Dogdancing

Sem píšte o športe Dogdancing.

Venujete sa so svojím psom Dogdancingu?

Áno
93
47%
Nie
49
25%
Iba občas
54
28%
 
Celkom hlasov : 196

Re: Dogdancing

Poslaťod lusy » Ned 21.08.2011 20:05

bellss :haha: ved ja nepisem o vyskakovani na chrbat. :aaa: ja mam len o 10 kil viac ako ten pes. by som ho neudrzala na chrbte ani keby mi ho tam iba vylozili nieto, aby na mna skakal. sa som hovorila o preskokoch cez nohy popripade ruky. som nevedela ze rozmyslas nad skakanim na chrbat. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Dogdancing

Poslaťod Bellss » Ned 21.08.2011 20:43

lusy: tie preskoky cez ruku a nohu vyskúšam, ale najprv musím naučiť psa skákať cez niečo :D Aby sa nerozhodol, že ma ušľape :D alebo niečo také.. No mne sa skákanie na chrbát veľmi páči :heh: ale hm musím zohnať menšieho psa na to :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogdancing

Poslaťod Sonča & Baffy » Ned 21.08.2011 20:44

Mňa by zaujímalo. Vy čo pretekáte - časový limit v Klasse 1 sú 2 minúty. A keď bude mať moja zostava 1:45 je to zlé? :nwm:
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Dogdancing

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 21.08.2011 20:55

...vôbec nie :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogdancing

Poslaťod wewerica » Sob 27.08.2011 17:32

Mne Monty v poslednej dobe začal trochu vymýšlať...keď niekde vystupujeme tak pred vystúpením keď s ním trénujem otočky robí na povel, ako náhle už vystupujeme s celou zostavou otočku na jednu ani druhú stranu mi nechce spraviť ani za svet, hneď začína cúvať...dokonca aj keď ho za pamlskom úplne ťahám proste nerobí otočku, radšej začína cúvať. Nechápem tomu lebo práve otočku ovláda aj len posunkom keď mu ukážem aj slovne keď mu poviem. Preto neviem čo sa stalo...čo s tým? od základov naučiť otočku aby si to ešte viac upevnil alebo?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dogdancing

Poslaťod Sabča » Sob 27.08.2011 17:35

No, keby to bol moj pes, povedala by som, ze uz vie, co v choreo bude nasledovat a odmieta sa unuvat otockami, ked sa predsa potom uz bude cuvat! :lol: :heh: Bezne mi to robieval, ked som zvykla trenovat stale dookola tie iste prvky za sebou tak, ako mi potom isli aj v choreografii. A ano, velmi dobre rozoznaval, kedy to bolo "pred vystupenim" a kedy "na ostro".
Nemoze to byt tym? :nwm:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdancing

Poslaťod Cathie » Sob 27.08.2011 17:45

wewerica píše:Mne Monty v poslednej dobe začal trochu vymýšlať...keď niekde vystupujeme tak pred vystúpením keď s ním trénujem otočky robí na povel, ako náhle už vystupujeme s celou zostavou otočku na jednu ani druhú stranu mi nechce spraviť ani za svet, hneď začína cúvať...dokonca aj keď ho za pamlskom úplne ťahám proste nerobí otočku, radšej začína cúvať. Nechápem tomu lebo práve otočku ovláda aj len posunkom keď mu ukážem aj slovne keď mu poviem. Preto neviem čo sa stalo...čo s tým? od základov naučiť otočku aby si to ešte viac upevnil alebo?


Za tym moze byt cokolvek.. nervozita (jeho ci tvoja), momentalne naladenie, nechut ku konkretnemu cviku, neistota.. niekde je problem, preto to nefunguje. Ja by som zacala robit niekolko veci naraz, kedze tazko prides na to, co presne je pricinou. Zacala by som z otociek robit uplne super truper najlepsi cvik na svete = najviac odmenovany (najviac najlepsich pamlskov, najuzasnejsia hracka, naaaajsamvacsia pochvala) a pokusila sa mu rozhodit to vnimanie "pred vystupenim" a "po vystupeni". Ja sa snazim /pokial mozno/, aby pes poriadne ani nevedel, kedy vystupuje a kedy nie. Niekedy si dam celu zostavu mimo plochy a inokedy zas pridem na plac a dam par odmenovanych trikov v ramci treningu. Chcem, aby pes robil to, co mu hovorim a nie sa riadil situaciou :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogdancing

Poslaťod wewerica » Sob 27.08.2011 17:47

U mňa teda určite nie :heh: keďže ja som známa tým že som ešte asi nikdy netrénovala doma choreografiu ako bude vyzerať, vždy ju vymýšlam až na akcii v mojej hlave :lol: :pac: je to so mnou zlé no...takže Monty nemôže vedieť čo bude potom nasledovať..
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dogdancing

Poslaťod Cathie » Sob 27.08.2011 18:22

Wewe skus si raz natrenovat a celu skusat aj doma. A aspon uvidis, ci bude nejaka zmena. Su veci, ktore nezistis, kym neskusis :no: A niekedy psovi proste prepne len z toho ze "aha, vystupenie" a ze tancuje par minut vkuse.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Nový stadion v Praze

Poslaťod Františka » Str 28.09.2011 9:42

Ahojky,zasílám odkaz na stavbu sportovního stadionu pro hafíky a pro dog racing i dancing
http://www.cgdf.cz/cs/sportovni-stadion ... -2011.html
Františka
BANNED
 
Príspevky: 24

Re: Dogdancing

Poslaťod stano269 » Str 05.10.2011 14:11

Nenašiel som tú tému kde sú fotky na DD
Tak pridám sem jednu :piskot:


Skúsil som či by Peggy nevedela tak popros aby sa držala palice ale nevedela...musel som palicu ja držať...
Obrázok
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogdancing

Poslaťod vavrena » Str 05.10.2011 15:31

Františka, jéééj, to je perfektné! :jop: Kedy to má byť hotové? Už som našla aj články, asi si ich všetky prečítam, stavia sa to už rok, hej? Vyzerá to byť parádny priestor :oo:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Dogdancing

Poslaťod tera » Str 05.10.2011 17:57

ja idem v piatok do školy na niečo ako Talentmaniu, a mám dilemu, či to riskúť s choreografiou na Dve malé blchy, iné nestíham (teda ako tak nacvičenými prvkami, pokus do hudby) alebo dať hudbu a do nej proste len triky

myslím, že hudba+triky bude asi lepšie nie, vekový priemer divákov je 17 rokov, takže tak :ach:

(po poslednom trapase si na to vôbec netrúfam, ale nebudú tam iné psy, tak snáď :ach: )
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdancing

Poslaťod Sim » Pia 14.10.2011 18:01

bože, jak ma znervozňuje keď pes sa nesustredí na to čo mu kážem ale robí to, čo ma zafixované, že za tým vätčinou ide :pac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Dogdancing

Poslaťod wewerica » Ned 23.10.2011 17:25

Cathie píše:Wewe skus si raz natrenovat a celu skusat aj doma. A aspon uvidis, ci bude nejaka zmena. Su veci, ktore nezistis, kym neskusis :no: A niekedy psovi proste prepne len z toho ze "aha, vystupenie" a ze tancuje par minut vkuse.

neviem či je to možné ale podľa mňa moj pes normálne rozoznáva kedy je len ukážky nenaostro a kedy nejaké normálne vystúpenie, ofici ukážky a podobne :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing