Čo takto konečne založiť klub???

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 19.01.2010 15:04

ja psa beriem určite, len sa chcem spýtať, ako riešite posolené chodníky? Teda Cathie a ty psicu neberieš? :nwm:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Uto 19.01.2010 15:15

No ten môj váži zatiaľ len okolo 6kg, čiže keď nie je iná možnosť, tak ide na ruky, ale soľ sa vždy snažím obchádzať ak sa dá, nech si moc nezvyká :smile:
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Uto 19.01.2010 15:38

vazelínou natieram packy,ale moc to teda nepomáha, mám aj tie ochranné botičky,pôvodne na dogtrekking,ale tie sú zas príliš veľké -takže nakoniec ruky

..ale ako ideš s class v náručí cez mesto .. :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Uto 19.01.2010 17:16

Wicky no ja by som ju aj vzala, ale zda sa mi vela dotrepat sa tam s troma psami :ua:

Tomasko - vydrzi stendo v pohode ten posed tam? Teraz nemyslim s vencenim, skor ci mu nebude dlho a nebude robit bordel.. psov tam akceptuju, ale netusim, ako by reagovali na prilis vyvadzajuceho psa..

A posolene chodniky.. popravde, ja neriesim. Zatial s packami nic nemala, vzdy ked prideme domov, iba ich oplachnem cistou vodou a vsetko je ok :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Uto 19.01.2010 17:36

To ti takto dopredu ťažko odhadnúť... dakedy vie vydržať aj 8 hodín úplne v kľude, dakedy ho chytí rapel a vyvádza celý deň. Osobne ale myslím, že bude skôr vyľakaný z nového prostredia a nových ľudí, ako rozjašený. Pokiaľ bude príliš vyvádzať, tak budem musieť samozrejme skôr odísť. Vo štvrtok sa mi zatiaľ o neho nemá v tom čase kto postarať, čiže veľmi na výber aj tak nemám. :ua:

Btw, neboj sa... snáď viem, ako sa správať v reštaurácii :no: Pokiaľ máš problém s tým, aby som ho zobral, stačí povedať hneď. Nemám 5 rokov :smile:
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Uto 19.01.2010 17:53

Tomasko nie, nie, nemam s tym problem.. steniatko na vyhladkavanie sa vzdy hodi :hi: :lol: Ja len ze s tym treba ratat, ze mrnous nemusi tak dlho zvladnut obsediet, najma ked tam bude dalsi pes/psy. :smile:

A ono to nie je zrovna restauracia, skor pohodovy podnik s prijemnou, uvolnenou atmosferou, takze zas nieco tam zvladnu :heh:

Ja ked tam budem volat, tak sa popytam ci nas zvladnu aj ze 2 stredne psy + stena, ak nie, tak babu necham doma.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Shardon » Uto 19.01.2010 21:10

Dlho som nebola na dogfore a tak sa chcem spytat co sa deje??? zakladá sa klub?
Shardon
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Uto 19.01.2010 21:21

No,tvarime sa tak :no:
Vo stvrtok si vitana inac,ak sa ti chce nejako hocijako angazovat. Stretavame sa o 17.00 na Hlavnom namesti.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Shardon » Uto 19.01.2010 22:23

vo štvrtok??? Ak sa podarí tak sa pridám ale zaručiť to nemôžem ochorela mi šárka a tak sa musím zariadiť podľa veterinára. Ved ja sa este zajtra večer ozvem ked budem vedieť viac.
Shardon
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Str 20.01.2010 15:58

Takze stol mame v Pohode rezervovany a bolo mi povedane, ze ak psy nie su "metrove hovada", tak zvladnu aj troch :heh:

Ak by som vas mohla poprosit, pridte radsej o 5 minut skor nez neskor, idealne by mozno bolo, ak by sme sa stretli tak 16:50-16:55 na Hlavnom namesti, aby sme uz o 17:00 boli v podniku, ak to stihate.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Tomasko » Str 20.01.2010 19:26

No ja teda potvrdzujem účasť v zostave, čo som už spomínal - ja, priateľka a malý hafan.


