šteniatka

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:43

ale to su krizence, to ta nema co hnevat, pokial nevies nejako preukazat jeho povod je to krizenec a za dalsie, nie je to jedno? pes ako pes, ci to je krizenec, ci je to cistokrvny pes s PP, nic na tom nemeni to co je.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:48

kellee píše:ale to su krizence, to ta nema co hnevat, pokial nevies nejako preukazat jeho povod je to krizenec a za dalsie, nie je to jedno? pes ako pes, ci to je krizenec, ci je to cistokrvny pes s PP, nic na tom nemeni to co je.

to je pravda..každý psovi nedá urobiť pp :ua:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:49

tak naco dalsie u ktorych sa neda dokazat nie len povod, ale hlavne to zdravie, chovatelske stanice si psy vysetruju a testuju na dedicne choroby, u tvojej fenky sa moze prejavit este cokolvek, teraz je este stena
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 19:50

Ak rodicia nemaju PP, nie su uchovneni tak ani stenata nemozu mat PP... A ak nie su uchovneni tak zvycajne je to z nejakeho dovodu...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:51

martin_s píše:Ak rodicia nemaju PP, nie su uchovneni tak ani stenata nemozu mat PP... A ak nie su uchovneni tak zvycajne je to z nejakeho dovodu...

PP mala iba jej mama a nevedela som pochopiť prečo ho nemá aj otec...
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:53

vacsinou to byva zdravotny problem zial. :ua: naozaj si premysli, ci chces mat steniatka po fenke, u ktorej nevies zdravie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 19:56

A led mala PP bola aj uchovnena? Predpokladam ze nie ked kryli s bPP psom... A preco nebola? A preco ten pes nemal PP? Kto boli jeho predkovia?
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:57

kellee píše:vacsinou to byva zdravotny problem zial. :ua: naozaj si premysli, ci chces mat steniatka po fenke, u ktorej nevies zdravie

no teraz už nie :ua: na toto som nemyslela...
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:58

tak to som naozaj rada, radsej naozaj ten sport bigle su sikovne psiky
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 20:00

viki149 píše:no teraz už nie :ua: na toto som nemyslela...

Toto je dobre rozhodnutie :jop: A ked si najdes info o tom co to PP vlastne je a ako to je s chovom a podmienkami chovu PP psov tak pochopis lepsie preco ti radime radsej neuvazovat o steniatkach u bPP fenky...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Ned 04.12.2016 9:53

Chcem sa s vami poradiť...Pes môjho brata (Sibírsky husky s PP) bude mať šteňatá s fenkou, ktorá nemá pp.. A to dievča, ktoré je majiteľka tej fenky si ich chce rozdeliť na polovicu pretože sama vraj živiť nebude všetkých keby jej náhodou ostali :ua:... Môj brat šteňatá nechce a neverí ani tomu že šteňatá sú jeho psíka.. Ako myslíte že sa k tomuto máme ,,postaviť,,?? Ako ja tomu dievčaťu verím a chápem ho ale na druhej strane môže mať pravdu aj brat :ach:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Ned 04.12.2016 10:03

:pac: A naco potom nakryvala fenu? Alebo to je nechcene nakytie kvoli tomu ze si nevedia ustrazit psov? Ale aj vtedy sa to da s VETom riesit... To jej az teraz napadlo ze vlastne stence nechce? :au: A ak ma pochybnosti ci vobec jeho pes je otcom steniat tak nech si vyziada testy... Ako sa k tomu vsak postavit je na ich vzajomnej dohode... A riesit sa to malo uz skor nez stenata vobec boli (a k takemuto krytiu nemalo hlavne vobec dojst...)
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Ned 04.12.2016 10:06

martin_s píše::pac: A naco potom nakryvala fenu? Alebo to je nechcene nakytie kvoli tomu ze si nevedia ustrazit psov? Ale aj vtedy sa to da s VETom riesit... To jej az teraz napadlo ze vlastne stence nechce? :au: A ak ma pochybnosti ci vobec jeho pes je otcom steniat tak nech si vyziada testy... Ako sa k tomu vsak postavit je na ich vzajomnej dohode... A riesit sa to malo uz skor nez stenata vobec boli (a k takemuto krytiu nemalo hlavne vobec dojst...)

Keď sa dozvedela že to brat chce riešiť povedala že šteniatka nechce...
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Ned 04.12.2016 11:11

stenata musia byt do 8 tyzdnov u feny :hmm: vsak nech ich daruje, alebo odnesie do utulku co s nimi, alebo ich tam vezmite vy.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod Margita » Ned 04.12.2016 11:12

toto je ake komicke :lol: tipujem ze ta viki ma tak maximalne 11-12 rokov,naco sa nou vobec zaoberat?kto nechape ,nepochopi
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách