zraneny chvost a labka

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

zraneny chvost a labka

Poslaťod majko11293 » Pon 18.08.2014 23:32

Zdravim ludia,

mam noveho psika, je to cistokrvny nemecky ovciak, ma asi 8 tyzdnov. Problem je ten ze ked bol mensi tak este povodnemu majitelovi sa niekde zatulal a niekde sa obtrel o niečo takze mu srst na chvostiku ako aj pravej zadnej labke chyba. Mal to nepekne, z chvostika mu trochu aj tiekla krv, ale vsetko sa mmu zahojilo teda mam na mysli kozu takze je to zahojene. Chcem sa ale spytat, narastie mu tam srst opät?
Dalsia vec co ma trapi je, ze psik ma policajnych rodicov, matka je pohraniciarka a bola dost utocna. Mam obavy z toho ze bude ten pes po nej utocny, momentalne je dost neposedny, stale nam beha za nohami a skace po nich, hryzie vsetko co sa da asi, ked ho hladkam tak taktiez akoby chcel hryzkat moju ruku. Co si o tom myslite? Ak to ma v genoch da sa s tym este nieco robit ci proste bude utocny a bodka? Asi je este priskoro na nejake zavery predsa len je to este šteňa ale mam trocha obavy z toho..Dakujem pekne za odpovede
majko11293
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: zraneny chvost a labka

Poslaťod Vikiki22 » Uto 19.08.2014 0:17

Áno, srsť mu narastie tak ako keby sa mu nič nestalo, len to bude chvíľu trvať.
S tou "útočnosťou" by som to tak čierno nevidela. Môže byť aktívnejšie, ale to neznamená, že bude šteňa útočné. Ak správne posocializuješ a vychováš, môže byť z neho ten najväčší maznák. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: zraneny chvost a labka

Poslaťod Bad » Uto 19.08.2014 5:51

majko11293 píše:momentalne je dost neposedny, stale nam beha za nohami a skace po nich, hryzie vsetko co sa da asi, ked ho hladkam tak taktiez akoby chcel hryzkat moju ruku. Co si o tom myslite?

no že to je normální štěně jako většina štěňat bez ohledu na plemeno :no: Co bude dál záleží jenom na tobě ....
Přečti si třeba tady téma : viewtopic.php?f=88&t=1458
a i jiná témata
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691


Späť na Úrazy