Výber správneho plemena pre mňa

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 13:08

Offtopic: ja si pamätám ako som ako decko vláčila na šnúre plyšového psa po vonku :heh: naši nechceli dovoliť za nič na svete, starala som sa o plyšového, strašne dlho, ráno som ho chodila venčiť, hned ako som došla zo školy zase von, jesť som mu dávala :heh: celý bol špinavý lebo som ho vonku ťahala po zemi, tak sme ho stále prali :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod hisham » Štv 27.07.2017 13:30

Barbor :haha: :haha: :haha:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod moschino » Štv 27.07.2017 13:33

barbor :heh: to je miléé, že si aj chodila venčiť
Offtopic: a toho úplne prvého psa čo sme mali, mi otec oznámil, keď som išla domov zo škôlky, stretol ma, išiel do práce, že doma mám prekvapenie, letela som domov aj s bratrancom a tam úplne čierne šteniatko s bielou náprsenkou :love: mali sme ho asi dva alebo tri dni. Babka frflala a nadávala, že v noci kňučí, až ho otec musel dať preč. Strašne som za ním plakala :ua: zanedlho si doniesla potom ona malého kríženca, ale toho si zatvárala k sliepkam a zamykala na kľúč, aby sme sa s bratrancom k nemu nemohli dostať :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 13:48

Offtopic: moschino to je hrozne, ze zatvárala pred vami... ja nechapem preco niekedy rodičia mali taketo divne postupy...to sa deje este aj teraz??? :nwm:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod moschino » Štv 27.07.2017 13:55

Offtopic: neviem, to babka :ua: hlavne že toho čierneho sme si nechať nemohli. Ešte že keď sme našli Huši, som si vydupkala u našich, že zostane. Oni na to aj pristali a v jeden deň, kým som bola v škole, mi ju babka vypustila, aby ušla :ua: ešte že Huši nikam neodišla, zdržovala sa pri dome a tam som ju našla, celú a zdravú :pusa: potom som ju zatvárala v susedovej ohrade pre sliepky, kde už sliepky nebývali, odtiaľ ju už pustiť nemohla. Susedovi (taký alkoholik bezďákoid) som potom mesiace nosila denne z našej večere za to a 20 korún mesačne za prenájom
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 14:07

Offtopic: :love: :rose:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod pigie » Štv 27.07.2017 14:12

Barbor :jop: :haha: Ja som mala len sampony a hrebene a voditka a obojky nakupene na policke. Von som ale nechodila s plysakom, by mi mama nedovolila. Ja som len v kociari vozila (a aj zive zajace :heh: ) :heh:
Offtopic: Ja mam taku peknu prihodu zase s babkinym psom, ktoreho som jej hodila na krk, lebo ja som psa mat nemohla. Som sla k nej na nedelnu navstevu. Bola zima, kopec snehu, na krizovatke sedelo schulene hladkosrste! stena... Ako ma videlo pribehlo. Bol vonku sused z toho rohoveho domu, tak som sa opytala, ze ci je ich, ze nie, ze sa sem pritulalo a on ho nechce, ze uz ho zo 3x vyhodil a vzdy najde dieru v plote. Stena furt okolo mna, tak som sla babke, stena za mnou. Babka mava vzdy branu dokoran, takze som stena vzala dnu a zavrela branu. Bala som sa jej to povedat, ze som priniesla stena, lebo ona by ho tak isto vyhnala von... Takze som vosla dnu, pozdravila a cusala... A pocuvala slabe kvicanie, co sa rinulo zvonka. Babka ho nepocula :haha: Rozmyslala, ako si vypytat nieco na zradlo a odniest to psovi :heh: Do toho prisiel bratranec. O 7 rokov starsi. Prisiel, pozdravil, nic nehovoril, pozrel na mna. Sedeli sme na gauci a bolo ticho. DIVNE TICHO. Babka, co nic nehovorite? Tak sme sa zacali bavit o blbostiach, bratranec nesvoj, ja nesvoja :haha: Zrazu krik, teta prisla z kaplnky, otvori dvere a pyta sa, ktory z vas dovliekol to stena??? My s bratrancom pozrieme na seba a obaja NARAZ. Ake stena? Tak sme zbehli a tvarili sa, ze ho vidime prvy krat v zivote (neskor sa ukazalo, ze ked prisiel bratranec, otvoril branu, stena vybehlo von, tak ho zdrapil hodil spat do dvora a zase zavrel branu). Ja - babka, nechaj si ho - klasika. Teta s babkou, neexist. Kto sa o to bude starat. Netreba nam psa. Babka svojou palicou na podopieranie otacala stena na chrbat, nech zisti, ci je to pes alebo fena (fenu uz raz mali a NIKDY uz ziadnu, este keby to bol pes... JE TO PES!) Nie, ale nezostane tu, dajte pokoj. Do toho prichadza moj otec. Vidi stena mne na rukach, slzy v ociach - to som bola uz na strednej :heh: Babka s tetou, ktore tam byvaju sa mu stazuju, ze im ktosi prehodil stena a ze nech to okamzite bere kdesi prec. Otec miesto toho vojde do garaze a vynara sa s krabicou od bananov a v tichosti do nej reze otvor, tete kaze doniest kus stareho koberca. Teta s babkou chvilu este protestuju, naco otec da razny verdikt, ze to je maly pes, ze to zere jak sliepka a ze sa zide, ked su doma len same dve, aspon budu pocut, ze niekto ide (nemali ani zvoncek a brana furt dokoran) Och to stastie. A perfektny psicek to bol veru. Velkostne ako Fry, ale rozum to malo kdesi uplne inde, aj ked nie moc velky, nebudem klamat :haha: Ale urcite bol inteligentnejsi ako toto co mi lezi pod nohami. Bohuzial, ako prisiel, tak aj zisiel. Ako sa pre nich zjavil (nikomu sme s bratrancom roky nepovedali ako sa tam dostal), tak pre nich aj odisiel, proste raz ho na dvore nebolo, mal cca 7 :ua: Aj im bolo za nim luto, lebo potkaniar pre celu dedinu, lepsi nez akakolvek kocka a strazca, presne ako otec povedal, nahradzal im zvoncek dokonale, uloha macky bol bonus, ktory si ani nezasluzili :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 14:46

