Severania

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Poslaťod Aris » Ned 21.10.2007 18:36

Ano je to smutne :plac: Myslim, ze ma asi chov.st. ale i tak.Ked ich pisti tak iba na dvor :hmm: :plac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod mika » Str 21.11.2007 21:27

Aris píše:U nás v dedine ma jeden clovek 12 malamutov.Nekomentujem.

Aj ja velmi tuzim po SH ale az ked dostudujem a najdem si pracu a budem mat vlastny dom aby mohol byt vnutri.Tiez sa chcem spytat ci sa s nim da robit iba mushig alebo aj bikejorking alebo by mu stacilo aj behat pri bicykli.A ako to riesite ked ste v praci??? Mozu byt psy s vami???


Vrr, ak ich ma len v kotci, tak by som ich pustila a zavrela jeho....

Mozu behat pri bicykli, skakat cez prekazky, turistika, plavanie (aj ked nas sa radsej vozi v suchej lodke, ak tam je mokro, tak mi leze za krk :ach: ), behat na bezkach...

Ja mozem mat nastastie Dina v skole, ale ozaj to neni pes do mesta-vsetko zvlada, ale je neskladny a nema rad velke davy ludi. Preto som rada, ze byvame hned pri lese.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.11.2007 8:28

To jo, aj my nastastie byvame pri lese. Ja by som si bez tejto moznosti psa asi ani nezadovazila.
Moj ma rad davy, ale ked ho tie davy obdivuju a hladkaju, vtedy je vo vytrzeni. :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 11:44

Úlfheidr píše:Moj ma rad davy, ale ked ho tie davy obdivuju a hladkaju, vtedy je vo vytrzeni. :smile:

he, he to poznam - aj nas ma svoj fanklub - a vtedy sa zacne tvarit tak mierne povysenecky, akoze, no dobre,dobre, tak ma obdivujte, ked som taky uzasny a neodolatelny :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod mika » Štv 22.11.2007 12:00

Hihi, tak hladkanie a obdivovanie Dino tiez miluje. Obcas sa mi zda, ze ked sme vo vacsej skupine a nikto ho nepohladka, tak je nestastny, ze ho pat minut nikto nepohladkal a neskrabkal.

A na ulici sa mu obcas dakto paci a chce sa s nim vitat a hrat, lenze je to pren neznamy clovek. A v 90% su to vysoke, stihle blondynky :ach:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 12:02

tak to nas je, neviem preco, hlavne na seniorske rocniky - a na pohlavi nezalezi :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.11.2007 12:17

hmm, moj je v podstate na hocikoho,staci ze ma igelitku, alebo nakupnu kabelu na koleckach :heh:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 12:18

tak to aj u nas to isti ta igelitka - ale ak je este v kombinacii so seniorskym rocnikom, uspech je zaruceny :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.11.2007 12:20

Asi z nich citi tu davku empatie :heh:
ale inak fakt je ten, ze seniory a male deti su jediny u ktorych som sa nestretla s tym, ze by sa mojho ho bali.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod mika » Štv 22.11.2007 14:38

Nas sa este nikto nebal...len neviem, ci je to dobre alebo zle :ach:

Fanklub sme mali na letnej vode, ked na nas vsetci pokrikovali "Haaaaaaaskyyy!" A stretli sme dakych psickarov, tak na seba pokrikovali a nazerali nam do lode, takze som sa musela nahlas rehotat :lol:

Dino, ked ma blbu naladu, moc nemusi, ked mu niekto dava hlavu blizko k cumaku (znesie to odomna), a aj ked hodi hlavou (take nejake radostne gesto), tak ak sa trafi, tak je to minimalne o modrine, ale niektori si nedaju povedat a tvrdia, ze aj oni maju doma psa, lenze nakoniec sa dozviem, ze maleho, ktory im samozrejme tu modrinu nespravi. Vtedy musim Dina od nich odtahovat :ua:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 14:44

nas sa obcas boja :ua:
dokonca minule dostal taky chlapcek normalne hystericky zachvat, ze pomoc, je tu vlk :vykricnik:
cely sa triasol, musela som ho upokojovat :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.11.2007 14:45

Amaguk píše:nas sa obcas boja :ua:
dokonca minule dostal taky chlapcek normalne hystericky zachvat, ze pomoc, je tu vlk :vykricnik:
cely sa triasol, musela som ho upokojovat :ua:


bingo :heh:
u nas este hraje rolu znamy syndrom cierny pes :ach:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 15:09

no, syndrom cierny pes je klasika
ale predstav si, ze niektori ludia sa bali nasho Robina, ktory bol cely biely s modrymi ocami :oo:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod mika » Štv 22.11.2007 16:36

Amaguk píše:nas sa obcas boja :ua:
dokonca minule dostal taky chlapcek normalne hystericky zachvat, ze pomoc, je tu vlk :vykricnik:
cely sa triasol, musela som ho upokojovat :ua:


Dino je obcas tiez vlk, ale hlavne podla malych deti. Uf, zazitok asi nebol nic moc? :ua:

Ale minule som videla v nejakej americkej blbosti (seriali) scenku, kde mal dakoho napadnut vlk. A hadajte kto hral vlka.... Malamut alebo husky :jazyk: Tak som dostala zachvat smiechu :lol:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 16:40

jj, oni casto vlkov hravaju - v Noci s vlkom hrali haskaci male vlcata
nam sa to stava dost casto, ze male deti ukazuju na Tesaka, ze mami pozri, tam je vlk :smile:
ono ta vlcia podobnost tam je - v pohyboch aj prirozenom style komunikacie


ale co je ina dobra blbost je, ze vobec idu v nejakom pribehu zobrazovat napadnutie cloveka vlkom - take pripady sa v realite takmer vobec nevyskytuju :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách