Členstvo v klube

Poslaťod lucinki » Pon 21.03.2011 17:44

jeeeej beries stenusa od Jozsi bacsiho :))) super :)
Inak nemci maju super organizovany klub :)
lucinki
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 400
Bydlisko: Madarsko - Mariakalnok/Bratislava-Petrzalka

Re: Členstvo v klube

Poslaťod hermy69 » Uto 22.03.2011 18:26

lucinki, ty sa poznáš s pánom Kovacsom?? :lol: No vidíš, tak pokiaľ chodíš na výstavy s pesanom tak je možné, že sa raz stretneme v kruhu :D I keď teraz naposledy na výstave v Trenčíne boli vyžličky v inom kruhu než kraťasi...
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: Členstvo v klube

Poslaťod lucinki » Štv 24.03.2011 17:25

S panom Kovacsom sa pozname, chodime obaja na vystavy, je clenom aj nasho klubu a okrem toho je rozhodca pre vykon myslim, lebo aj na skuskach sme na seba narazali ;)
lucinki
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 400
Bydlisko: Madarsko - Mariakalnok/Bratislava-Petrzalka

zapis psa do klubu

Poslaťod cocinka » Uto 12.04.2011 23:14

Dobrý deň

prosím Vás vie mi niekto poradit. Chcem si uchovnit moju fenku YT. Majitelka odkial som ju kupila mi poslava clensku prihlasku na zapis do klubu. Ja som to vypisala a poslala do Polovnic.zväzu - Bratislava. Urobila som tak asi pred mesiacom a este som nedostala ziadnu odpoved. Je mozne ze to trva tak dlho alebo ako to mam riesit? S pani od ktorej som ju kupila s nou sa tazko komunikuje. Tak prosim niekoho skuseneho o radu, bez zapisu nemozem ist ani na vystavu aby ju mala aspon kvoli tomu uchovneniu?
cocinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Ďalší

Späť na Chovateľstvo