tak ja som pre toho plyšového psa tiež chcela real obojok aj vodítko, ale naši mi ani to nechceli kúpiť, že snáď nebudú kupovať hračke obojok na psa :heh: takže som ho mala len na nejakej šnúre a kamoška suseda čo mala bígla mi tuším raz dala nejaký starý obojok...mama sa istú dobu hanbila, keď sme išli do obchodu a ja som stála vonku lebo veď so psom ísť dnu nemôžem :heh: v sobotu ráno som chodila kupovať rožky a šunku do večierky kúsok od domu, psa som priviazala o zábradlie pred obchodíkom a rýchlo vybehla nakúpiť a sledovala aby mi ho niekto neukradol :heh: bože normálne sa usmievam keď takto na to spomínam, to boli časy :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod wer » Štv 27.07.2017 14:46

aka dokladna priprava na psa :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 14:52

Offtopic: jooj a pamätám si že jednu dobu som bola už úplne zúfalá a dúfala som že pes ožije, lebo už ma nebavilo ho ťahať stále za sebou...aj vonku som mu stále hovorila a "modlila sa" aby ožil a začal chodiť sám po svojich :heh: ale už si nepamätám ako to skončilo, neviem či mu v práčke raz neurvalo oko chudákovi :nono: potom mi ho mama ani nechcela ukázať že čo sa mu stalo a zabavili mi ho,...a kúpili mi korytnačku :ach:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Margita » Štv 27.07.2017 15:04

Inak to je aké zle,,,to postavenie psa v očiach ľudí,,,3x sme ho vyhodili,vratil sa...vypusti TO Na ulicu
Radšej ozaj to zviera odstrelit ako by malo niekde zivorit
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod pigie » Štv 27.07.2017 15:04

Barbor, ty si to mala velmi podobne ako ja. Aj s tou korytnackou. Moja este zije, co tvoja? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 15:10

pigie mali sme ju celkom dlho, starala som sa o ňu poctivo, aj napriek tomu keď som bola v tábore ju naši vypustili do nejakého jazera :ach: potom som plakala, že som sa s ňou ani nemohla rozlúčiť a takto poza moj chrbát sa jej zbavili. Tak ma otec jedeň deň zobral na to jazero, vytiahol z vody korytnačku, že "to je ona" - obrovská a úplne iná ako naša, s tým že sa má asi výborne ked tak narástla. Uverila som a bola spokojná že sa má dobre. Potom mi kúpili andulky :ach: :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod pigie » Štv 27.07.2017 15:11

Nieeeee. ANUDLKY :haha: Nasi sa museli poznat. A nemala si potom korelu? :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Barbor » Štv 27.07.2017 15:14

:haha: :haha: :haha: :haha: neskôr keď andulky pokapali sme vyprosili škrečkov :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách