Hojenie rany

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Hojenie rany

Poslaťod clupko » Sob 21.07.2018 21:41

drenaz?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hojenie rany

Poslaťod Slausa » Sob 21.07.2018 22:02

Hernajs, už mi to 2x vymazalo príspevok :hmm:

Na dren by ho bolo treba zasa uspať, to moc nechcem :ua: . Pozrela som to lepšie a asi by stačilo nastrihnúť tú tenučkú blanu čo to prekrýva, aby sa to trošku viac otvorilo. Zajtra im zavolám
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Hojenie rany

Poslaťod Slausa » Ned 22.07.2018 14:05

Dnes som to pozerala, keď som mu to umývala. Ta dierka sa sama nejak zväčšila. Dúfam, že sa to pekne zhojí, zajtra odchádzam na vyše 2 týždne preč a on zostáva u babky.
Na druhej strane má už len chrastu, tam už ani nevie že niečo mal. Keď budem mať lepší net, dám sem fotky, že ako sa to hojilo.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Hojenie rany

Poslaťod hriva » Str 25.07.2018 21:57

Na dren netreba uspať, ja to dávam robiť pod lokalkou
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Hojenie rany

Poslaťod Slausa » Štv 26.07.2018 3:12

Už je dobre, roztiahlo sa to z časti samé a kúsok som tomu pomohla striekačkou. Za dva týždne sa to zahojilo parádne,
Prílohy
Screenshot_2018-07-26-04-12-57.png
Tento pondelok 23.7
Screenshot_2018-07-26-04-10-44.png
Po 1. operácii 6.7.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Hojenie rany

Poslaťod Offca » Ned 19.08.2018 13:56

Site vnutorne svalstvo a koza zvonka. Dnes treti den. Rana krasna, nekrvacala, netiekla doteraz. Je normalne, aby na treti den zacala tiect? Nie krv. Bezfarebna. Ani na rane nevidno, ze by mokvala. Len na gáze.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Hojenie rany

Poslaťod Lindchen » Ned 19.08.2018 16:23

Arisko mal na chrbátiku, asi tiež na tretí deň, len taká tekutina, málinko do ružova. Neriešili sme, len sledovali. Potom to zaschlo a už OK.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hojenie rany

Poslaťod Offca » Ned 19.08.2018 17:47

Presne to. Super. Dakujem :smile:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Predchádzajúci

Späť na Úrazy