Switch to full style
Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Ned 10.07.2016 23:26

Offtopic: To nebylo rýpnutí, jen konstatování. Je třeba rozlišovat :smile: .
A kdo mě zná = ví, že to nemám ráda (rýpání). Prioritou je pro mě pomoc - né se realizovat a zviditelňovat.
Krásný večer :smile: :ahoj:

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Uto 24.07.2018 13:15

ja som tá, ktorá prosila o praktické info. ohľadne rehab. psíka po operácii platničky a ked teraz po cca 2 rokoch si čítam niektoré odpovede, tak len otváram oči, a to si fakt niekto myslí, že som očakávala na tejto stránke odborné rady , tie som mala od veterinára!!, prípadne aby som liečila psíka na základe liečebných postupov niekoho z fóra, nemám IQ hojdacieho koníka, aby som očakávala od takéhoto forá informácie obrazne povedané na úrovni "kvantovej fyziky". Išlo mi čisto o praktické rady a skúsenosti z domáceho prostredia, a niektoré komenty, tak to je fakt celé zle. PS: a mimochodom psíka sme postavili na nohy a nepotrebovala som nikoho "múdre rady" a prihlúple komenty

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Str 25.07.2018 11:46

tak prispej radami, ked s tym mas skusenosti... mozno niekomu pomoze.

Offtopic: bohuzial tie komenty nemali s tebou nic, to bola vtedajsia nalada dogfora :no:

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Sob 04.08.2018 16:10

Máme po úvodnej hodine rehabky v Sibre. Máme čo robiť teda. Ľavé stehno je o 3cm užšie ako pravé. Inak má "niečo" na pravom kolienku, ale to tak mimochodom. Tiež ho hnevá artróza na pravej prednej packe po dávnom úraze. Ale chrbátik nebolí. :jupi:
Máme hydro aj fyzio, tak som zvedavá, čo z toho bude. Malému sa tam strašne páčilo, on bral ako nejaký tréning, tak sa tam vyhral, úplne spoko išiel domov. :yes:
Odoslať odpoveď