Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Odľahčovanie labky pri chôdzi, resp. nedošľapovanie

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Odľahčovanie labky pri chôdzi, resp. nedošľapovanie

Poslaťod Lea a Stew » Pon 05.05.2014 19:15

Tak stew mal toto iste, proste odlahcoval zadnu lavu, obcas si vyhodil, vsetci sme si mysleli ze pately aj ked ich mal vysetrene, potom zrazu doskocil a uz ostal na troch, tak ze asi natiahnuta slacha alebo roztrhnuty vaz. Zacala u mna panika, teraz v sobotu sme boli za Helou Potfajovou, ktora ma ukludnila, patela nic, vazy v pohode, len natiahnuty upon svalu co ide zo sedacieho hrbu ci ako sa to povie, takze len 3 tyzdne kludu, kazdodenne masaze a svietime biolampou
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457
Bydlisko: Nitra

Barfer.sk

Re: Odľahčovanie labky pri chôdzi, resp. nedošľapovanie

Poslaťod Vikiki22 » Str 07.05.2014 16:07

Dnes sme na prechádzke dochodili. :ua: Čo má Eliška už 3-4 roky problémy s ľavou panvovou končatinou (boli sme u ortopéda pred vyše pol rokom - DBK, LP čisté), dnes zrazu prestala na tú nohu chodiť. Máva síce niekedy horšie - lepšie dni, berieme Alavis single vyše 2 mesiace, ale nejaké radikálne zlepšenie nevidím. Bojím sa teraz, či si nepretrhla väz v kolene. Aj keď jej koleno drží a necítim žiadnu zmenu.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10336
Bydlisko: Dvory nad Žitavou

Predchádzajúci

Späť na Úrazy