Čo sa týka klubu - mohli by sa prosím zaregistrovať na to naše fórum VŠETCI, ktorí sa plánujú akokoľvek zapojiť do diania? Ak sa tam nechcete zaregistrovať, lebo máte nejaký dôvod, prosím, napíšte ho sem, nech je v tom jasno. Založil som to dočasné fórum preto, lebo sú ľudia z rôznych kútov SR a predsa je jednoduchšie pri niektorých veciach napísať na fórum, ako zvolávať hneď hromadné stretko. Samozrejme je fajn aj tu na dogfóre, ale nemôžem tu teraz založiť 20 nových tém, ktoré by sa týkali len pár ľudí, aby to bolo aj prehľadné atď. Jedna téma na to, čo treba prebrať, určite stačiť nebude... Žiadny protiargument som tu zatiaľ nepostrehol. Zatiaľ tam píšem len ja a Lucy a prídem si tam trošku už ako schizofrenik.
Alebo to mám brať tak, že o klub už nie je záujem? Lebo preberá sa tu už len stretko, a aj to len západoslovenské :vykricnik:
Som tu nový, takže rád budem, ak ma uvediete do deja, lebo som to s tým založením asi zle pochopil... :ua: Ja si pod tým predstavujem asi to, že sa dajú dokopy ľudia, zistí sa, čo všetko treba a ide sa za tým.
Tomasko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 20.01.2010 19:47

tomasko: do skutočného diania sa dostaneš, keď sa stretneme alebo pocítiš atmosféru dogdancingovej akcie v cudzine :no: . Ak si myslíš, že by mohol byť problém, že bude štendo moc hyperaktívne...predsa úplne stačí ak ho pred tým nejako "unavíš" vylietaš :nwm: , aby sa správal ako "kľuďas". Mne nič inšie nezostáva :ha: .
Ja by som napísla na fórum, ale keď ja neviem čo??? aj by som založila témy...ale najprv sa rada stretnem.
Čo sa týka posolených chodníkov, tak ja natieram jelením lojom, ale nemala som na mysly následky, ale priamo tam, pretože niekedy to strašne štípe :hmm: , a keď pes začne kvičať od bolesti, tak s tým už nik nič nespraví, pretože nikde nie je sneh na umytie ani nič podobné. Psa môžem zobrať na ruky aj nad topánkami som rozmýšľala, ale zatiaľ to vyzerá, že do zajtra to aj uschne :hi: .
tešííím... :aaa: :ahoj:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Lucy » Str 20.01.2010 20:44

Tak aj ja potvrdzujem ucast - pokusim sa nemeskat,ale ak by ste mali cakat len na mna,
tak chodte,ja si vas najdem :devil: :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Cathie » Str 20.01.2010 21:02

K stretku:
Pripadne ktokolvek by ste mali pocit, ze budete meskat, napiste si o cislo. Nech sme 17:00-17:05 uz v podniku a ja potom este pre kohokolvek mozem vybehnut, len nech nam tam nemusia drzat rezervaciu prazdnu :no:

Takze psy budu tri, borderiny berieme dve ja a Wicky a s Tomaskom a jeho priatelkou pride steniatko. Dufam, ze to Pohoda prezije v pohode :heh:

Tomasko ja o forum zaujem mam, ale momentalne ked pridem na internet, tak tu mam okrem komunikacneho prostriedku, kde sa aspon zbezne snazim porozpravat s priatelmi, otvorene raz za cas akurat tak forum aby som sa orientovala v infe k stretku a inak mi tu svietia tak tri okna ohladne maturitnych otazok, na stole mam porozkladane poznamky a neviem k comu skocit skor.. viem, je to zalezitost par minut, ale este niecomu budem momentalne musiet venovat pozornost a asi ma porazi :ua: Zajtrajsim stretnutim sa mi konci katastrofalne stresovy tyzden, potom tam budes mat regitraciu aj odo mna :ahoj:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Čo takto konečne založiť klub???

Poslaťod Sim » Pia 22.01.2010 15:35

Táák stretli ste sa? Dohodli niečo?

Tomasko ja sa rada zaregistrujem len neviem kolko toho bude v mojich silách pomôcť pretože nie som plnoletá a bývam na druhej strane republiky :ach:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing