rehabilitácia psíka po operácii platničky

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Buchťa » Ned 10.07.2016 22:26

Offtopic: To nebylo rýpnutí, jen konstatování. Je třeba rozlišovat :smile: .
A kdo mě zná = ví, že to nemám ráda (rýpání). Prioritou je pro mě pomoc - né se realizovat a zviditelňovat.
Krásný večer :smile: :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod eywa » Uto 24.07.2018 12:15

ja som tá, ktorá prosila o praktické info. ohľadne rehab. psíka po operácii platničky a ked teraz po cca 2 rokoch si čítam niektoré odpovede, tak len otváram oči, a to si fakt niekto myslí, že som očakávala na tejto stránke odborné rady , tie som mala od veterinára!!, prípadne aby som liečila psíka na základe liečebných postupov niekoho z fóra, nemám IQ hojdacieho koníka, aby som očakávala od takéhoto forá informácie obrazne povedané na úrovni "kvantovej fyziky". Išlo mi čisto o praktické rady a skúsenosti z domáceho prostredia, a niektoré komenty, tak to je fakt celé zle. PS: a mimochodom psíka sme postavili na nohy a nepotrebovala som nikoho "múdre rady" a prihlúple komenty
eywa
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Str 25.07.2018 10:46

tak prispej radami, ked s tym mas skusenosti... mozno niekomu pomoze.

Offtopic: bohuzial tie komenty nemali s tebou nic, to bola vtedajsia nalada dogfora :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Lindchen » Sob 04.08.2018 15:10

Máme po úvodnej hodine rehabky v Sibre. Máme čo robiť teda. Ľavé stehno je o 3cm užšie ako pravé. Inak má "niečo" na pravom kolienku, ale to tak mimochodom. Tiež ho hnevá artróza na pravej prednej packe po dávnom úraze. Ale chrbátik nebolí. :jupi:
Máme hydro aj fyzio, tak som zvedavá, čo z toho bude. Malému sa tam strašne páčilo, on bral ako nejaký tréning, tak sa tam vyhral, úplne spoko išiel domov. :yes:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Úrazy