Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Terka » Uto 18.05.2010 17:31

Wickyy & Classy:
no ja jej dám radšej link na toto forum nech sem napíše :))) a tak clekom ho poznám ale predsa ona s ním ako si povedala trávi viac času aj ho lepšie pozná :)) :lol:
Život je ako loptička v rulete. V jednom okamihu ste so svojimi schopnosťami vysoko a darí a sa vám a ochvíľu ste znova dole. Raz ste na vrchole a vzápätí padnete na úplné dno.
Terka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 723
Bydlisko: Zvolen

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod zdenka2710 » Pon 09.05.2011 17:09

simuska píše:Nedávno,sme boli pred Tescom(ja,Char a zopár kamošiek),čakali sme a ja som začala s Charliem blbnúť :hi: (otočky,obiehanie) A nedaleko tam je autobusová zastávka...jeden ujo pozeral na nás,potom aj ženu zavolal..pozreli sme na neho a sa robil že on níííč :pac: :ha: Sme sa tak smiali :yes:
A Charlie pekne reagoval,pokial som mala čosi v ruke :ua:

Offtopic: Vy čo bývate v Bratislave,prípadne v inom vätčom meste,sa kludne môžte postaviť so psom na namestí a tancovať si....Ale čo ja? Každý každého pozná... :pac: :oo: :plac:




Aj ja by som sla niekde, lenze byvam v dedine tu tolko psov ze ked pustim aidu hned bude mat kamarata :pac: ale keby som mala ist do mesta tak budem vyzerat asi ako debil :ha:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod vavrena » Pon 09.05.2011 17:27

zdenka2710 píše:...ale keby som mala ist do mesta tak budem vyzerat asi ako debil :ha:


Keď si toto myslíš, tak DD nie je šport pre teba.. Dogdancing je o exhibionizme, o blbnutí so psom, o trikoch, ktoré chcete ukázať, o zábave, o súhre... a je jedno, kde a kedy! :no:

Obrázok
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod zdenka2710 » Pon 09.05.2011 18:37

Jezis to je super trik :aplause: :aplause: :aplause: to musim naucit :no:


Ale ludia v nasom meste su.... nic by nepochopili :ua:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod vavrena » Pon 09.05.2011 19:49

A Teba to prečo trápi, žeby ľudia nepochopili? Ty sa len hráš so psom... a môže ti byť šumafuk, čo si kto myslí, veď nemlátiš psa reťazou po chrbte :nwm:
A toto le Lucyn originálny trik a robí ho ako jediná na SR :no:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod zdenka2710 » Pon 09.05.2011 20:22

Jaaj, to ho asi neham tak :ua: nebudem opakovat :nie:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Cathie » Uto 10.05.2011 9:38

Zdenka a myslis, ze v inych mestach chapu, ked clovek uprostred namestia poskakuje so psom? :nwm: Prvykrat, ked som prisla cvicit do mesta, vies ako to dopadlo? Fena mi sedela uprostred namestia, triasla sa od strachu, vzrusenia, vytrzenia a bohviecoho este a ja som ako najvacsi idiot skakala po namesti a driblovala som si tenisovou loptickou o zem. Trvalo mi asi 15 minut vytrvaleho skakania, hadzania lopticky (a vzapati jej nahanania po krivom namesti, kedze pes sa mi na nu vykaslal a mohla som si ist po nu sama) a pokusov o cvicenie, kym ma pes zacal vnimat.. myslis, ze to ludia okolo chapali? :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod zdenka2710 » Uto 10.05.2011 14:37

To iste hrozi asi aj mne :lol: :lol: :lol:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Cathie » Uto 10.05.2011 18:08

Stale lepsie, ked to zacnes niekde trenovat aj za cenu toho, ze si budu mysliet, ze ti sibe.. nez ked sa ti to stane az na sutazi :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod ??Maria?? » Uto 10.05.2011 18:12

vavrena: ja som ten trik učila už dávnejšie a ani som nevedela, že ona ho robí a som si myslela, že to je bežné napríklad ako slalom. :no: :nwm:
Ja som dneska skúšala cvičiť na poli, psi tam štekali, bažant preletel, moju sestru som perhovorila nech raz za čas začne húkať alebo behať okolo nás a nič, úplne sa sústredila a všetko ignorovala. :jupi:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 879
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Lucy » Uto 10.05.2011 19:48

Maria (ale aj vseobecne vsetci co sa chystaju prvykrat vystupovat) nechcem strasit ale este tu je jedna dost podstatna vec, pri ktorej musi na sebe popracovat hlavne posovod a to je trema. Ked je clovek v strese ma ine pohyby, iny ton hlasu...proste pes to vyciti a pohroma je na svete.
Ja osobne sa aj po rokoch vzdy tak vystresujem a uspesne to prenesiem aj na psov, takze idealne je fakt ist trenovat do stredu mesta alebo vystupovat aj na ukazkach, hocikde kde je prostredie rusive nielen pre psa,ale aj cloveka.

Ale inac klobuk dolu, nepoznam vela biglov, co su schopne sustredit sa aj na poli a podobnych lakavych miestach. :jop:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod ??Maria?? » Uto 10.05.2011 19:51

Lucy: ďakujem, ja viem, ale najskôr to skúšam na kludnejších miestach a postupne pridávam "ruch". Kedže to zvládla tam, tak chcem ísť vyskúšať ku ľuďom a keď v pohode aj tam tak pridám autobusy, autá a tak, to je pre ňu najťažšie.
A k bíglom a sústredeniu: čo nespraví bígl za hračku a jedlo? :heh:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 879
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod moschino » Str 11.05.2011 8:35

Tiez sme isli do mesta, na pesiu zonu v Nr. A Baxy sa vobec nevedel sustredit. A nie kvoly ludom naokolo, ale kvoly jednej restauracii, odkial isli take vone, co mu vonali viac ako pamlsky co som mala so sebou. Kazdu chvilu si odbehol cuchnut zblizsia a skontrolovat, ci niekto nieco pred vchodom prenho neprichystal :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Cathie » Str 11.05.2011 9:59

Moschino byt tebou, ukazala by som mu, ze rovnako ako moze odchadzat on, tak mozes aj ty. On odchadza, pretoze si je isty, ze ho tam nenechas, ze sa na neho nevykasles (tak, ako on na teba). :no: Nabuduce, ked ti odide, skus mu zdrhnut tiez. Aby ta proste nenasiel na tom istom mieste, kde predtym a musel ta hladat. :yes:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod moschino » Str 11.05.2011 10:42

On odo mna neusiel. On sa len kukal miesto na mna na restiku a ked som mu dala nejake daleke obiehacky, obehol si to a cestou spat musel prebehnut popred dvere a cuchnuit, hned sa vratil. Alebo som mu nieco kazala, on stal, nos hore a vetril vsetky tie vone. Zobrat sa a odist by nemalo zmysel. Neusiel tak, ze sa zrazu zobral a nebolo ho alebo nereagoval na privolanie. Ak aj odbehol, hned sa vratil, len mu tie vone nedali pokoj. Nic by som tym nevyriesila a z miesta spred restiky som odist nechcela, lebo o to mi islo, aby som ho donuutila sa sustredit :no:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing