Čo takto konečne založiť klub???

Sem píšte o športe Dogdancing.

Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 14:56

Viem, že už vo viacerích témach tohto fóra sa spomína chýbajúci klub na Slovensku, preto ma napadlo: čo keby sme skúsili niečo založiť. Mám mladú fenku, s ktorou som začala tancovať, veľmi sa jej to zapáčilo, ale moja vidina súťaží je v zahraničí???

Mám iba 15, zišiel by sa hlavne niekto plnoletý, čo by to zastrešil, mohlo by sa vybrať členské, spraviť we, tričká, spropagovať to, zorganizovať nejaké skúšky a preteky. Viem, bolo by to ešte parádne ďaleko, ale mali by ste niekto záujem???? :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Sim » Štv 24.09.2009 16:13

Zaujem by bol,ale tiež mam len 14... :ua:


viewtopic.php?f=24&t=6930
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 16:15

simuska: myslím, že sa nás tu zozbiera viac... len treba čas a super, že máš záujem...tak nie som sama :lol:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Sim » Štv 24.09.2009 16:21

Neboj ešte sa pridaju...Viky a Lucy určite... :joint:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 16:22

jj, máš aj na zaćiatok nejaké nápady?????
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Sim » Štv 24.09.2009 16:24

noo aj hej,aj nie... :no: v každom pripade to bude dosť komplikovane.. :ua:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 16:25

bude, ale niekto to musí rozbehnúť, nie??? :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod vavrena » Štv 24.09.2009 16:52

Ja sa tiež pridávam do potenciálneho budúceho klubu, ale so súťažným dogdancingom skúsenosti nemáme :ua: . A vážne nemáme klub na SR? :oo: Nechce sa mi tomu veriť :pac: Nejaké nápady aj mám, ale som zvedavá, kto sa ešte pridá a s akým nápadom..
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod vavrena » Štv 24.09.2009 16:53

simuska píše:noo aj hej,aj nie... :no: v každom pripade to bude dosť komplikovane.. :ua:


Prečo? Konkrétne. :ahoj:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Štv 24.09.2009 16:57

nemáme, nikto to oficiálne nezastrešuje... nemáme skoro nič a bolo by fajn nejak to začať, možno aj nie sú´taźou ale nejakou intenzivkou??
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Sezen » Štv 24.09.2009 18:21

To by bolo super, keby tu začal fungovať klub. Nejaké semináre by sa veru zišli.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 24.09.2009 18:37

:heh: :heh: :heh: jo, no konečne :lol: :ach: . So monou rátajte na 100% :yes: .
Ja som tiež chcela niečo také, ale mama mi zatrhla, že ma bude podporovať, ale že radšej nech pre začiatok zorganizujem súťaž. Pokus bol, ale teraz ma to prešlo, lebo všteci mi vyhadzovali do očí, že nemám šancu, lebo je málo ľudí :pac: .
Písala som ohľadne tohoto už Lade Krejčovej, Alene, na otázky mi viac menej odpovedali. No problém sú priestory a niečo také ako rozhodcovia. Kdežto by sme mali mať vlastné pravidlá, a to je problém aké. Podľa toho by sa niekto zaškolil, lenže je problém, že kde a u koho, teda ani moc nie, ale to chce najprv plán, čo vlastne chceme.
Ďalej sú to sponzoi, ako ste spomínali, že by nás mal niekto zastrešovať, a potom by sme mohli uvažovať aj o osamostatnení, až potom :lol: :ach: .

Začala by som nejakou neoficiálkou a tam by sa stretli záujemcovia, poprípadne by sa možno ešte niekto pridal.

Strašne sa teším, že sa to začína pomayčky rozbiehať :aaa: :yes: , už bolo načase :jop: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Pia 25.09.2009 6:00

mňa by na úvod napadlo toto: (mohlo by sa to konať niekedy október, november)
piatok: príchod, teória dogdancingu, prvá schôdza klubu (na ktorej by sa nejako dal dokopy výbor, stanovy, zastrešilo by sa to + oficiálne založenie)
sobota: tréning pod vedením nejakého inštruktora (možno z Čiech)
nedeľa: neoficiálna súťaž

mohli by sme ísť do nejakého rekreačného strediska a možno by to ani nestálo tak strašne veľa... a dalo by sa aj vybrať, či chcete ísť iba na seminár, iba súťaž, iba sedenie, alebo všetko :smile:

Taktiež by bolo fajn, keby sme založili webovú stránku- možno si poviete, že je ešte skoro, ale podľa mňa sa musíme prezentovať na webe, musí nás byť vidno!!!! Stačila by aj doména zadarmo, kde by boli všetci členovia, plánované akcie, základné informácie... kto by mi s ňou pomohol????
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Pia 25.09.2009 8:19

Ja by som najprv na úplný začiatok spravila stretnutie záujemcov...tam sa ukáže kto môže ako prispieť k čomu, páči sa mi vaše nadšenie, ale 3 dňové sústredenie by vyšlo draho a je to príliš narýchlo -milión vecí za jeden víkend, už som to miliónkrát písala.
1. stanovy a všetky tieto veci sa nedajú dohodnúť za jeden deň podľa mňa -navyše ak rátame s piatkom, pokiaľ viem
väčšina je školopovinná,takže by to začínalo pravdepodobne v poobedných hodinách -takže by sme fičali na extáze do hlbokej noci :ha:
zastrešnie - to tiež nie je otázka jedného dňa, najprv treba poslať žiadosť, najskôr asi na SKJ, a tam je drvivá väčšina spomalených mantákov. (výnimka sa nájde,ja som zatiaľ nie moc očarená ich výkonmi)
(tu je link na jeden skušobák z Tanca,len pre zaujímavosť aký je cca dlhý
http://www.dogdance.info/content/view/15/70/lang,ge/ )
2. inštruktor - zaplatiť ubytko,stravu,cestovné
3. neoficálna súťaž - rekreačné zariadenie -musia nám schváliť a mať vnútorné priestory vhodné na súťaž

+ treba aparatúru
+ platiť ubytko nielen sebe ale aj psom, nájsť niečo kde vôbec vezmú toľko psov
(btw. osada v Jelenci pod Tribečom, to viem, že tam robia tábory)

stránky o tanci máme -bohužiaľ na ne nikto neprispieva, skúste napísať najprv tam,ak máte nejaké zaujímavé príspevky.
http://www.tanecsopsom.com

No a navyše taká malá poznámka neberte si ju osobne, ja viem, že rodičia sú takí akí sú - ale možno bude potreba sem-tam cestovať, skoro ráno, možno aj samé, pustia vás určite?
Lebo ako to zatiaľ sledujem, členovia budú od všade a prispôsobovať to tomu, že kto práve nemôže cestovať,je absurdné.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod margot » Pia 25.09.2009 8:35

Lucy, dík za rady, nejako to musíme vymyslieť, každý predsa nejako začínal, nie??? :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Ďalší

Späť na Dogdancing