Pes nechce stúpiť na labku - Rusky Borzoi

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Pes nechce stúpiť na labku - Rusky Borzoi

Poslaťod Tomko26 » Ned 28.10.2018 10:26

Ahojte máme doma už skoro 11 ročného čistokrvného ruského borzoia všetko bolo s ním vpohode až do kym si pred 2 mesiacmi nevykrutil zadne labky všetko preležal a už sa z toho celkom dostal čo sa týka zadnych labiek vet mu dala na to nejaký Flexadin Plus ale obmedzili sme dávky lebo zistili sme že je tam nejaká látka ktorá ho nútila piť a potom sa občas počúraval. Tak sme to obmedzili len na jednu kostičku ale čo sa deje je to že ma problem s prednou labkou strašne zle na nu dostupuje ma ju ako keby opuchnutú oproti druhej ale nie celu ale ako vidieť na fotke len tu čast cítim že tam niečo ma včera som mu to natrel s takou mastou proti opuchnutiam mal to cely deň 2 krat som mu to natrel rano aj večer mam pocit že opuchnutie je menšie ale ma teraz väčši problem dostupiť na tu labku :( a neviem netuším čo tým môže byť.
Prosím Vás ak viete nejake rady alebo ako by so mu mohol pomôcť tak mi napíšte.

Ďakujem pekne.
Prílohy
Screenshot 2018-10-28 at 10.22.51.png
Tomko26
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes nechce stúpiť na labku - Rusky Borzoi

Poslaťod wer » Ned 28.10.2018 11:12

:oo: :oo: normalnemu veterinarovi na poriadne vysetrenie! To chce rtg.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica


Späť na Úrazy