Slávni tanečníci

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod janas » Pia 13.04.2012 11:32

sú zlatí, ale to tu už bolo nie raz v neviem ktorej téme :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Niqi & Kora » Pia 13.04.2012 12:33

Offtopic: sakra :lol: tak nic. BTW krasny avatar <3
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod vavrena » Pia 13.04.2012 12:39

Niqi & Kora píše:niesu slavny, ale v tv boli a ked si to pozriete myslim, ze vam to vycari usmev na tvari :smile: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=9TcnsRw3PxE

Mne to vyčarovalo na tvári jedine hrôzu :ua:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Niqi & Kora » Pia 13.04.2012 12:45

preco?
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod vavrena » Pia 13.04.2012 12:58

A tebe to nepríde hrozné, že ten pes je v jednom kuse na zadných, a že je oblečený ako opica? Koľko musel byť na zadných, aby to nacvičili tak, že pár minút tam vydrží v pohode? A hlavne je to labrador, ktoré sú známe problémami s bedrami, žiadny chrtík či pudlík. Takéto vystúpenia sú hlboko pod dôstojnosť psa, a to, že je tam "zlatý" fakt nestačí, aj medveď na kolobežke je "zlatý," ale ktorý milovník zvierat má také čísla rád? Aj keď dogdancing je o opičkách a srandičkách, má svoje hranice a toto už dogdancing nie je, to je pouličný cirkus. A aj tie cirkusové čísla sa tiež dajú pripraviť bez ohrozenia zdravia zvierat.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Niqi & Kora » Pia 13.04.2012 13:20

hm takto som sa na to vobec nepozerala :ua: zmiatol ma vesely psi vyraz. Vobec som nemyslela na DBK :ua:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod janas » Pia 13.04.2012 21:57

http://www.youtube.com/watch?v=DiMmz_Qu ... ure=relmfu, tých videí tohto páru je neúrekom, takže "slávni" sú v istých krajinách :yes:
vavrena bohužiaľ máš pravdu, čo sa týka tej neustálej vzpriamenej(neprirodzenej) chôdzi na zadných :ua: , tiež to nie je ten DD podľa pravidiel, je to vyslovene "zábavný" štýl pre diváka obyčajného (nie znalého DD)
ale zase treba uznať, že psa to baví (aspoň na tých videách to tak vyzerá), porovnávať to úplne s cirkusovým medveďom :nie: , ten (a väčšina cirkusových zvierat) to nerobí/ia s radosťou, ale viacmenej z donútenia a niekedy aj na reťazi (opice, medvede a pod.) a chcem veriť, že tento pes má inú nadštandardnú starostlivosť oproti tým cirkusovým zvieratkám :yes:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Slausa » Pia 31.05.2013 13:50

mne to skorpríde na zlatého Retrievera :nwm:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod šeltie » Pia 31.05.2013 14:33

Takéto vystúpenia sú hlboko pod dôstojnosť psa


Offtopic: prepač som milovnikom psov psy su moje všetko ale nemyslim si, že pes ma dostojnosť to je trošku prehnane. Na tom videu mi nepride nič katastroficke psa to bavi a tancuje kolko takych čisel som videla kde bordera 2minuty behala po zadnych. Zas si myslim, že netreba brať všetko do takych abstraktnych extremov, stale su to psy a zvierata kt. neboli šlachtene na to aby žili v bavlnke ... to sa potom možme zamyšlať nad faktami ako psom škodi frisbee, agility či obrana a nerobme so psami absolutne nič lebo ked to zanalyzujem tak aj agility je pod dostojnost psa ked musi behať jak taky imbecil a skakat prekažky vyšie ako je on sam? nie?
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Pati Kiki » Štv 19.12.2013 18:43

Mne sa napríklad zapáčili Mickan & Rut http://www.youtube.com/watch?v=m-D-_dAwc6M
:lol:
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Tinka123 » Štv 19.12.2013 21:16

Mne sa veľmi páčia oni:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 9Fyey4D5hg

Jessie je taký zlatunký.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod Pati Kiki » Pia 20.12.2013 17:13

alebo Patrycja Kowalczyk
Pati Kiki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod zuhhka » Štv 20.02.2014 17:07

Alena Smolíková :smile: ale aj veľa ďalších..
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod WorkingAmstaf » Uto 25.02.2014 0:40

Ja si myslím , že každý jeden tanečník je niečím výnimočný , či už plemenom , štýlom , choreografiou . Obdivujem mužou dogdencerov , ale nemám vzor . . . Mám skôr plány :no: a myslím si , že každý jeden či už pokročilý alebo začínajúci DD má talent a zaslúži si obdiv . :smile:
WorkingAmstaf
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Slávni tanečníci

Poslaťod zuhhka » Uto 25.02.2014 14:02

WorkingAmstaf tiež si myslím. :smile: a hlavne tí muži :jop: ale podľa mňa má Alena dobré choreošky.., ale nemám vzor.. :smile: podľa mňa by si ich mal každý vymýšlať sám a nie "odkukávať" ako sa hovorí. Dobre si to napísala. :no:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing