úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Poslaťod Bobik172 » Pon 31.10.2011 14:20

Prosim vam surne potrebujem poradit,moj psik predvčerom spadol do kanala a asi hodinu potol kychal krv,na druhy den už bol celkom v pohode ale malo jedol,večer už nepapkal vobec a dnes iba pije a vracia žltu penu..nemam v okoli veterinara tak prosim poradte :/
Bobik172
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Poslaťod wer » Pon 31.10.2011 14:27

no, kedze tu je viac nez jasne, ze ziaden odvar z babskeho ucha nepomoze, sup so psom na veterinu!
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Poslaťod Efa » Pon 31.10.2011 15:16

Bobik172 píše:Prosim vam surne potrebujem poradit,moj psik predvčerom spadol do kanala a asi hodinu potol kychal krv,na druhy den už bol celkom v pohode ale malo jedol,večer už nepapkal vobec a dnes iba pije a vracia žltu penu..nemam v okoli veterinara tak prosim poradte :/

ak spadneš do kanála Ty následne hodinu budeš kýchať či vykašliavať krv, dva dni nebudeš jesť, ale budeš len piť a zvracať žltú penu, čo spravíš? napíšeš na internetové fórum? :ach: ....
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Poslaťod Barbara » Ned 19.01.2014 13:32

Ahojte,
Boli sme s Benym vonku,bezna prechadzka. Ked sme uz boli v tristvrtke cesty zacal Beny chytat krc do praveho stehna. Az mu zacal moc unikat. Ale iba par kvapiek. Vzdy som mu stehno pomasirovala a opat skakal ako divy. Mozem mu dat tabletkove magnezium?
Nenasla som tu nic o takomto krci :nwm:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: úraz neviem aký (názov zmením keď budem vedieť)

Poslaťod sabi26 » Štv 28.09.2017 10:30

Ahojte som tu nova mate niekto skusenosti moj psik mam fenku yorkshirku.Vcera bola uplne v poriadku no dnes uz mala nad ockom opuchnute take naliate.rano kym sa preberie to ma napuchnute a teraz som si vsimla ze uz to ma menej.Natieram jej to borovou vodou.Nema to bolestive,sprava sa normalne ako pred tym nez to mala.Chuti jej papat,pije dost,hrajeme sa,je aktivna.Nemoze to mat ze sa niekde buchla a ja som si to nevsimla?Dakujem za kazdu radu.Mozem aj foto poslat
sabi26
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Úrazy