Čo takto konečne založiť klub???

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Pia 15.01.2010 18:44

Pre potreby klubu som založil fórum na url http://dogdance.saints.sk . Všetci záujemcovia o dianie okolo klubu sú vítaní, stačí sa zaregistrovať a poslať mi SS, nech vám aktivujem konto (nech sa nám tam neregistruje zas len tak hocikto). Urobil som tak pre to, aby boli všetky informácie ľahko a prehľadne dostupné, keďže vecí na riešenie je veľa a jedna téma na tomto fóre je proste málo. Takto to bude pokope, roztriedené podľa kategórií.

Pre adminov TOHTO fóra: len pre upresnenie - nejde o žiadnu reklamu, fórum nie je určené pre širokú verejnosť, takže nejedná sa o žiadnu konkurenciu :smile: Je to len pomocné fórum určené na urýchlenie a zprehľadnenie komunikácie členov klubu.

Pre záujemcov: uvítam každé nápady, pripomienky atď k fóru, urobil som ho teraz trošku narýchlo, takže určite tam veľa kategórií chýba. Adresa fóra je dočasná, po vytvorení webstránky klubu sa fórum presunie na novú adresu.
Naposledy upravil Tomasko dňa Pia 15.01.2010 18:57, celkovo upravené 1
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Kikz » Pia 15.01.2010 18:54

Určite je správna tá adresa? Nejde otvoriť v žiadnom prehliadači :nwm:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Pia 15.01.2010 18:58

Ospravedlňujem sa, moja chyba... už som to opravil, ale dám ju ešte raz (táto je už tá opravená :heh: )
http://dogdance.saints.sk
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Pia 15.01.2010 18:59

Offtopic: čistý provokatér :heh:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod vavrena » Pia 15.01.2010 19:05

Navrhujem stretko štvrtok, 17:00.
A nejaký klub/kaviareň na odvšadiaľ prístupnom mieste niekde pri centre/v centre. Kto je za a kto má nápad na miesto? :nwm:
A Slovenský dogdancing klub znie dobre :yes:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Pia 15.01.2010 19:11

môžem 100% :smile:

Chcete byť niekto aj autom a parkovať dakde poblíž podniku kde budeme? Nech viem, čo hľadať...
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Sob 16.01.2010 2:48

Stvrtok by snad aj mohol byt, na 17:00 stiham v pohode. Moj oblubeny podnik na stretnutie "vseho-druhu" je cajovna Pohoda - da sa tam dat caj, cokolada, ale rovnako tak nejake klasicke nealko; je to nefajciarske a v pripade potreby sa tam da vziat pes (keby niekto nemohol nechat psa doma alebo .. nieco).
Akurat je to v ulicke pri Hlavnom namesti, takze by to asi chcelo stretko na Hlavnom potom, pripadne by som mohla napisat ako sa tam dostat z Hlavneho alebo z Hviezdoslavka :smile: Da sa spravit aj rezervacka presne na hodinu aj na pocet osob a stol (to by som vybavila)..

Pripadne klasika Coffee and Co tiez nie je zly podnik, taky slusacky a ten sa najde v meste na kazdom rohu.

.. teraz mi zrovna nic ine nenapada, ak mi napadne, napisem :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Sob 16.01.2010 13:28

Ja súhlasím s Cathie :yes:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod vavrena » Sob 16.01.2010 14:42

Súhlas :jop:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 16.01.2010 18:38

no k tomu logu ešte: ja som to nakreslila len tak, že ma to napadlo a tie farby, ani som nad tým nerozmýšlala, proste som tam dala zákkladné farby SR aby bolo vidieť, čo na tom je :no: . Jasné, že by to trebalo prerobiť.
Inak by som určite hlasovala za logo od Tomaska, pride mi také s rešpektom, dôstojné až profesionálne :yes: .

Vo štvrtok môžem, je jedno kde, prídem snáď trafím, no ale môžem iba so psom!!! :lol: ak sa dozvie mamina, čo idem riešiť, tak ma bez psa nepustí...no myslím, že psice to prospeje :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Sob 16.01.2010 22:49

Štvrtok by mohol byť, akurát neviem, či nebudem musieť aj ja zobrať hafana (3-mesačný). Samého ho ešte doma nechať nemôžem a ak sa nikto nenájde, kto by bol v tom čase s ním doma... Čiže v tom prípade by som potreboval, aby to bolo niekde, kde nie je problém hocikedy vybehnúť von, aby urobil potrebu.. Dá sa to urobiť pri tej čajovni Pohoda, ktorú spomínate?

Čo sa týka loga, tak hodíme hlasovanie na to fórum, ktoré som pre naše potreby vytvoril. Akurát ma len trošku prekvapuje, že sa tam doteraz zaregistrovali len dvaja ľudia (ja a Lucy) + Wickyy hodila SS, že má záujem... Ostatní nemáte záujem alebo to nepovažujete za dobrý nápad...? Mi povedzte rovno, nech s tým zbytočne nestrácam čas :smile:
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Ned 17.01.2010 0:00

Zober, pomágame ti ho trošku :jupi:
...a venčiť hádam hej, veď pri Hviezdoslavovom je kde tu nejaký kus trávy

..takže zatiaľ nás je rekordných 5ks :oo:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod vavrena » Ned 17.01.2010 0:20

Tomi, hafana ber, chceme vidieť štendo!! :jupi:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Ned 17.01.2010 0:40

heee, no uvidíme! :jazyk:

inak ešte k tomu fóru - vy sa musíte najskôr samé zaregistrovať, ja to potom už len odklepávam :smile: Až po zaregistrovaní mi píšte :foto: :smile:
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Ned 17.01.2010 1:05

No, popravde budem musiet pouvazovat, kde sa tam da vybehnut so psom pri Pohode, ale cosi sa najde. Ked nic ine, su tam niekde pobliz urcite aspon take tie stromceky a pri nich trochu zeme tusim :lol:

Ja som povodne uvazovala, ze psicu vezmem tiez, kedze takto asi mimo par minutoveho vencenia stravi celu stredu a stvrtok cez den sama, ale .. tri psy by tam uz asi neprezili :ua:
Hlaste teda potom blizsie ku stvrtku ci urcite beriete psy, aby som vedela. Pripadne sa skusim pri rezervacii spytat v pondelok ci by to zvladli, ak si budeme na priserky davat pozor..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing