Poranený ňufák hojenie

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Poranený ňufák hojenie

Poslaťod adammajtan » Štv 12.05.2016 7:29

Zdravím psíčkari,
Potrebujem pomocť a pevne verím,že mi tu niakí skusení psíčkari pomožu,.
Takže vlastním Golden Retrievera a pri venčení som mal vodzku trochu volnejšie a spoza múru skočil do plota niakí Stafford agresívny,a moj Axel sa chcel hrať a prišiel ku nemu a začal ho očuchávať no Stafford mu zahryzol do ňufáku,má na ňom vačšie aj menšie ranky,veterinárka mu dala mastičku a ja mu poctivo natieram stále noštek framycoinom,má tam takú peknú vrstvičku už mastičky,.

Otázka:Aký by ste mi odporučili čo najlepší postup hojenia,aby sa mu zase "zrástol" pokiaľ je to možné čo najlepšie,a aby sa predišlo stratu pigmentácie.

úprimne ďakujem za každú radu :( :( :(
adammajtan
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Poranený ňufák hojenie

Poslaťod clupko » Štv 12.05.2016 9:11

ta pigmentacia sa moze na cas stratit, kym sa mu to zajazvi a poriadne zrastie. avery ma takto na cumaku svetlu bodku uz niekolko mesiacov
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami


Späť na Úrazy