šteniatka

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: šteniatka

Poslaťod Nisus » Pon 05.12.2016 23:03

Margita píše:toto je ake komicke :lol: tipujem ze ta viki ma tak maximalne 11-12 rokov,naco sa nou vobec zaoberat?kto nechape ,nepochopi

Lebo ty si v takom veku bola evidentne múdra ako rádio :ach: Mne skôr to povyšovanie príde komické. Alebo smutné? Ani neviem. Takmer každý bol v jej veku rovnaký. A na čo sa ňou zaoberať? Napríklad na to, aby sa z nej nestala množiteľka, ako k tomu takmer došlo (no dala si to vysvetliť).
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1856

Re: šteniatka

Poslaťod Aris » Pon 05.12.2016 23:06

Margita píše:toto je ake komicke :lol: tipujem ze ta viki ma tak maximalne 11-12 rokov,naco sa nou vobec zaoberat?kto nechape ,nepochopi

Ľahšie to pochopí dieťa ako dospelý, ktorý si mysli že je všemocný a len on má pravdu.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Uto 06.12.2016 8:28

v jej veku som nemala internet,hrala som sa vonku ,a citala knizky
zdravy sedliacky rozum som mala vzdy,niekomu chyba a je jedno ci ma 11 rokov alebo 50
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: šteniatka

Poslaťod katkariinka » Uto 06.12.2016 9:09

A niekomu zas chyba slusnost bez ohladu na vek.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: šteniatka

Poslaťod Aris » Uto 06.12.2016 11:24

Ja som veľa veci pochopila práve v jej veku, aj čo sa týka kŕmenia a problematiky PP. Tiež dovtedy náš bPP jazvečík kryl ale tu mi dosť vysvetlili prečo nie. Ale to bude aj tým, že vtedy tu bolo veľa ľudí fajn. Čo vedeli vysvetlit bez toho aby hneď mali za potrebu každého osočovať.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: šteniatka

Poslaťod Buchťa » Uto 06.12.2016 11:41

Offtopic: Katkariinka, Aris, Nisus :jop: :poklona: . Nikotínko :nono: (chybí mi zde palec dole) .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: šteniatka

Poslaťod mtzachy » Uto 04.09.2018 11:43

Pes s pp nikomu nezaruci ze bude zdravy!
mtzachy
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: šteniatka

Poslaťod Renata » Uto 04.09.2018 12:04

a :otaznik:
PP je preukaz povodu a dokazuje povod psa, plemeno, ktore si si kupil, je to, co si si kupil ... okrem ineho, este ako bonus k danemu, si mozes na zaklade PP dohladat zalezitosti tykajuce sa zdravotneho stavu rodicov a teda predpokladat, ako zdrave bude tvoje steniatko ...
naopak, pri bezPP ti nikto nedokaze ani len ten povod psa, tak je uplne zbytocne sa zamyslat nad tym, ake asi cca plus minus bude v buducnosti zdrave alebo chore tvoje steniatko
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o plemenách