Lovecké pudy primitívnych plemien

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: Lovecké pudy primitívnych plemien

Poslaťod kellee » Uto 23.04.2019 20:45

Ulf píše:Offtopic: jaj ovciakoidy, vobec neviem, ci by som tomu rozumela,
Ci som dost kreativna na zamsetnavanie takeho bundasa.. kelpiny sa mi velmo pacia, len mam dojem, ze to je psik co odomna neustale nieco ocakava a to by som nedala. Este ma oslovil aj mudi, no o tom neviem zhola nic.


ale kdeze, moj mladsi sa skor tvari ze ho otravujem ja tym ze od neho nieco chcem :lol: ked si nevezmes pracaka, ale vystavaka, nemal by to byt podla mna problem, ja sa ani nevenujem sportom, obcas sa mi ani len na vychadzku nechce ist na tie ich dve hodky a obcas im musi aj ten dvor stacit, a ten pes si vystaci s tym ze lezi na gauci a vycapeny idelane na mne. Alex to je ine, ten ano chcel odo mna vkuse nieco, ale ten tam ma kadejake korene. Ale Indy je podla mna taky ideal on by asi aj v byte bol spokojny :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Lovecké pudy primitívnych plemien

Poslaťod Ulf » Str 24.04.2019 18:35

Ďakujem baby za informácie. :jop: Budem rozmýšlať.. kelpia, teriér, kelpia, teriér... uf. Nie, oboch naraz nie :heh:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Lovecké pudy primitívnych plemien

Poslaťod Ulf » Ned 28.04.2019 4:42

V aktualnom cisle PPC je dlhy a pekny clanok o huskyoch a lajke, jakutskej, myslim. :ahoj:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Lovecké pudy primitívnych plemien

Poslaťod DoggieHaňobaba123 » Str 01.05.2019 9:48

Ulf píše:V aktualnom cisle PPC je dlhy a pekny clanok o huskyoch a lajke, jakutskej, myslim. :ahoj:

Jéj ďakujem za info, to ma potešilo
DoggieHaňobaba123
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o plemenách