DVD Der Trick mit dem Klick

Sem píšte o športe Dogdancing.

DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod antenka » Ned 28.02.2010 11:58

Ahojte, chcela by som si z gundogstore kupit dvdcko Der Trick mit dem Klick prvy aj druhy diel. spolu stoja predne 55€. A tak sa pytam, ci by sa nenasiel nejaky sialenec, co by si ich kupil spolu so mnou. Jedneho by to stalo 27,5€. Piste SS.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 28.02.2010 17:51

to DVD nepoznám, v živote som o tom nepočula, nerozumiem po nemecky :ha: .
A čo je na ňom také dobré, že si ho ideš kúpiť? :nwm:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Iwka » Ned 28.02.2010 18:54

inac to DVD je rozpartovane na youtube, ja by som za to nevyhadzovala 50eury
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod antenka » Pon 01.03.2010 13:39

ja som z neho nasla iba 2 triky. skus sem dat link.
wiki: pozerala som na youtube ukazku a pacil sa mi sposob treningu a celkom fajn napady. po nemecky ani ja moc neviem, ale co nerozumiem, to pochopim a co nepochopim, to porozumiem.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 01.03.2010 18:36

a aké tam sú napr.. triky, čo ťa oslovili??? :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod antenka » Pia 05.03.2010 12:19

Tu je ukazka: http://www.youtube.com/watch?v=DLdhxmL9sUk
Co sa mi paci je, ze to ukazuje na psoch, ktori to este nevedia a aj oni sa to len ucia. Dalej sa mi paci, ze tam nie su len borderky, ale aj napr. vlkodav, mencester terier...
No a konkretne na omto videu ma zaujal sposob, akym uci "prosenie", my to sice uz vieme, ale nikdy ma nenapadlo ucit to takto. Samozrejme ze podla jednej ukazky sa neda zistit, ci je cele video take, ale ja si myslim, ze ano. Vies, take nie ze alternativne sposoby ale skor nieco ine. No smozrejme, je mozne, ze to precenujem.
to iwka: pls posli link, kde si to nasla.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 05.03.2010 13:54

príde mi to ako každý iný spôsob :nwm: , celkom normálne. Veď každý vie, že neexistuje len jeden návod na použitie, ak to mám už takto povedať. Každý využíva to, v čom je jeho pes dobrý: niekdo učí na pamlsky, niekto hrou, niekto za pomoci klikru :nwm: .
Ale dobre vedieť, že aj takéto niečo vôbec jestvuje :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Iwka » Pia 05.03.2010 14:15

ahoj, beriem spat, teraz som kukla, ze je tam toho len kusok, vtedy som kukla a neprelistovala to cele...
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: DVD Der Trick mit dem Klick

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 22.03.2012 2:25

to prosenie..tak som sa s tym natrapila a pri tom tak jednoducho a logicky sa to da dosiahnut :jop: ked spatne pozriem na sposob akym som ucila moju ta len si klopkam po hlave
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494


Späť na Dogdancing