Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Psy bez PP a ich šírenie

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Psy bez PP a ich šírenie

Poslaťod Lindchen » Pia 27.04.2018 8:56

Nehovoriac o tom, že sami veti množia... Mali sme tu inzerát na bPP boxerov.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Pia 27.04.2018 9:05

ja uz som to prestala riesit, ked sa da s clovekom o tom normalne pokecat, pokecam, ked neda a vznika z toho ta burlica debata, tak ustupujem, lebo ano je to boj s mlynskymi kamenmi a ja na to nechcem minat svoju energiu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Pia 27.04.2018 9:29

martin_s píše:Ono sa to asi nikdy nezmeni pokial bPP mnozenie bude podporovane este aj zo strany vetov... Akurat minule sme sa s kolegynou rozpravali o tom (velmi burliva debata to bola, kedze som sa jej snazil vysvetlit rozdiel v chove PP a bPP a preco bPP nechovat, co ona ako majitelka najkrajsieho a najuzasnejsieho bPP york-like psika nechcela pochopit)... Jej vet jej chvalil jej york-like psa a este jej hovoril, ze keby si dala u neho na nastenku v cakarni jeho fotku, tak by mala hned plno zaujemcov o krytie... :pac: :au: :au:
Je to len boj s mlynskymi kolesami, pokial je to podporovane este aj veterinarmi...

... Martin prečo by to nepodporovali, veď im to produkuje budúci biznis .... :ach:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pia 27.04.2018 9:31

Burliva debata nema vobec zmysel :lol:

Za mna dovody preco nemnozit
- stenata s jeho povahou by som nepriala ani nepriatelovi :haha:
- co ked sa ich narodi 11, demolicna cata.
- v praci zarobim ovela viac, nez za stenata po odpocitani starostlivosti, strateneho casu a napravy domu do obyvatelneho stavu :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 27.04.2018 11:15

najlepsie ked zacnu vytahovat Hitlera a menejcenne rasy :heh:
ved aj kolko "chovatelov" ze nakryje A psom a v rodokmeni je uvedeny pes B,ved cely ten rodokmen strati vyznam,ale ked sa pozrieme ake spojenia ludia produkuju to je velakrat uplny miš maš,sice to je cistokrvne a ma to PP,ale aj tak je to uplny mix
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo