Severania

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: Severania

Poslaťod mirocl » Pon 11.02.2013 19:55

A kde sa také dačo chová?
...sme nekonečným oceánom uväzneným v akváriu vlastnej mysle...
mirocl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168

Re: Severania

Poslaťod flerka » Pon 11.02.2013 21:24

Ak myslis tych wolfdog-ov,tak chovatelka byva kusok za Dortmundom v Nemecku:)
flerka
Nováčik
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Bratislava

Re: Severania

Poslaťod mirocl » Uto 12.02.2013 18:08

Hej, hej, wolfdoga som myslel. Zaujímavo to vyzerá, ale neviem, či by som sa viac "tešil" poalaštenej alebo povlčenej povahe :ha: . Mať ČSV je oproti tom asi leháro...a to nie som presvedčený, či by som ho chcel, aj keď sa mi strašne páčia.
...sme nekonečným oceánom uväzneným v akváriu vlastnej mysle...
mirocl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168

Re: Severania

Poslaťod Silvuch » Uto 19.02.2013 0:46

vlk krizeny s alaskanom.. :joint: to by som sa asi bala zobrat domov.

ono alaskana krizit kamkolvek (ak sa nejedna o zaprahovy sport) by som moc neodporucala. Ti psi su nem normalis. :heh:

ozaj flerka, ked uz ta tu mame, prihod dake skusenosti alebo aj fotosky tvojej odrastenkyne... Kolko uz vlastne ma mesiacov?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Severania

Poslaťod hruska » Uto 19.02.2013 8:45

Silvi, mozno si prehlaidla, ked mas teraz ine starosti :) viewtopic.php?f=17&t=16534&start=330#p990569
uzasna je mala, hodila by sa ti do svorky :aaa:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Severania

Poslaťod Redwing » Ned 24.02.2013 21:54

Zdravim, chová niekto severana/severanov (najlepšie SH) v HC alebo blízkom okolí?
(o Janke Žampachovej a jej Samojedoch už viem :smile: )
Redwing
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Severania

Poslaťod Betka » Pon 25.02.2013 10:37

Síce nie v HC ale pri Senci chová husky kamarát Karol Laki.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Severania

Poslaťod flerka » Pia 26.07.2013 21:52

Silvuch píše:vlk krizeny s alaskanom.. :joint: to by som sa asi bala zobrat domov.

ono alaskana krizit kamkolvek (ak sa nejedna o zaprahovy sport) by som moc neodporucala. Ti psi su nem normalis. :heh:

ozaj flerka, ked uz ta tu mame, prihod dake skusenosti alebo aj fotosky tvojej odrastenkyne... Kolko uz vlastne ma mesiacov?

Ahojte,tak nam Luna uz trosku vyrastla,ma 9 a pol mesiaca a prikladam nejake fota:o)
Inak stale je to uzasny poslusny psik a total crazy do behania-mna uz ustvava davno pri behoch-zatial navolno ,a uz aj koniky nam s prehladom predbieha!! :jupi:

: Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
flerka
Nováčik
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Bratislava

Re: Severania

Poslaťod stano269 » Pia 26.07.2013 22:11

nádherná :aaa:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Severania

Poslaťod Tasha » Pon 28.10.2013 9:37

kubi píše:Na slachtenie boli pouzity : Nemecky ovciak, Aljassky malamut, Sibirsky husky, Border kolia, Pyrenejsky horsky pes a Greyhound :smile:
Este som zabudol , ze tam bol aj Labrador :smile:

exteriér úplne úžasný. Ktovie čo za povahu tam je a či je to naozaj bez použitia vlka. Ale aj tak zmysel toho kríženia nechápem. Ale je nádherný
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Severania

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 28.10.2013 13:30

sorry, ale tomu absolútne neverím, že je to bez vlka, alebo vlkoidného plemena... to tu už bolo - tamaskani, unitovia,... tiež BEZ vlka a pozri. samý inzerát, ze chcú na krytie SAV a ČSV. A hlavne pri hentom výzore... nemyslím si.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Severania

Poslaťod kikus16 » Uto 29.10.2013 9:45

chcela by som sa spýtať aký máte názor na huskyho v byte? Mame este jedneho jorksira . 80m stvorcovych byt (nie najmensi) . Bolo by to v poriadku ? :nwm:
kikus16
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: Severania

Poslaťod janajka » Uto 29.10.2013 9:50

Pri dostatocnom vybehu nic nie je nemozne. Ja osobne by som ale huskyho do bytu nechcela. Tych mnozstvo chlpov co on ma, tych podsadovych chlpov co z neho vypadava. Vsade same chlpy. On SH ma hustu srst.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Severania

Poslaťod kikus16 » Uto 29.10.2013 9:56

no to som čítala že velmi plznu. muselo by byt kazdonne vysavanie , aspon by som sa zblizila s nasim vysavacom :lol: uz dlho rozmyslam nad kupou tochto plemena. vypisala smo vsetky pre a proti. a stale zvazujem kupu, som si vedoma ze budem muset chodit na dlhe prechadzky kazdy den ho cesat vysavat cely byt. my chodime cez vikendy na Dunaj, mame motorove clny a karavan. Takze tam by sa jej (fenke) urcite pacilo. :yes:
kikus16
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: Severania

Poslaťod janajka » Uto 29.10.2013 9:59

A preco ta uputalo toto plemeno? Mne sa na motorovy cln a k vode hodi uplne iny typ psa :smile: . (napr. portugalsky vodny pes, irsky vodny spaniel ak to ma byt chlpate)
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách